חודש אוקטובר-אחד מהחודשים הכי חזקים של השנה הזו מבחינת משחקים..תכינו את מחשיבכם. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חודש אוקטובר-אחד מהחודשים הכי חזקים של השנה הזו מבחינת משחקים..תכינו את מחשיבכם.

tombcatz

Recommended Posts

אוקי,זה פשוט מטורף.

כמעט כל הכותרים החזקים שפורסמו בשנים האחרונות,הולכים לצאת לחנויות בחודש הקרוב.

נתחיל בקרובים ביותר:

BLACK&WHITE 2 בשעה טובה יצא לחנויות היום [ה-4 לאוקטובר] בארה"ב,במהלך השבוע-שבועיים הקרובים הוא צפוי גם להגיע במשלוח רשמי לארץ,ולפני כן להגיע בייבוא אישי [לחנויות כמו פריק]

QUAKE 4 היום הזדהב וקיבל תאריך הפצה רשמי בארה"ב, ה-18 לאוקטובור

Age of empires 3 יוצא גם כן ב-18 לאוקטובר,למי שרוצה לנסות-יש כבר דמו למשחק

F.E.A.R משחק הפעולה המבטיח,יוצא גם הוא ב-18 לאוקטובר

CALL OF DUTY 2 משחק ההמשך המדהים יוצא לחנויות ארה"ב ב25 לאוקטובר [כרגע הוא לא הזדהב],למי שלא יכול לחכות-יצא דמו למשחק

ולמי שכבר בקטע של מלחה"ע השנייה,כדאי לבדוק את DAY OF DEFEAT:SOURCE אשר יצא לאחרונה.

לקראת סוף החודש גם אמורה לצאת ההרחבה של באטלפילד2 battlefield 2-Special Forces וכמו כן גם ההרחבה של האף לייף2- HALF LIFE 2:AFTERMATH אשר צפויה לצאת ב-30 לאוקטובר.

כמו כן,וואלב הולכת לשחרר את HALF LIFE2:THE LOST COAST,מדובר בשלב חינמי חדש לכל בעלי HALF LIFE2,אשר יציג את מלוא כוחו של מנוע הסורס,עם פירוט גבוה פי כמה מכל שלב אחר,טקסטורות ברמה גבוה,אפקטים חדשים,ותמיכה מלאה ב-.

אם זה לא מספיק לכם,גם POP3:TTT וTHE MOVIES צפויים לצאת החודש

ויש מצב ששכחתי עוד כמה משחקים

בכל מקרה-יש למה לצפות

תכינו הרבה מקום פנוי על המחשב,ולשומרי החוק ביניכם-תתכוננו לחור בכיס :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,זה פשוט מטורף.

כמעט כל הכותרים החזקים שפורסמו בשנים האחרונות,הולכים לצאת לחנויות בחודש הקרוב.

נתחיל בקרובים ביותר:

BLACK&WHITE 2 בשעה טובה יצא לחנויות היום [ה-4 לאוקטובר] בארה"ב,במהלך השבוע-שבועיים הקרובים הוא צפוי גם להגיע במשלוח רשמי לארץ,ולפני כן להגיע בייבוא אישי [לחנויות כמו פריק]

QUAKE 4 היום הזדהב וקיבל תאריך הפצה רשמי בארה"ב, ה-18 לאוקטובור

Age of empires 3 יוצא גם כן ב-18 לאוקטובר,למי שרוצה לנסות-יש כבר דמו למשחק

F.E.A.R משחק הפעולה המבטיח,יוצא גם הוא ב-18 לאוקטובר

CALL OF DUTY 2 משחק ההמשך המדהים יוצא לחנויות ארה"ב ב25 לאוקטובר [כרגע הוא לא הזדהב],למי שלא יכול לחכות-יצא דמו למשחק

ולמי שכבר בקטע של מלחה"ע השנייה,כדאי לבדוק את DAY OF DEFEAT:SOURCE אשר יצא לאחרונה.

לקראת סוף החודש גם אמורה לצאת ההרחבה של באטלפילד2 battlefield 2-Special Forces וכמו כן גם ההרחבה של האף לייף2- HALF LIFE 2:AFTERMATH אשר צפויה לצאת ב-30 לאוקטובר.

כמו כן,וואלב הולכת לשחרר את HALF LIFE2:THE LOST COAST,מדובר בשלב חינמי חדש לכל בעלי HALF LIFE2,אשר יציג את מלוא כוחו של מנוע הסורס,עם פירוט גבוה פי כמה מכל שלב אחר,טקסטורות ברמה גבוה,אפקטים חדשים,ותמיכה מלאה ב-.

