Sapphire ATI Radeon X800GTO Ultimate למכירה בפנדה... - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sapphire ATI Radeon X800GTO Ultimate למכירה בפנדה...

Yaron-Cohen

Recommended Posts

אפשר לפתוח צינורות, זה מעלה את הביצועים. אפשר גם לעשות OC רציני לזיכרונות

ומבחינת ביצועי STOCK יש הבדל בכרטיסים ? כי אני רואה שאנשים מדברים שה SAPHIRE מגיע עם 1.6NS ולמה עם איזה מגיע ה POWERCOLOR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומבחינת ביצועי STOCK יש הבדל בכרטיסים ? כי אני רואה שאנשים מדברים שה SAPHIRE מגיע עם זיכרון 1.6NS ולמה עם איזה זכרונות מגיע ה POWERCOLOR?

לא יודע לגבי הכרטיס של .

מבחינת ביצועים STOCK הם צריכים להיות שווים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדכון הזה שפותח את הצינורות מ12 ל 16 הוא מבטל אחריות על הכרטיס?(אני חושב שכן)

אם אני לא מתכוון לעשות OC ולא עדכון כי זה עניין של מזל על איזה כרטיס אתה נופל, מה אתם אומרים כדי יותר לקנות את ה שהוא גם ב 1300ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדכון הזה שפותח את הצינורות מ12 ל 16 הוא מבטל אחריות על הכרטיס?(אני חושב שכן)

אם אני לא מתכוון לעשות OC ולא עדכון כי זה עניין של מזל על איזה כרטיס אתה נופל, מה אתם אומרים כדי יותר לקנות את ה שהוא גם ב 1300ש"ח?

אתה אמור תמיד לגבות את הביוס לפני שאתה צורב חדש (יש כל מיני תוכנות שמגבות כמו ATITOOL )

ואז אתה צורב את החדש

בסך הכל תשמור על פלופי את הקובץ הישן ואם יקרה משוה לכרטיס תצרוב בחזרה לישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה בהנחה שאם המשהו הזה שיקרה לכרטיס הוא מזערי ויהיו פשוט בעיות תפקוד אבל בכל זאת תוכל לעשות BOOT ל DOS אבל אם הביוס ממש ידפק והלא תוכל לעשות אפילו BOOT ל DOS אז איך בדיוק תשחזר את הקודם?

אלה אם יש לך עוד כרטיס זהה לחלוטין שממנו אפשר לקחת את ה וכמובן בהנחה שהביוס ניתן להחלפה בו כמו בלוחות אם(וגם לא בכל לוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה בהנחה שאם המשהו הזה שיקרה לכרטיס הוא מזערי ויהיו פשוט בעיות תפקוד אבל בכל זאת תוכל לעשות BOOT ל DOS אבל אם הביוס ממש ידפק והלא תוכל לעשות אפילו BOOT ל DOS אז איך בדיוק תשחזר את הקודם?

אלה אם יש לך עוד כרטיס זהה לחלוטין שממנו אפשר לקחת את ה וכמובן בהנחה שהביוס ניתן להחלפה בו כמו בלוחות אם(וגם לא בכל לוח).

ומה עושים אם הצריב לא הצליחה ?!

פשוט משתמשים בכרטיס PCI ישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...