דעתי על מיקרוסופט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתי על מיקרוסופט

pro

Recommended Posts

כפי שאתם מכירים את חברה עשירה ומצליחה אני רוצה לספר לכם משהו

דבר ראשון מערכות ההפעלה שלהם 99% מהזמן לפי מעבדות פותרת בעיות

ועוד משהו רק שתידעו שמערכות ההפעלה היה רעיון של מקינטוש ומיקרוסופט גנבה את הרעיו ממקינטוש

וגם מתקינה חכם תוכנות שאתם לא צריכים ומבזבזים לכן מקום ואת המהירות (כלומר למחשבים איטיים)

הלוואי שיצא כבר OS לPC ותראו מי תהיה החברה הכי טובה ולמי שלא יודע איך נראה OS - JAGUAR

הנה כמה תמונות:

desktop_1.jpg

נכון יפה יותר מWIN תודו ואני יודה לכן אם תתנו תגובות תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מקינטוש זה המוצר של חברת , ושנית, גנבה הכל מ-Xerox, ושלישית, מה לעזעזל אתה מנסה להגיד פה? :bash:

:nono:

הם לא גנבו מ- Xerox , הם רכשו את הפטנטים הרלוונטיים שלהם .

והעבידו בפרך אנשים צעירים בפיתוח המוצר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון מערכות ההפעלה שלהם 99% מהזמן לפי מעבדות פותרת בעיות

פותרת או יוצרת? בכל מקרה, אם אתה רוצה שנתייחס למה שאתה כותב ברצינות, כדאי שתצרף לינק למחקרים של אותן "מעבדות" עלומות שם.

ועוד משהו רק שתידעו שמערכות ההפעלה היה רעיון של מקינטוש ומיקרוסופט גנבה את הרעיו ממקינטוש

...קודם כל, מקינטוש זה לא שם של אדם שהמציא מערכות הפעלה, אלא שם של משפחת מחשבים שהריצה ומריצה ב-18 השנים האחרונות בשם MacOS. ברור?

דבר שני, מערכות הפעלה היו עשרות שנים לפני שג'ובס וווזניאק הקימו את .

ואם כבר להמשיך אם קו המחשבה שלך (רק הפוך...), הוציאו את הגירסה הראשונה של מערכת ההפעלה שלהם (DOS) שלוש שנים לפני שאפל הוציאו את MacOS.

וגם מתקינה חכם תוכנות שאתם לא צריכים ומבזבזים לכן מקום ואת המהירות (כלומר למחשבים איטיים)

pro, יצא לך לעבוד אם OS X? לא? חשבתי ככה :smoke:

אם יצא לך פעם לשחק איתה קצת אני מציע לך לשנות גודל של חלון ולראות את המערכת יורדת לבירכיים - גם עם G4 עכשווי.

מיקרוסופט הביאה עם WinME את ה-System Restore השנוי במחלוקת, ב- הם שיפרו אותו לרמה סבירה.

אפל לעומת זאת, לקחו את OS 9 הקלה יחסית (אבל עם ניהול תהליכים פרימיטיבי) והחליפו אותה בפיל מסורבל בדמותה של OS X (עם ניהול תהליכים מודרני). התוצאה היא כבדות וחוסר ב-responsiveness שאף מערכת של לא הציגה מעולם.

הלוואי שיצא כבר OS לPC ותראו מי תהיה החברה הכי טובה ולמי שלא יודע איך נראה OS - JAGUAR

צר לי לצנן את התלהבותך :-\

MacOS לא תצא ל- מכיוון שהדבר ימוטט את (הם עושים את רב הרווחים שלהם מחומרה - לא מ-MacOS).

מקסימום יצאו מחשבי מק מבוססי , אבל זה לא יעזור הרבה לאלה שאין הפרוטה בכיסם. תמשיך לגבות premium price עבור המחשבים שלהם, ללא קשר למעבד שפועם בתוכם.

נכון יפה יותר מWIN

יותר מנכון.

חבל רק שעם GUI יפה לא גומרים את החודש ;)

Prog.

נ.ב

pro, עשה לעצמך ולכולנו טובה ולחץ על כפתור ה-"תצוגה המקדימה" לפני שאתה שולח הודעה.

זה ייתן לך הזדמנות לעבור מחדש על האיות, הניסוח והרעיונות שאתה מנסה להעביר. OK? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא גנבו מ- Xerox , הם רכשו את הפטנטים הרלוונטיים שלהם .

לינק בבקשה.

לפי מה שידוע לי, Xerox פשוט לא עשו שום דבר מסחרי עם ההמצאות האלה (הממשק הגראפי והעכבר).

הנה פורטרט חופשי של מנהל מחלקת השיווק של Xerox בתחילת שנות ה-80' -> :lamer:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

pro, עשה לעצמך ולכולנו טובה ולחץ על כפתור ה-"תצוגה המקדימה" לפני שאתה שולח הודעה.

זה ייתן לך הזדמנות לעבור מחדש על האיות, הניסוח והרעיונות שאתה מנסה להעביר. OK? תודה.

חבל שאנשים מסויימים לא פועלים לפי העצות של עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקרוסופט - מערכות הפעלה איטיות, לא מאובטחות, לא customizble , סגורות ועולות הרבה כסף

אבל אני לא משתמש במייקרוסופט רק בגלל שזה מייקרוסופט האמת.

יש לי "בעיה" עם מונופולים ;D

תתקינו ותחיו חיים ארוכים ומאושרים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש כל כך הרבה דברים מהותיים לשפר ולשנות במערכות .

חלקם אפילו מהבסיס.

רעיונות יפים כמו Active Directory, Registry וכו' יכולים באמת להקל לנו על החיים, אבל מקשים מאוד מאוד על המחשב שסך הכל הוא זה שאמור לעמוד בציפיות שלנו לביצועים מקסימליים מהחומרה שרכשנו.

דברים שיכולים להיות נחמדים ביותר אבל לא תמיד עובדים כמו שצריך.

הפחד שלי הוא שהם רק משתפרים ואני לא רוצה לדעת מה יקרה לתחרות כשהדברים הנחמדים הללו באמת יתחילו לאט לאט לעבוד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...