וולקאנו 7 פלוס - עד כמה הוא רועש? :) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וולקאנו 7 פלוס - עד כמה הוא רועש? :)

jitz

Recommended Posts

היי :)

לפני איזה שבוע פלוס הזמנתי את המחשב החדש שלי מפנדה (ועדיין לא הגיעו כל החלקים לארץ... גרר...) - עם מעבד את'לון 1900...

מכיוון שאני יודע שמהמעבדי 1800 ומעלה של הם מתחממים בטירוף, החלטתי גם להזמין היטסינק+פאן, והלכתי על הוולקאנו 7 פלוס.. ששמעתי עליו שהוא די מלך בתחום... לאחר שיטוטים קצת בפורומים פה, קראתי שהוא אחלה, אבל מרעיש בטירוף....

אז... אני עדיין יכול לשנות את ההחלטה שלי, מאחר והבנתי שיש להם במלאי תמיד אלטרנטיבות, ואני יוכל ברגע האחרון לשנות את דעתי...

כמה נקודות:

* אני לא מתכנן ...

* לא בא לי להוציא סכום של מעל ... נגיד... 190 ש"ח לצורך העניין.... (למה? ראה בסעיף הקודם).

* המחשב נמצא אצלי בחדר... וממש לא בא לי להתעורר באמצע הלילה מתוך חלומות על טרקטורים שרוצים לנקום את נקמתם (מן משחק מילים שכזה... "נקמת הטרקטור"... הבנתם?, אויש. שנון שכמותי)

* הבנתי שאפשר לברור בין 3 מהירויות של המאוורר - עד כמה המהירות הכי נמוכה מפריעה? עד כמה המהירות הזאת מקררת?

דיברתי עם "פנדה" - והם אמרו שהם יכולים להמליץ לי על היטסינק+פאוורר של "זלמן" (איזה שם הם בחרו לעצמם.. שיהיו בריאים...) - לאחר קצת חיפושים בגוגל, קראת שהזלמנים באמת שקטים ולא מורגשים... השאלה היא - אם הם יספיקו לי?

אני ממש לא רוצה להגיע לטמפרטורות מטורפות (וזה לא קשור לאוברקלוקינג... אני פשוט שונא שהמחשב מתחמם - וגם תמיד טענתי שמעבד רותח מתפקד פחות טוב ממעבד מקורר)...

בקיצור... מה אתם ממליצים?

* ללכת על הוולקאנו?

* ללכת על הזלמן? (ואם כן, על איזה דגם?)

* ללכת על משהו אחר?

תודה מראש,

דודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תקח את ה slk800 ?

ותוסיף איזה מאוורר 80מ"מ שידחוף הרבה אוויר ביחד לעוצמת רעש נמוכה ככל האפשר

עריכה - לא שמתי לב, מדובר עד 200

אמממ

יש את ה AX-7

דחוף עליו מאוורר שקט וזהו

וה2 מצבים של הוולקנו רעשניים מאוד, לא משנה איזה מהמצבים..

ואתה לא בדיוק קובע איזה מהם

שזה עובר טמפ' מסויימת זה מחליף לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוולקנו 7 הרגיל יכול להיות פתרון נחמד מבחינתך, כי הוא עובד ע"פ הטמפ' מסביב למעבד. משמשע, הוא יהיה שקט רב היום ורק כאשר תאמץ את המעבד הוא יהיה טיפה רועש. מה שבטוח כשאתה תגלוש באינטרנט, או תוריד דברים מהאינטרנט בלילה, כשאין הרבה שימוש על המעבד, אתה לא תשמע אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

damit no hebrew...

will fix it later..

even at the lowest setting (low nosie) it will still be better then the ZALMAN

its good , go for it :smoke:

תודה על התגובות...

לגבי מה שכתבת, כמה שאלות:

* מה יותר שקט - הזלמן או הוולקאנו 7 במהירות הנמוכה ביותר?

* מכיוון שאני לא מתכנן - האם הזלמן יספיק לי? או שעדיף שאני ילך על הוולקאנו (בהנחה שאני ישתמש בו תמיד על המהירות הנמוכה ביותר)

* עד כמה יש שיפור בזלמן לעומת המאוורר שמגיע עם המעבד (מבחינת טמפרטורה/רעש)?

עריכה - לא שמתי לב, מדובר עד 200

אמממ

יש את ה AX-7

דחוף עליו מאוורר שקט וזהו

וה2 מצבים של הוולקנו רעשניים מאוד, לא משנה איזה מהמצבים..

ואתה לא בדיוק קובע איזה מהם

שזה עובר טמפ' מסויימת זה מחליף לבד

קודם כל, אתקן אותך: לוולקאנו יש 3 מצבים (high/medium/low) - גם ההכי נמוך רועש?

ולפי מה שאני יודע הוא לא משנה את המהירות בהתאם לטמפרטורה... זה אתה קובע עם מתג כזה שבא איתו..

לגבי ההצעה שלך: אני לא ממש יודע אם אני אדע איזה מאוורר לקנות, בהנחה שאני אלך על האפשרות שהצעת...

כמה יעלה AX7 עם מאוורר שקט?

תודה,

דודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הוולקנו 7+ מותקן במחשב שנמצא בתוך מארז אנרמקס, סביר להניח שזה בולע קצת רעש.. במהירות הכי נמוכה הוא ממש לא מרעיש, זה לא רעש שיפריע לך בכל מקרה. במהירות בינונית שומעים אותו אבל זה לא בלתי נסבל, אלא אם אתה ישן כשהאוזן שלך ממש קרובה למארז ואז זה לא סימפטי. במהירות הכי גבוהה מומלץ להשתמש עם אטמי אוזניים. זה מרעיש כמו מייבש שיער. אני מאמין שהוא יקרר לך טוב (ולא לשכוח מארז מאוורר !!!!) גם במהירות הכי נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן

אם כבר יש לך במקרה איזה מאוורר שקט אתה יכול לשים על AX7 שבפנדה עולה בדיוק 196 ש"ח

6 שקל מותר נכון? :)

עריכה - ואני בספק אם תרצה להשאיר על המהירות הנמוכה ביותר, המעבד יעלה לטמפ' גבוהה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך על ה- ax7 בעיניים עצומות הוא עולה 199 (ללא מאוורר- אפשר להיסטפק במאוורר הכי פשוט שגם יעשה את העבודה. ) שקט מאוד. נזכרתי שאין אותו בפנדה אלה רק בזיגזג.

אין ?

נסה שנית :\

תוך יום יומיים הם מקבלים את הסחורה מיום ההזמנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לדעת באמת עד כמה הוא מרעיש אתה יכול להוריד את כתבת הוידאו הבאה:

http://7of9.keystreams.com/gameman/archives/3dgameman.com_videoreview_197_tt_volcano_7plus_02_250k.wmv

כפי שאתה שומע, הוא באמת עושה רעש בלתי נסבל במקסימום מהירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...