לא יודע אם שווה להשקיע 850 שח בשביל לקנות Z560 במקום ADA880 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע אם שווה להשקיע 850 שח בשביל לקנות Z560 במקום ADA880

lover323

Recommended Posts

תלוי מה הצרכים שלך.

אם אתה משחק הרבה ושומע הרבה אז ה560 בשבילך, אם אתה רואה הרבה אז ה880 בשבילך...

אני אישית מעדיף את ה560, הרבה יותר חזקים ויחד עם אישור THX.

כן, אבל אם ההבדל ביניהם בקטע שה 560 יותר טובה במוסיקה ובמשחקים שווה תוספת של 850 שקל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי כבר את הביקורת בעבר ואני מודע לחיסרונות שיש לADA880 אבל עדיין זאות מערכת מאוד איכותית על פי הביקורת ולגבי זה ש4.1 זה אידיאלי למשחקים למה זה? מערכת 5.1 אמורה להיות אידיאלית למשחקים בידיע שמשחקים עתידים יהיו תומכים ב1.5 כמו DOOM3 למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה השמועה המופרכת שבDOOM3 יש תמיכה ב5.1 לא כתוב את זה בשום מקום ולא שמעתי אף אחד אומר בצורה רישמית שיהיה תמיכה בזה כמו שאפילו אין עדין בכלל את הדרישות שהמשחק צריך בשביל לעבוד חלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית דבר, 5.1 זה מיותר במשחקים ולכן זה עדיין לא תפש וכנראה גם לא יתפוס - או שמה אנשי השיווק יגרמו לזה מלאכותית לתפוס כמו האובר-סמפלינג באודיו ללא כל קשר רציני לאיכות.

שנית, תקן THX הינו "THX multimedia" שזה תקן לא מוגדר ואין עליו כל הסכמה בעולם לגבי מה בדיוק הוא אומר ומה שונה בינו לבין ה THX המלא. קחו את זה בחשבון.

דבר נוסף, ה ADA880 לא טובים למשחקים *נקודה* אם היית קורא את הכתבה בזמנו, לדבריך, היתה מבין. כמובן שאין בזה לגרוע מאיכותם בסרטים כאמור.

אישית אני הייתי הולך על הלוג'יטק ללא ספק, כולם פה יודעים כי אני advocate שלהם מהיום שבו יצאו בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...