מחפש נגן MP3 מבוסס פלאש 1GB איכותי - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן MP3 מבוסס פלאש 1GB איכותי

Homey

Recommended Posts

ראיתי גם MUVO TXFM 1024MB במחיר של 900 שקל

וגם MUVO V200 1GB שהוא גם בסיבות המחיר

וגם N200 1GB ב 880 שקל

למה לא דיברתם עליהם? ששאלתי אם יש נגנים טובים במחיר הזה לא הסבתם את תשומת ליבי אליהם, יש סיבה מיוחדת? נחשבת לחברה חברה בתחום ה AUDIO, איך הם בנגנים?

ומישהו מכיר אתר שמתרכז בסקירות לנגני פלאש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי לדעת איך עומדים המוצרים של מול ה IAUDIO G3 באותו תחום של מחיר

וחייב להיות אתר שעשה סקירה של כמה מוצרים מחברות שונות באותו גודל באותו מחיר, לא? (לא כל המוצרים בשוק ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TGP והזון מתעסקים בעיקרון בסקירת נגנים, בין היתר, אמנם זו די בעיה לסקר את כל הנגנים בשוק.

TGP החל את דרכו לפני כמה חודשים, והוא כבר ביקר שלושה מנגני הפלאש העיקריים, ובקרוב, עוד כמה נגני עיקריים נוספים(בזמן הקרוב גם נגני HDD) .

הנגנים שהצעת הם נגנים נחמדים מאוד, התעסקתי עם כמה מהם והגעתי למסקנה שה-G3 וה-U2  יותר טובים, בעיקר בזכות פונקציות וממשק נוח.

אני נתתי כתובות לביקורות על המוצרים (iAudio G3/U2/iRiver IFP895) בעמוד הראשון, הן מהזון והן מ-TGP  .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הנגן של e140.

שומעים בו בכלל לא רע, הסוללה שלו מספיקה למעלה מ-15 שעות של ניגון רצוף, ויתרון לא קטן שלו הוא שניתן להוסיף לו כרטיס SD עם עוד 2 ג'יגה, ככה שאתה מקבל 3 ג'יגה במחיר של 800 ש"ח (המחיר הוא כמובן של הנגן בלי הכרטיס).

חיסרון מעצבן הוא אי התמיכה בעברית, אבל אני מקווה שבאחד מעדכוני הקושחה זה יסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TGP והזון מתעסקים בעיקרון בסקירת נגנים, בין היתר, אמנם זו די בעיה לסקר את כל הנגנים בשוק.

TGP החל את דרכו לפני כמה חודשים, והוא כבר ביקר שלושה מנגני הפלאש העיקריים, ובקרוב, עוד כמה נגני עיקריים נוספים(בזמן הקרוב גם נגני HDD) .

הנגנים שהצעת הם נגנים נחמדים מאוד, התעסקתי עם כמה מהם והגעתי למסקנה שה-G3 וה-U2 יותר טובים, בעיקר בזכות פונקציות וממשק נוח.

אני נתתי כתובות לביקורות על המוצרים (iAudio G3/U2/iRiver IFP895) בעמוד הראשון, הן מהזון והן מ-TGP .

אני יודע שבארץ בעיקר הזון ו TPG ואולי עוד כמה פה ושם מתעסקים בזה, ואני משבח את האתרים הללו וכן ירבו כמותם

אך שאלתי אם ישנתם אתרים בחו"ל שמוכרים בתור אתרי אודיו מקצוענים שסוקרים אף הם נגנים כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...