WinPE - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WinPE

bennyriz

Recommended Posts

נתקלתי לאחרונה בלינק הזה לא הספקתי עדיין לבדוק את הנושא כי אין לי זמן (אני יוצא מחר לשבועיים טיול אבל כשאני יחזור אני מבטיח לעדכן בנושא).

בכל אופן מדובר למי שלא הבין במערכת הפעלה מצומצמת שבנויה על הקרנל של , מה שזה אומר בעצם שיש לה את היכולות של כמו גישה לNTFS ועוד'.

המערכת הזאת מותקנת לדיסק הקשיח כמערכת בסיסית בזמן ההתקנה של המערכת המקורית ודרכה בעצם מתבצע תהליך ההתקנה של המערכת המקורית.

לדעתי יש לזה השלכות רבות אם יהיה אפשר ליצור דיסק אתחול כמו שמתואר בלינק (ואם הבנתי נכון), דיסק כזה יכול להיות שמיש יותר מאשר דיסק האתחול של על הכלי שנקרא RC.

בכל אופן מי שרוצה לנסות ולבדוק את הנושא מוזמן, כמו כן מי שרוצה להגיב בכלליות על הנושא מוזמן.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הרעיון הוא להחליף את דיסקטי ה-boot הרגילים, ולאפדר עבודה כמעט מלאה עם המחשב במצב dos prompt. אין צורך ב-HDD כדי להשתמש במוצר (הוא מיועד גם לטיפול בדיסקים חדשים וכו'). המוצר ממש ממש ניתן לשינויים ושיפוצים שאתם מכניסים, והוא חמוד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא להחליף את דיסקטי ה-boot הרגילים, ולאפדר עבודה כמעט מלאה עם המחשב במצב dos prompt. אין צורך ב-HDD כדי להשתמש במוצר (הוא מיועד גם לטיפול בדיסקים חדשים וכו'). המוצר ממש ממש ניתן לשינויים ושיפוצים שאתם מכניסים, והוא חמוד מאוד.

בוקר טוב ! השאלה נשאלה נראה לי לפני חודש !!!

אבל תודה בכל אופן ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב ! השאלה נשאלה נראה לי לפני חודש !!!

אבל תודה בכל אופן ! :)

מה לעשות שנרשמתי רק אתמול...? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי זאת מערכת הפעלה שמבוססת על XP נכון?

היא מבוססת על ה-kernel של XP,הטעינה שלה דומה מאוד לטעינה של XP ויש לה חלק מהתכונות של XP (כמה UTILITIES, גישה ל-NTFS וכו'), אבל אין טעינה של ה-explorer או משהו בסגנון.

ד"א, מיקרוסופט לא ממש מרוצים מזה שהיא מסתובבת חופשי. היא מיועדת לחברות דוגמת IBM, , COMPAQ וכו', שמשווקות מחשבים עם מותקנת. בינתיים אין כמעט בכלל דוקומנטציה עליה (יש על הדיסק קובץ readme של 9 עמודים שלא ממש עוזר... וזהו. אין ב-technet או בשום מקום אחר מידע ממשי לגביה, וממש חבל כי אפשר לעשות איתה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי זאת מערכת הפעלה שמבוססת על נכון?

היא מבוססת על ה-kernel של ,הטעינה שלה דומה מאוד לטעינה של ויש לה חלק מהתכונות של (כמה UTILITIES, גישה ל-NTFS וכו'), אבל אין טעינה של ה-explorer או משהו בסגנון.

ד"א, מיקרוסופט לא ממש מרוצים מזה שהיא מסתובבת חופשי. היא מיועדת לחברות דוגמת IBM, , COMPAQ וכו', שמשווקות מחשבים עם מותקנת. בינתיים אין כמעט בכלל דוקומנטציה עליה (יש על הדיסק קובץ readme של 9 עמודים שלא ממש עוזר... וזהו. אין ב-technet או בשום מקום אחר מידע ממשי לגביה, וממש חבל כי אפשר לעשות איתה הרבה.

Its Good to have Smart Pepole around here ! ;D :xyxthumbs:

ברוכה הבאה אחי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומבחינת משחקים ודרייברים היא תומכת כמו XP?

אתה לא אמור להפעיל עליה משחקים... PE זה קיצור של Preinstallation Environment. היא אמורה תכל'ס לתת לך את הכלים לטפל בהרד דיסק חדש או התקנה שנדפקה. אפשר להוסיף לה שיעלו יחד איתה ואני מאמין שאפילו אפשר להתקין דרכה משחקים, אבל זה ממש לא יעבוד טוב. היא גם עושה restart אוטומטי אחרי כל 24 שעות כדי שלא ישתמשו בה כמערכת הפעלה.

ותודה bender, אני אקח את זה כמחמאה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...