ריכוז ביקורות למשפחת X1xxx - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריכוז ביקורות למשפחת X1xxx

qpalzm

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי דעתי, כל הליין די מאכזב...

אני כבר הזמנתי 7800GT וחששתי שאולי עישתי טעות, עכשיו לא רק שאני רואה שלא עשיתי טעות, אני שמח שלא חיכתי ואז גם הייתי מתאכזב.

מה גם שיש עוד חודש וחצי עש הכרטיסים יצאו ושלא נדבר על עד שהם יגיעו לארץ.

לצערי ATI שוב מאכזבת.

התימחור פשוט לא מצליח להתחרות עם . מה גם שכח פלטפורמת ה CrossFire עוד כל כך בחיטוליה, שאני לא רואה שום בן-אדם נורמלי מתקרב אליה בחודשים הקרובים.

כרגע, כמו שאני רואה את זה עם ידה על העליונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA עם ידה על העליונה? ממש לא. העובדה היא שה-X1800XT מנצח את ה-7800GTX ברוב המבחנים הכבדים (כמו למשל רזולוציה של 1600X1200 עם 4XAA) ובחלק נכבד מהמבחנים הרגילים (על רזולוציות יותר נמוכות ובלי פילטרים). ה-X1600XT מראה שהוא כרטיס מצויין שיחליף מספר כרטיסים בשוק ה-MID RANGE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב גם שאיכות הפילטרים טובה (הרבה) יותר וזה מה שמוריד קצת מהביצועים.

והביצועים העלאיים בFEAR הם הודות לFCU המצויינת שATi הכניסו בR5XX, זה בעצם מה שעושה את ההבדל ונותן כוח עיבוד שיידרים כל כך עצום.

הG70 זה סה"כ NV40 על סטרואידים, לא יותר, אין בו שום דברים מהפכניים או לוגים שנותנים לו בוסט, הוא מבוסס על "כוח" ולא על "מוח" (למרות שגם זה לא מדוייק, הALU והROP שלו מעולים), הוא כמו מנוע 6 ליטר לא כ"כ יעיל לעומת הR520 שהוא מנוע 3.5 ליטר מאוד מאוד מתוחכם ויעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX1800XT אכן מנצח ברוב המבחנים אך לא לשכוח שהוא יהיה זמין רק ב15 לנובמבר...

עד אז תוציא את הדרייברים החדשים שלה מסדרה 80, מה שכנראה יהפוך את הקערה על פיה ויותן לה שוב את היתרון...

כמובן שגם ATI תשחרר לכפולי הליבה אך זה לא ידוע לי שיצא בקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X1600XT הולך להיות כשלון השנה.

הוא מתומחר כמו 6800NU וחלש ממנו משמעותית. שלא לדבר על X800GTO שאוכל אותו חי.

מסכים איתך

אחרי שראיתי את הבנצ'ים של X1600XT אני עדיין הולך לקנות X800GTO2....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, בעיית הזמינות זה באמת מה שיהרוס מאוד לATi.

ותזכרו גם שהדרייברים העכשיויים הם בטא וגם רק עוד 2-3 סטים של דרייברים ינצלו את הR5XX כמו שצריך, וכמו כן הולכת לשחרר את ה80.XX שאמור להביא שיפור ביצועים משמעותי לGF 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף X850XT מומהר (GTO2 לאחר OC ופתיחת צינורות) עם תמיכה בכל אופציות הפילטרים החדשות (כן, הוא תומך בזה ביחד עם הR5XX ואפילו הR3XX יתמכו בזה בסטי דרייברים הבאים) מאשר כרטיס שחלש בהרבה ולא מתמודד טוב עם פילטרים ואפילו שיידרים.

בנתיים המיינסטרים של ATi לא נראה כ"כ טוב, לדעתי המיינסטרים של (למרות שלא ידוע עליו כלום) יהיה חזק ועדיף משל ATi, ואולי לאור זה נזכה בקרוב לראות כרטיס מיינסטרים מבוסס R580?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...