אני רוצה לנקות את המעבד אך המאוורר שלו לא רוצה לצאת.- איך מוציאים אותו? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לנקות את המעבד אך המאוורר שלו לא רוצה לצאת.- איך מוציאים אותו?

swg

Recommended Posts

אני רוצה לנקות את המעבד אך המאוורר שלו לא רוצה לצאת.- איך מוציאים אותו?

יש לי מעבד 4 socket 478 אם אני לא טועה. המאוורר פשוט לא רוצה לצאת ואני רוצה לנקות אותו.

מה עושים?

תודה מראש.

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין המעבד שלך לצלעות יש כנראה פד טרמי שהתייבש והתקשה , תרים את שתי הידיות כדי לשחרר את המאוורר ותנענע בעדינות מצד לצד בצורה מעגלית את הצלעות עד שתראה שזה משתחרר , אל תמשוך בכח כי אתה תשלוף את המעבד מהמקום ויש סיכוי שתגרום נזק לפינים.

בהצלחה ...

אגב למה אתה רוצה לנקות את המעבד? ואל תשכח לשים משחה טרמית חדשה כשאתה מחזיר את העסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין המעבד שלך לצלעות יש כנראה פד טרמי שהתייבש והתקשה , תרים את שתי הידיות כדי לשחרר את המאוורר ותנענע בעדינות מצד לצד בצורה מעגלית את הצלעות עד שתראה שזה משתחרר , אל תמשוך בכח כי אתה תשלוף את המעבד מהמקום ויש סיכוי שתגרום נזק לפינים.

בהצלחה ...

אגב למה אתה רוצה לנקות את המעבד? ואל תשכח לשים משחה טרמית חדשה כשאתה מחזיר את העסק

כשאתה אומר לי משחה טרמית אתה כאילו מדבר לקיר כי אני לא יודע מה זה ואיפה מורחים את זה.

אני רוצה לנקות את המעבד כי הוא כבר שנה עגולה אצלי ואף פעם לא הסרתי את המאוורר.

תודה על העזרה והאם חייבים למרוח משחה טרמית כשמחזירים? כי אני פוחד להרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה כמו לדבר לקיר אולי עדיף שלא תגע?

התכוונתי רק לקטע של המשחה הטרמית.

אם אני אפתח ואנקה את המאוורר חייבים משחה טרמית שמחזירים או שזה רק בגדר המלצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנקה הכל עם מברשת, שואב אבק, פן (אבל תשתדל שלא יפעל על חום כי אתה יכוללישרוף משהו, את כל זה אתה עושה כשהמחשב מחובה.

תקנה משחה תרמית לא יודע איזה, ימליצו לך כאן...

תנקה הכל

ואולי תוסיף עוד מאוורר.

נ.ב: אל תשכך להביא של ליפני ואחרי הניקוי... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

54 זה הרבה

רשמתי לך בתרד השני שפתחת איזה מומלץ בשבילך

אבל עוד הפעם, כמה אתה מוכן להשקיע?

תגיד לי כמה צריך להשקיע מינימום כדי להאריך את החיים של המעבד ואני אגיד לך אם אני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...