דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 57 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנתונים אומנם מצויינים, והספק גם מודולרי, אבל לא הייתי לוקח את הספק הזה, Aerocool לא נחשבים ליצרן טוב של ספקים. הוא לא יעמוד במה שכתוב עליו.

אתה יכול לקרוא עוד בנושא כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שלו אין לו תחרות. הספקים האחרים שנמכרים בארץ והם באותה רמה זה האנטק\Tagan? 480W, והם עולים הרבה יותר.

יש לך ביקורת עליו כאן, אפשר לראות שם שהוא בא עם סליבינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפרק ואבדוק מחר את הדגם של הספק ואת אספקו.

בקשר למפרט:

פנטיום 4 1.8

256*2 DDR

2 דסיקים קשיחים ATA

לוח אם פשוט של ג'יגביט

לוח בקרה למארז, 2 CDS 3 מאווררים על המארז עצמו לא כולל המאוורר של המעבד והספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך המלצה לספק כוח.

ספק הכוח מיועד למחשב פנטיום 2 350MHz במארז ATX עם 512MB , שמשמש כשרת קבצים עם מערכת הפעלה 2000 Professional SP4.

כרגע מותקן במחשב ג'נרי 350W שתומך בשני צורבים ושלושה דיסקים קשיחים (הספק כוח לא תומך בדיסק קשיח רביעי שניסיתי להתקין).

אני צריך חדש שיתמוך בשני צורבים ושישה דיסקים קשיחים.

המחשב נמצא בחדר השינה שלי, כך שרצוי שהספק כוח יהיה שקט, אבל לא לגמרי הכרחי. כלומר, רועש שמשמיע קול של טרטור (טררר...) כמו קטנוע בהחלט לא בא בחשבון. אבל, אין לי בעיה עם שמשמיע קול המיה חרישי שמזכיר רחש של ים.

אני מעדיף ספק כוח ממותג על פני ספק כוח ג'נרי, אלא אם כן שניהם עונים על הדרישות שלי ואין ביניהם הבדלים משמעותיים (לא סביר).

בשל ריבוי התקני ה-IDE שהספק כוח אמור לתמוך בהם, אני מעוניין לרכוש ספק כוח בעל הספק של 480W עם 2 מאווררים (אחד פנימי ואחד חיצוני), אם כי אני מוכן לשקול גם ספק כוח בעל הספק שונה במידה והוא עונה על הדרישות. רצוי גם שיהיה לספק מפסק חיצוני.

הדרישות שלי מהספק כוח הן שהוא יהיה מאוד אמין ושהוא יספק מתח יציב. בנוסף לכך, אני מעוניין שהספק כוח לא יפעיל את המחשב וישמיע צפצופים, במידה וההספק שלו לא יאפשר לו לספק חשמל לכל מרכיבי המערכת המחוברים (ספקי כוח ג'נריים נוטים להעלות את המחשב מבלי לספק חשמל להתקנים שחורגים מההספק של הספק כוח, ובכך הם עשויים לפגוע בהתקנים שונים במערכת, ושמעתי גם שהם עשויים להישרף במידה ומחברים אליהם התקנים החורגים מההספק שלהם), וזאת על מנת להגן על כל ההתקנים הפנימיים והחיצוניים שמקבל מתח מהספק כוח.

התקציב שלי עבור ספק כוח מסתכם בכמה מאות ש"ח. 500 ש"ח נראה לי סכום סביר עבור ספק כוח איכותי, אבל אני מוכן להוסיף עוד קצת כסף עבור ספק כוח מעולה שעונה על כל הדרישות שלי, כמובן שבלי להתפרע יותר מדי בהוצאות (בכ"ז מדובר בסה"כ בספק כוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...