autoexec.bat דחוף מאוד - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

autoexec.bat דחוף מאוד

juve12

Recommended Posts

העתקתי בטעות את הקובץ ממחשב אחר ולאחר שהתחלתי את המחשב הכול השתגע

שאלתי היא זו

האם יש אפשרות איך שהו לחזיר את הקובץ שדרסתי

תודה מראש לכול מי שיעזור

מדובר במערכת הפעלה WIM 98SE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להתקין את מערכת ההפעלה עוד פעם

המחשב פשוט לא עולה ועכשיו דרך DOS הוא אומר לי שהכונן לא מזוההיש לי שם דברים חשובים לכן אני צריך להעלות את מערכת ההפעלה

ועוד דבר אולי לא קשור סיומות של קבצים למסמכי WORD שנגמרת ב-

WBK.* מה זה אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שיש לך קובץ בשם autoexec.bak שהוא קובץ לגיבוי לקובץ autoexec.bat ואם אין לך אז תחפש קובץ בשם autoexec

עם סיומת שונה מ-bat אם מצאת קובץ כזה תמחק את הקובץ autuexec.bat ותשנה את הסיומת של קובץ הגיבוי ל-BAT וזה אמור לעבוד

ולזה שאמר שלא צריך את הקובץ הזה רק כדיי שידע הקובץ הזה מכיל פקודות שיש להריץ לפניי עליית הוינדוס למשל העלאת אנטי וירוס

או בדיקות וכל השטויות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שיש לך קובץ בשם autoexec.bak שהוא קובץ לגיבוי לקובץ autoexec.bat ואם אין לך אז תחפש קובץ בשם autoexec

עם סיומת שונה מ-bat אם מצאת קובץ כזה תמחק את הקובץ autuexec.bat ותשנה את הסיומת של קובץ הגיבוי ל-BAT וזה אמור לעבוד

ולזה שאמר שלא צריך את הקובץ הזה רק כדיי שידע הקובץ הזה מכיל פקודות שיש להריץ לפניי עליית הוינדוס למשל העלאת אנטי וירוס

או בדיקות זיכרון וכל השטויות האלה

אנטי ורוס, , STARTUP... הכל נמצא ברג'סטרי וב win.ini

אין שום דבר, אבל שום דבר, ב AUTOEXEC.BAT שנחוץ לעלית המחשב תחת וינדוס, ימי הדוס תמו!

נסה ותראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להזכיר ש WIN משחזר אותו אוטומטית אם הוא לא קיים, מהקובץ BAK, או הקובץ גיבוי שיש, או לחילופין, אם באמת צריך, סתם לפי צרכים בסיסים ללא תוספות שתוכנות כלשיהם הוסיפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...