norton ghost העלים את הדיסקשיח!! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

norton ghost העלים את הדיסקשיח!!

xena

Recommended Posts

אז ככה, היה לי גיבוי של כל כונן C בקובץ GHO של GHOSTPE, וכבר שחזרתי בעזרתו כמה פעמים.

לפני כמה ימים התחלתי לשחזר את המחשב בעזרת אותו קובץ גיבוי (במחשב אחר) והשיחזור נעצר באמצע עם איזושהי תקלה (error), אשר אני לא זוכר את התוכן שלה. בכל אופן, לאחר שעשיתי איתחול המחשב לא זיהה את הדיסק הקשיח, גם כאשר הכנסתי דיסקט הפעלה וניסיתי לעבור לכונן C או שאר הכוננים הלוגיים. כלום! אף כונן!

נכנסתי עם FDISK לראות אם המחשב מזהה בכלל דיסקשיח, ואכן הוא מזהה אותו אך הסטטוס שלו הוא non-dos ולא fat32, אשר כך אמור להיות אם אני זוכר נכון.

מה לעשות חברים?!?! כל המידע שלי בכוננים הלוגיים (D,E) והם לא ניתנים לקריאה כרגע.

דרך אגב, התרלה הזאת קרתה לי בעבר אך לא הייתי זקוק למידע שבכוננים הלוגיים, ולכן חילקתי את הכונן ב FDISK מחדש וזה פעל. כלומר זו לא תקלת דיסקשיח או משהו כזה. זה GHOST שהחליט שיש תקלה בקובץ הגיבוי ולכן הוא מעלים לי את כל הכונן!

עזרה דחוף בבקשה!!!

תודה

xena

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אכן בעיה... לא נראה שיש לך ברירה אלא לחצוץ מחדש. אם יש לך מחשב אחר עם תוכנת Partition Magic מותקנת אתה יכול להשתמש בו כדי לחצוץ מחדש וזאת מבלי לאבד מידע (או להעביר אליו את הנתונים באופן זמני ואז לחצוץ עם FDISK).

כמו כן, נשמע שקובץ הגיבוי שלך פגום (CRC ERROR?) כך שממילא תצטרך להתקין הכל מחדש.

בפעם הבא אני מניח שתזכור להריץ בדיקת CRC על קובץ הגוסט לפני שאתה משחזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי שאלות:

1. איך אני מריץ בדיקת CRC?

2. האם אתה בטוח שהמידע לא נמחק ואוכל לראות אותו באמצעות partition magic?

בבקשה תענה רק אם אתה בטוח, כי אני חשבתי על כך גם אך לא הייתי בטוח שהדבר יעזור, שכן את מה בדיוק אני חוצץ אם המידע כבר מחולק? איך בדיוק אני מחלק מחדש אם אני לא רוצה לאבד את המידע ב E למשל (שהוא נקרא E כי הוא כבר מחולק!)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...