מחפש הדסט טוב לגיימינג - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש הדסט טוב לגיימינג

roniok

Recommended Posts

Sennheiser 130

Plantronics Audio .90

Altec Lansing AHS 502

לא ממש משנה מה אתה בוחר כי במחיר הזה לא תקבל איכות מדהימה. הפלנטרוניקס אודיו 90 אינם עמידים במחיוחד ונוטים להישבר בקלות, אז אם אתה קונה אחד כדאי מאוד שתשמור עליו טוב.

הPC 130 הוא ההדסט הכי פשוט של סנהייזר שבד''כ גובים מחיר מוגזם בשביל ההדסטס שלהם.

את הAltec Lansing לא ניסיתי אבל הביקורות חיוביות וזו חברה מוכרת.

אם אתה מוכן להוציא עוד עשרות ש''ח בודדים, ניתן להשיג את הIcemat Siberia ב380 (זה נוגד את חוקי הפורום לפרסם חנויות, אז פשוט תריץ חיפוש בזאפ).

הIcemat Siberia טובות בהרבה מהPC 130 ומהAudio 90, ונותנות תמורה טובה למחיר.

אם אתה מוכן להוציא כסף נוסף, ואם יש לך (במקרה) כרטיס קול 5.1, אתה יכול לקנות את ההדסט הכי טוב שיש בשוק (בהנחה שאינך צריך ניידות כלשהי של ההדסט), הSpeedlink Medusa 5.1 שמספיק סאונד שקרוב יותר למה שאתה מצפה מאוזניות מאשר מה שאתה מצפה מהדסט. ניתן להשיג אותו בארץ ב440 ש''ח, ומדובר בקנייה טובה.

אה, ובכלליות, אני בכלל הייתי קונה ומשתמש במיקרופון פשוט או בהדסט פשוט מסביב לצוואר בשביל לתקשר, זה טיפה פחות נוח אבל הסאונד שמתקבל הוא טוב בהרבה.

נ.ב.

אני מדבר על הMedusa 5.1 והIcemat Siberia מניסיון (קצר אמנם) אישי. כמו-כן, אם ביכולתך לקנות בחו''ל הדבר יוזיל משמעותית את מחיר הקנייה. (האודיו 90 למשל נמכרים במתחת ל25 דולאר באתרים מסוימים מחו''ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם ה-GRADO SR60? הם יותר טובים ממה שהזכרת?

כי כבר הזמנתי אותם בשביל בן דוד שלי והם אמורים להגיע אליו בעוד ארבעה ימים בערך (בגלל החג).

אם האוזנייה שהזכרת ב-440 יותר טובה אז הוא יבטל את ההזמנה ויזמין אותה!

כי תוספת המחיר לא גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...