תגידו איך הצורבים של סוני - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו איך הצורבים של סוני

oran87

Recommended Posts

מדהים אותי לראות את הבורות כאן : :)

דבר ראשון להגיד משפט כמו "שניהם גרועים" נו באמת כולכם כאן שטופי מוח שני הכוננים האלה יעשו בדיוק מה ש 90% מציבור הקונים רוצה , יעבדו מצויין, ויחזיקו הרבה זמן .. (וכן נכון - ל יקח 11 שניות יותר מהפלקסטור - אבוי - צריך פשוט להשמיד את הכונן ולגרש את המשפחה שלו לעזה...) שני הכוננים האלה יפיקו תוצאות יותר טובות ממה שהיאמאהה 8X שלי (שכמובן מאוד הומלץ בעבר) יותר מהר - ואני בהחלט מרוצה ממה שכונן זה נותן....

אז מה בדיוק כלכך "גרוע" בכוננים האלה - מישהו כאן יודע להסביר בצורה יותר מקצועית ???? (גרוע עד כדי כך שאתם פשוט ממליצים לשלם על כוננים שעולים פי 2 יותר בתקופה בה כבר קשה למצוא עבודה בארצנו .....)

והדבר השני שבעצם יגרום לכם להתחבא מאחורי כל קיר מצוי מרוב בושה :

הצורבים האחרונים של הם בעצם LITE ON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ה 40X12X48 של אפילו מקבל ביוס של לייטאון 48X12X48 (ככה שאפשר לעשות לו מן אוברקלוק) .

נו תיראו עד כמה אתם שטופי מוח ולא מקצועיים - ממליצים ודוחים את אותו כונן - שמים כל אחד בקצה האחר של הסקאלה כשבעצם מדובר באותו כונן.

הסוני האחרון הוא למעשה כונן מצויין, אמין וצורב הכל (טוב נו זה הלייטאון) - ושלא ינסו לעבוד עליכם....

הגיע הזמן שאנשים שלא מבינים כל כך יפסיקו לדבר בצורה כזאת נחרצת כאילו הם טום או אננד - זה כמו שיבקשו ממני להמליץ על מכונית ואני יגיד הכל חרא חוץ מוולוו מרצדס אאודי ופורשה ... (כן נו - כמו כולם כאן כבר נסעתי על כל המכוניות האפשריות ואני "באמת" יודע.... )

אחחחחחחח........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה.. צלצלו לער"ן אני חושב שice2k חוטף התמוטטות עצבים.

ועכשיו ברצינות, אני מסכים פחות או יותר עם מה שהוא אמר ואני אוסיף על זה.

הסיבה שאנשים אומרים שהכוננים של sony (או לפחות הצורבים שלהם) גרועים היא בגלל שלעומת כונני "הצמרת" הם שתי ליגות מתחת.

אולי אנשים יגידו שהוכננים האלה לא אמינים כי עובדה שרוב הכוננים שנמצאים לתיקון במעבדת מחשבים הם ואולי .. וגם זו טענה טפלה מאחר והם גם הכוננים הנצרכים ביותר.

מצד שני יכול והיו מקרים של חוסר אמינות (מניסיון אישי של כמה אנשים כאן בקהילה) מצד הכוננים האלו ולכן העדיפו שלא לקחת סיכון וללכת על בטוח עם נאמר ימאהה(לא הF1 - פיכסה) או לייטאון או אפילו teac (סוס-עולם).

עכשיו, הסבר את הקטע עם לייטאון וסוני שוב?

כי לא בדיוק הבנתי איך זה יכול להיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון גם עם וגם עם LG

ושאמרתי שהם גרועים לא אמרתי סתם

הסוני לא אמין בכלל מבחינת תקלות בלי פוסקות וLG טיפה יותר אמין אבל עדיין לא מגיעה לרמה של שום צורב של ליט און או של כל חברה אחרת

יש חברות שפעם היו גרועות כמו פיליפס ושכיום עם מצוינות

על פי מה שאני זוכר פיליפס ממש זולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...