אם זה לא מספיק לכם,גם POP3:TTT וTHE MOVIES צפויים לצאת החודש

ויש מצב ששכחתי עוד כמה משחקים

בכל מקרה-יש למה לצפות

תכינו הרבה מקום פנוי על המחשב,ולשומרי החוק ביניכם-תתכוננו לחור בכיס :D

מה זאת אומרת הזדהב?

האם חבילת ההרחבה של BF2 בתשלום או חינמית לכל בעלי BF2?

חבילת ההרחבה AFTERNATH אני מבין שהיא לא חינמית, למה לא? :\ כאילו צריך גם לקנות HL2 וגם ת'חבילת הרחבה או איך זה הולך?

יש בQUAKE 4 MP נכון?

זה באמת הולך להיות חודש משחקים סוס :) גם חדוש הבא יהיה לא פחות טוב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת הזדהב?

האם חבילת ההרחבה של BF2 בתשלום או חינמית לכל בעלי BF2?

חבילת ההרחבה AFTERNATH אני מבין שהיא לא חינמית, למה לא? :\ כאילו צריך גם לקנות HL2 וגם ת'חבילת הרחבה או איך זה הולך?

יש בQUAKE 4 MP נכון?

זה באמת הולך להיות חודש משחקים סוס :) גם חדוש הבא יהיה לא פחות טוב  :smile1:

מפתיע אותי שאתה לא יודע מה זה חבילת הרחבה

דבר ראשון-הזדהב,כלומר-הוכרז תאריך ההפצה הרשמי שלו,כלומר-הוא יוצא 100% בתאריך הזה,ונכנס כבר לתהליך של שכפול המוני.

דבר שני-חבילת הרחבה משמעותה מה שהיא-תוספת שמרחיבה את תוכן המשחק באופן משמעותי,ונקנית כמו משחק מחשב חדש [רק במחיר טיפה יותר זול]

ההרחבה לBF2 תעלה כסף,ויהיה ניתן לקנות אותה בחנויות

בנוגע להרחבה של HL2-למה היא לא חינמית?מאותה הסיבה שHL2 הוא לא חינמי-כי זה משחק חדש רק יותר קצר,שממשיך את HL2...

[וצריך שיהיה לך HL2 מותקן כדי לשחק בהרחבה,כי היא מוסיפה פרקים חדשים על המשחק הקיים]

ודבר שלישי-כן,יש בQUAKE4 מולטיפלייר,ולא סתם מולטיפלייר-זה יהיה המולטיפלייר הראשון שבעולם שיביא תמיכה לעד 300 שחקנים בשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתיע אותי שאתה לא יודע מה זה חבילת הרחבה

דבר ראשון-הזדהב,כלומר-הוכרז תאריך ההפצה הרשמי שלו,כלומר-הוא יוצא 100% בתאריך הזה,ונכנס כבר לתהליך של שכפול המוני.

הזדהב משמע הוכן מאסטר מזהב שמשמש לשיכפול העותקים

המשחק לא יעבור יותר שינויים והוא נכנס לתהליך של הפצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

]ודבר שלישי-כן,יש בQUAKE4 מולטיפלייר,ולא סתם מולטיפלייר-זה יהיה המולטיפלייר הראשון שבעולם שיביא תמיכה לעד 300 שחקנים בשרת.

אתה רציני :o

מזל שבדיוק נכנסו חבילות האינטרנט עם העלאה של 60KB לשוק! וגם מהירות ההעלאה הזאת לא תהיה מספקת אם מדובר ב-300 שחקנים!!!

אפשר לינק לאתר רשמי שיכול לבסס את הטענה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בדמו של הירוס 5 וכמה שאני אהבתי את המשחק עד היום אני משחק לפעמים בהירוס 3 אבל לפי מה שראיתי ב5 אין כמעט הבדל בינו לבין 4 לדעתי הוא יצא על הפנים

ולפותח התרד יש עוד משחק שיוצא בתחילת נובמבר NFS :)) שגם לו חיכינו שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כמה משחקים...

מבאס שכימעט אף אחד לא ירוץ חלק אצלי על המחשב..

to bad i have the Gifa 5200 that will be the ultimate gaming card now and will play on the most hige resulotin in this games....... ::):pissed:

עוד סיבה למה לי לשדרג את הגיפה הזה ,הוא פאקינג צוואר בקבוק....... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בדמו של הירוס 5 וכמה שאני אהבתי את המשחק עד היום אני משחק לפעמים בהירוס 3 אבל לפי מה שראיתי ב5 אין כמעט הבדל בינו לבין 4 לדעתי הוא יצא על הפנים

ולפותח התרד יש עוד משחק שיוצא בתחילת נובמבר NFS :)) שגם לו חיכינו שנה

איזה NFS? Most Wanted?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...