אסטרטגיות ב- wc3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסטרטגיות ב- wc3

a12beat

Recommended Posts

אני משחק עכשיו הימים אלו ב wc3 ואני כל הזמן מפסיד נגד אנשים באינטרנט (מה לעשות :-\)

אז רציתי שאולי תציעו לי טיפים ,אסטרטגיות ,bo למשחק כי אני ממש על הפנים .

אני מנצח את המחשב בcustom game רק עם night elf וגם זה בקושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף ללינק, אני אוסיף כמה מילים משלי.

הדרך הטובה ביותר להתחיל ללמוד לשחק באינטרנט היא להסתכל על המחשב משחק. תפתח משחק רק עם המחשב ותראה איזה בניינים ואנשים הוא בונה ובאיזה סדר. זהו הדבר הבסיסי ביותר.

אני כבר יכול לומר לך מה בערך לעשות, היות ואני שחקן WC3 די מנוסה (כ-30 שעות משחק ועוד 30 שעות ב-LP).

דבר ראשון, אתה מתחיל עם שלושה איכרים. שלח שלושה לקחת זהב ועם השניים הנוספים החל לבנות באראקס ואת הבניין של הגיבורים ( שמו משתנה מכל גזע). באותו זמן החל לבנות כמה שיותר איכרים שאתה יכול, שיהיו לך לפחות 20. האיכרם הראשונים שיוצאים מהבניין המרכזי הולכים לכרות עצים והנוספים מתחילים לבנות חוות בקצב מטורף. עכשיו, נקודת המפתח. העקרון כאן הוא לבנות גיבור וכמה חיילים כמה שיותר מהר, כדי שיהיה לך יתרון קל ושתוכל כבר ללכת לשפר את הגיבור שלך. תנסה להשקיע בעיקר בחיילים ופחות במבנים ובשיפורים בהתחלה. ברגע שיהיו לך גיבור + 4 חיילים צא ותתחיל לשפר את הגיבור. זה חשוב מאוד לשפר אותו לאורך כל המשחק ולהתרכז בו הרבה, כי גיבור רמה 10 זה פשוט הדבר. משם אתה לבדך... נסה בעיקר להשקיע בצבא גדול ופחות בשיפורים, בנה לך כמה בנייני הגנה ותתחיל להתפשט לעוד מכרות. רק אז תתחיל לשפר באופן משמעותי ותמגן את הבסיס יותר, לאחר שיהיה לך צי שלם של יחידות.

שמח לעזור,

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הצעה נוספת תתמקד במשהו אחד (אני לא מכיר wc3) אז נניח דוגמה מsc זה לא טוב שאתה פרוטוס לבנות גם צי של ריורים וגם צי של כריים (איזה מילה מעצבנת!!) וגם צי של סקוטיים וגם מי של זילוט וכו...

need to focus

זה נחמד שיהיה לך את כל המבינים ואת כל השיפורים האפשרים אבל אם זה כדיי (אני לא חושב)

זה נחמד שיש לך כמה ריורים להגנה ואוליי איזה שתי כריירים אבל לא צריך צי מכל דבר.

נ.ב

אל תתקנו את המילה קרייייר שלי אין לי מושג איך כותבים את זה בעברית ואני לא רוצה לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מוצא שהדבר הראשון שכדאי לבנות זה farm /zig / well/borrow אחר כך ברקס להוציא פאונים בקצב ורק אחרי שתי farms לבנות alter ככה יש לך יותר כסף = יותר חיילים להתחלה (קריטי)

ממילא לא כדאי לשלוח hero בלי לפחות חמש - שש חיילים

דוקא התחלתי להשתפר 4 ניצחונות רצופים לא רע

תפרסמו את סדר הבניה שלכם זה מענין אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.טוב תלוי באיזה חיילים מדובר כמובן 4 grunt = לבערך 6 archer

2.לגבי הגנה, מיגון של night elf הוא לא משהו לא שווה לבנות אותו (איתם אני משחק בדר"כ)

3.איזה דרגה אתה zoltrix ?(היה לי פעם מודם של חברת zoltrix והוא היה גרוע המיוחד ;D שם מוזר)

4.כדאי לבנות כמוך במפות קטנות במיוחד נגד human כי הם אוהבים לתקוף מוגדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
נסה בעיקר להשקיע בצבא גדול ופחות בשיפורים,

אז זהו שלא !!!

למה אתה חושב יש הגבלה של חיליים ? המשחק הזה הוא משחק של הכי חזק ולא הצבא הכי גדול !

אני מסכים :) במשחק הזה (שלא כמו במשחקים אחרים) אי אפשר להקים הרבה מאד שלא כמו ב-age of empires.

אז צריך להשקיע בעיקר (לא רק) בשיפורים ככל שתשפר יותר הצבא יהיה יותר חזק אומנם לא גדול

אבל זה עדיף, ואחרי שיש לך את כל השיפורים :AR15: כדי לבנות כמה שיותר גדול.

לא תמיד כדאי לקנות את האנשים שלוקחים הכי הרבה אוכל, זה מאד תלוי לפעמים עדיף לקנות אנשים שלוקחים פחות אוכל (אומנם חלשים יותר) אבל כדאי. :asthanos: :smoke: :jump: ;D ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר אם אלוף האסתרטגיה שגמר כל משחק אסתרטגיה על תנסה לעשות את כל השיפורים תמיד יש פשוט דברים גרועם תשפר את מנהיגך חשוב מאוד שים איזה שבעה למכרה זהב עץ לא צריך כזה הרבה

תנסה קודם ליצב הגנה טובה עם מגדלי שמירה בהתחלה חשוב להתקיף מהר כדי להאיט את השחקן האחר אחרי זה תעשה להגנה וצבא להתקפה שתשים אותו בצד וכשיהיו מספיק לך להתקפה ששם תנסה לפורר להם את הבנינים המרכזים שיפרק להם את היכולת לבנות עוד חילים ככה שתוכל למחוץ אותם בסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לסיים את כל משחקי האסטרטגיה בעולם ועדיין זה לא יהפוך אותך לשחקן טוב. :nono:

הדרך היחידה להשתפר היא אך ורק לשחק במולטיפלר באינטרנט.

בוא לא נגזים, אבל אכן MultiPlayer במשחקים (אם זה אסטרטגיה, פעולה וכל דבר שדורש מיומנויות כלשהן) הוא בד"כ כמה רמות מעל משחק הSingleplayer :smilyDJ:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...