בעיה בהתקנת ASUS RADEON 9600XT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת ASUS RADEON 9600XT

ofirrjd

Recommended Posts

היי,

ניסיתי להתקין כרטיס 9600XT של במקום ה 9600SE של שיש לי עכשיו. מה שעשיתי זה הורדה של הדרייברים דרך התוכנה היעודית ב control panel כיבוי המחשב, החלפת הכרטיס והעלאה מחדש של המחשב. בשלב זה קפצה לי הודעה צפויה של זיהוי חומרה חדשה. לחצתי cancel והתקנתי את ה WHQL דרייבר מדיסק ההתקנה.

קרה דבר מוזר מאוד, כשהמחשב עלה מחדש התקבלה שוב ההודעה של זיהוי חומרה חדשה. יתרה מכך כשמסתכלים ברשימת החומרה רואים את הסימן שאלה של חומרה לא מזוהה ומתחתיו שני סימני שאלה, בדיוק כמו שזה נראה לפני שמתקינים את הדרייבר של כרטיס המסך. כרטיס המסך, דרך אגב, הותקן וניתן לראות את שתי הכניסות שלו ברשימת החומרה.

שיחקתי קצת במשחקים והכל עבד בכל זאת. כשרציתי לראות סרט במדיה פלייר קיבלתי מסך כחול!!!

הסרתי את הדרייבר והתקנתי את הדרייבר העדכני מהאתר של ושוב אותה בעיה. המחשב מזהה חומרה חדשה כל הזמן.

שאלתי אליכם, האם אני מפספס משהו? אני שואל כי כעת החזרתי את הכרטיס שלי והכל בסדר, בקרוב אני רוצה לקנות את ה Sapphire ואני חושש שיהיו לי את אותן בעיות. האם יכול להיות שהכרטיס של אותו שאלתי מחבר בעצם תקול?

תודה, אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.הפעל מחדש את המחשב וכנס לווידוס בסייפ מוד.

2.הסר את כל הדרייברים של כרטיס המסך דרך תוכנת DRIVER CLEANER.יש אותה פה באתר נדמה לי ובאתר download.com

3.הפעל מחדש את המחשב וכנס אליו במצב רגיל ,כנס לאתר של ATI ותוריד את הדרייבר הרשמי האחרון-5.9.תתקין ותפעיל מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...