windows vista? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows vista?

skywalker13

Recommended Posts

כמה שאלות לגבי המערכת בעיקר למי שכבר ניסה אותה.

- המערכת לא אמורה להיקרה לונגהורן? ממתי זה ויסטה?

- אם אני יתקין אותה יכולות להיות לי איתה באיות (אימיול, אנטיוירוס, , משחקים, אינטרנט!)

- בגירסה המוקדמת שאפשר להוריד יש הרבה באגים?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-היתה לונגהורן, שינתה את השם לוויסטה .

- לפי מה שקראתי אין עדיין תאימות/דרייברים לכול התוכנות

(זוהי גרסת בטא) אז יכול להיות שיהיו לך בעיות עם תוכנות

מסויימות.

-אם יש באגים? לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב סביר שיהיו לך בעיות עם חלק מהתוכנות, ואני אומר לך שיש פול באגים...

אחרי שהם מוציאים הם מלים פול... אז בבטא?

וד"א לא ממולץ להתקין גרסאות בטא של מערכו הפעלה לבד על המחשב אלא אם כן אתה מתכוון לפרמט בחזרה למשהו אחר... בא לך לנסות? פתח מחיצה חדשה של כמה ג'יגה תתקין שם תנסה תשחק וכשיימאס תעיף אותנ! :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי התקין ואני אומר לך שזה לא יתן לך כמעט כלום המערכת הזאת ממש כבדה יש של מחשב עם מעבד פנטיום 2.6 1GB זיכרון DDR

הכול חדש והוא בקושי יכול להכנס למחשב שלי כל דבר לוקח לו כ"כ הרבה זמן הXP עבד אצליו פי 3 יותר מהר ואין סיבה מהותית לפי דעתי לעבוד לויאסטה תקנו אותי אם אני טועה אבל כל מה שהם הוסיפו זה תמיכה ב64BIT וממשק גרפי יותר יפה והחיפוש שלהם יותר יעיל אבל אלא אם כן יש לך מחשב ממש אבל ממש חיה לפני דעתי כרגיל אין סיבה לעבור או להתקין את זה וכן יש הרבה מאוד באגים במערכת ובמיוחד בגירסאות BETA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה באגים במערכת החדשה, לפחות בטח לא בשימוש הבסיסי ככל שידוע לנו מהמקורות בעיתונות.

כרגע הדרייברים לא מותאמים לוויסטה, כך שתצטרך להסתמך על המאגר שכבר קיים שם, אבל זה אמור להיות אותו הדבר כמו באקס פי .

והמערכת החדשה היא רק הדגמה שנועדה לאפשר למתכנתים לבדוק אם התוכנות שלהם עובדות עליה כראוי, הממשק הגרפי החדש עדיין לא התווסף אליה,

כרגע אם תתקין אותה תוכל להנות מMETA DATA , שקיפות בחלונות, ממשק משופר,תיקיות וירטואליות ושינויים קוסמטים אחרים.

לפני שאני אפרמט אני מתכנן להתקין אותה ולנסות ולחזות את המהלכים הבאים של במערכת החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה כאן בפורום שאומר שהם התקינו/כבר עכשיו יש להם אפשריות להתקין את גירסת הBETA האם נתנה את גירסת הBETA להורדה רק כדי לראות איך פחות או יותר תראה הגירסה המלאה או שהגירסאות הללו מגיעות דרך דרכים לא חוקיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...