מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד. - עמוד 18 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד.

BURTON

Recommended Posts

אני מחפש לקנות מסך 19LCD טוב גם למשחקים וגם לסרטים וגם ךעבודה רגילה שלא יכאבו העיניים ושיהיה לו DVI.

התקציב שלי הוא לא ממש גבוה לא יותר מ2500 ש"ח מה אתם יכולים להמליץ לי אם זה קצת חורג אז תמליצו לי אלי אני יכול להשיג במחיר נמוך יותר.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מחפש לקנות מסך 19LCD טוב גם למשחקים וגם לסרטים וגם ךעבודה רגילה שלא יכאבו העיניים ושיהיה לו DVI.

התקציב שלי הוא לא ממש גבוה לא יותר מ2500 ש"ח מה אתם יכולים להמליץ לי אם זה קצת חורג אז תמליצו לי אלי אני יכול להשיג במחיר נמוך יותר.

תודה.

הייתי ממליץ על ה 913B ו930B של ,פשוט תראה אותם (במציאות כמובן) ותראה מה יותר טוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, חשבתי לקנות מסך DVI 17 אינץ' איכותי במחיר סביר. שישמש אותי בעיקר לאינטרנט , כתיבת מסמכים וקצת סרטים.

כפי שהבנתי מקודם המומלצים הם : samsun 930B ו 1750

לפי מה שראיתי הנתונים של הסמסונג מעט טובים יותר (למשל קונטרסט)

אך מצד שני המדניות אחריות פיקסלים אצל עושה רושם טוב יותר.

1) מה אתם אומרים? למה יש יותר חשיבות פה להבדל הטכני או האחריותי

2) האם זה משנה שבמסכים עם תגובה מהירה יש "פחות" צבעים? קריטי למשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תראה את שניהם בעצמך אחד ליד השני ותחליט

2. מי אמר שבמסכים מהירים יש "פחות" צבעים? ומה המרכאות על הפחות אמורות להגיד?

ראה דף ראשון: "החיסרון בטכנולוגיה הנ"ל היא שכמות הצבעים שהמסך מסוגל להציג נמוך וזוויות הצפייה נמוכות יחסית." המרכאות כי זה עדיין הרבה , וגם פחות מראה על יחסיות כי השאלה למה אתה משוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, חשבתי לקנות מסך DVI  17 אינץ'  איכותי במחיר סביר. שישמש אותי בעיקר לאינטרנט , כתיבת מסמכים וקצת סרטים.

כפי שהבנתי מקודם המומלצים הם :  samsun 930B ו 1750

לפי מה שראיתי הנתונים של הסמסונג מעט טובים יותר (למשל קונטרסט)

אך מצד שני המדניות אחריות פיקסלים אצל עושה רושם טוב יותר.

1) מה אתם אומרים? למה יש יותר חשיבות פה להבדל הטכני או האחריותי

2) האם זה משנה שבמסכים  עם תגובה מהירה יש "פחות" צבעים?  קריטי למשהו?

שמע, יש לי POLYVIEW V396 אני יכול להגיד לך שהמסך מדהים, שלא תחשוב שהוא זבל בגלל המחיר הנמוך (שהוא נמוך בגלל שהחברה מייצרת לעצמה את הפאנלים), הייתה לי אופציית בחירה בחנות בין הPOLYVIEW הזה לבין הסמסונג 930B, אני יאמר לך את האמת, בPOLYVIEW ראיתי יותר טוב ממרחק (התאורה שלו הרבה הרבה יותר טובה) לכן לקחתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה דף ראשון: "החיסרון בטכנולוגיה הנ"ל היא שכמות הצבעים שהמסך מסוגל להציג נמוך וזוויות הצפייה נמוכות יחסית."   המרכאות כי זה עדיין הרבה , וגם פחות מראה על יחסיות כי השאלה למה אתה משוה.

כל מסכי ה-LCD17 בארץ משתמשים בפנל של TN ככה שזה לא משנה יותר מידי...

ב-19 אינץ יש לך מסכים איכותיים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, יש לי POLYVIEW V396 אני יכול להגיד לך שהמסך מדהים, שלא תחשוב שהוא זבל בגלל המחיר הנמוך (שהוא נמוך בגלל שהחברה מייצרת לעצמה את הפאנלים), הייתה לי אופציית בחירה בחנות בין הPOLYVIEW הזה לבין הסמסונג 930B, אני יאמר לך את האמת, בPOLYVIEW ראיתי יותר טוב ממרחק (התאורה שלו הרבה הרבה יותר טובה) לכן לקחתי אותו.

אפילו לא ראיתי את הדגם שאתה מזכיר בזאפ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה איך אתה רואה מרחוק?מה שחשוב זה מה שאתה רואה קרוב כשאתה יושב מול המסך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP הם היבואן של עצמם ככה שהאחריות היא שלהם ושל היבואן (שזו בעצם אותה חברה)

תשובות על שאלות של שירות לא תקבל פה כי דיונים כאלה אסורים לפי חוקי הפורום, קרא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...