האם ההורים שלכם יודעים שאתם עושים אוברקלוקינג? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ההורים שלכם יודעים שאתם עושים אוברקלוקינג?

סלרי

האם ההורים שלכם יודעים שאתם עושים אוברקלוקינג?  

272 הצבעות

1. 1. האם ההורים שלכם יודעים שאתם עושים אוברקלוקינג?

• כן,הם עוזרים לי
    • לא,אבל הם קונים לי את החלקים שאני צריך (בלי לדעת למה זה משמש)

Recommended Posts

ההורים שלי לא יודעים שאני עושה O/C, לכן כל פעם לפני שהם חוזרים הביתה אני דואג לנקות את כל השאריות של הASII מהשולחן בחדר שלי, מחביא את בקוק הוודקה(שמשמש "רק" לניקוי חומרים טרמיים) רוחץ את הידיים ובודק שאני לא נושף ריח של אבק שרוף - כדי שלא יוכלו לתפוס אותי... :lol:

פסיכופט

ת'אמת, זאת לא ההגדרה המתאימה פסיכופט זה בכלל בן אדם בלי מצפון...... אבל לך תדע אנחנו לא מכירים את את'לון ממש טוב אולי בעתיד נגלה עליו חדשות. אני הייתי מגדיר את זה כפרנואיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אבא שלי היה יודע מה אני עושה במחשב מזמן לא הייתי יכול לכתוב את ההודעה הזו

בגלל שהתקנתי הוא התעצבן עליי וטען שאני דופק את המחשב עם כל ה"משחקים והדברים שאני דוחף בו"

כמובן שזה לא נכון לא דחפתי שום דבר למחשב

עכשיו תחשבו על התגובה הזו ותדמיינו מה היה קורה אם היה יודע שהמחשב שהוא קנה לי עומד להשרף בכל רגע נתון ואין אחריות

נ.ב. המסך שלי גם עומד להשרף בכל רגע נתון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אבא שלי היה יודע מה אני עושה במחשב מזמן לא הייתי יכול לכתוב את ההודעה הזו

בגלל שהתקנתי הוא התעצבן עליי וטען שאני דופק את המחשב עם כל ה"משחקים והדברים שאני דוחף בו"

כמובן שזה לא נכון לא דחפתי שום דבר למחשב

עכשיו תחשבו על התגובה הזו ותדמיינו מה היה קורה אם היה יודע שהמחשב שהוא קנה לי עומד להשרף בכל רגע נתון ואין אחריות

נ.ב. המסך שלי גם עומד להשרף בכל רגע נתון

שונא כשהורים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורים שלי לא יודעים שאני עושה O/C, לכן כל פעם לפני שהם חוזרים הביתה אני דואג לנקות את כל השאריות של הASII מהשולחן בחדר שלי, מחביא את בקוק הוודקה(שמשמש "רק" לניקוי חומרים טרמיים) רוחץ את הידיים ובודק שאני לא נושף ריח של אבק שרוף - כדי שלא יוכלו לתפוס אותי... :lol:

פסיכופט

ת'אמת, זאת לא ההגדרה המתאימה פסיכופט זה בכלל בן אדם בלי מצפון...... אבל לך תדע אנחנו לא מכירים את את'לון ממש טוב אולי בעתיד נגלה עליו חדשות. אני הייתי מגדיר את זה כפרנואיד.

http://planet.nana.co.il/offer_/ati/ati.html

עכשיו אתה חושב שזהוא פסיכופט (אותו דבר רה לטרידנט 2 מגה שלי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי לא יודע, לא מספר לו . יש לו מלא כלים חשמליים. כשרציתי את המסור דיסר לחתוך את המחשב והחלון, וההסבר שלי היה "אני צריך להוסיף מאורר, כי התקלקל אחד". אבל הוא ראה את המחשב בחצר חצי מפורק שלצד של המארז יש חור. אז הוא חצי-הבין, שתק, ועזב. בגיל כזה, מה הוא יגיד לי, לא? (18, למי שמעניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש אין לי כוח אפילו להתחיל להסביר להורים שלי מה זה...

לכן, אנחנו נשארים על Need to know basis.

כנ"ל.

מה שהם לא יודעים לא יזיק להם.

גם אני חושב כך.

ההורים שלי לא יודעים כלום על ה- oc לכרטיס מסך (אם הם ידעו הייתי- :behead: :hanged: :saint: ) כרגע אני בשלבי שכנוע לגבי החלון שאני מתכוון לעשות (בכל אופן לא מצליח לי כל כך :nixweiss: :argue: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסיכופט

http://planet.nana.co.il/offer_/ati/ati.html

עכשיו אתה חושב שזהוא פסיכופט (אותו דבר רה לטרידנט 2 מגה שלי )

ואי, כמעט שכחתי מזה ולא זכרתי אפילו לאיזה חשבון העלתי...

בכל מקרה, שכחת גם את זה:

http://planet.nana.co.il/athlon/386.jpg

אבל, יכול להיות שאתה לא מספיק זמן כאן בפורום כדי לדעת את הסיפור המלא של המחשב האומלל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...