עזרה בהתקנת הארד דיסק - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהתקנת הארד דיסק

guyfaran

Recommended Posts

שלום לכולם קניתי הארד דיסק חדש של ווסטרן דיגיטל

http://www.wdc.com/en/products/productkit.asp?DriveID=66

160גיגה

אבל אני לא יודע איך לחבר אותו זאת אומרת שאני לא יודע מה לעשות עם כל המסטר וסלייב...

יש עליו 5 אפשרויות

הארד דיסק הקיים הוא של מאקסטור ולו יש רק ארבעה אפשרויות

וכשהמחשב ראה אותו... ואמר לי שהוא מצא ניו הארדוור אז לא ראיתי אותו במי קומפיוטר ככונן...

אנא תעזרו לי

אם חסרים פרטי ם אשמח להוסיף

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתקין עליו מערכת,ויש לך עוד כונן משנה שאתה רוצה לעשות אותו למשל כונן D,או בסגנון

אז את הכונן הזה,תג'מפר בMester ואת ההוא שאתה רוצה להשתמש בו רק כאיחסון,ולא ,תג'מפר בSlave .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי ניסיתי הכל בואו אני יספר לכם עוד פעם

עד היום היה לי הארד דיסק אחד לא פיצלתי אותו ולא כלום ככה רגיל

ואז יום אחד קיבלתי את הארד דיסק החדש שום דבר לא היה עליו הוא נקי ואז ניסיתי לחבר אותו למחשב והמחשב למרות שזיהה אותו כDEVICE לא הראה לי אותו ככונן נוסף במחשב ניסיתי שאת כל הפונקציות של מאסטר וסלייב ושל CABEL SELECT ושם דבר לא עזר.

תעזרו ליייייייייייייייייייייייי

אולי אני צריך לעשות משהו בביוס??

אבל הקטע שלקחתי את הארד דיסק של אח שלי (שיש עליו והכל ) וחיברתי אותו והיה סבבה בלי שום בעיות המחשב הראה לי אותו כעוד כונן במחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מתכוון שאין לך בעייה שאתה מחבר כונן,כMester מתקין עליו , ואת הכונן השני אתה מג'ימפר כSlave.

מפעיל את המחשב,נכנס למחשב שלי,ו...

לא רואה את הארדיסק השני שחיברת כSlave?

אם כן,

תעשה כך:

קליק ימני על המחשב שלי,ניהול , ניהול דיסקים , ושם -קליק ימני על הכונן שחיברת כSlave [אתה אמור וחייב לראות אותו שם]

ואז מחיצה חדשה,הבא הבא

וסיימת...

ואז הוא מאתחל אותו כזה שם,אתה לא חייב לחכות,אתה יכול לצאת משם מיד,לנסות להיכנס לכונן-הוא כמעט בטוח ייתן שגיאה,אבל תנסה להיכנס פעמים ,אם אתה לא מצליח ,תפעיל מחדש את המחשב,-וכמעט בטוח שתצליח להיכנס.

מקווה שקלעתי למה שאני מתכוון שאתה לא מצליח

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...