כמה שאלות על לינוקס - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על לינוקס

Imtheman

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש לעסק ואני לא רוצה להתעסק עם

תוכנות לא חוקיות וגם לא רוצה (לא יכול יותר נכון ) להוציא עוד איזה 2000

שקל על תוכנות.

אז

אני צריך תוכנה כמו אופיס

גישה נוחה לאינטרנט

וצפייה בסרטים

לינוקס מסוגלת לעשות את זה בחינם ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן וכן. אבל , זה ידרוש ממך ללמוד מערכת הפעלה שונה לגמרי מווינדוס. אם אתה מוכן להשקיע זמן ללמוד אז ללינוקס יש בעצם את כל מה שאתה צריך ובחינם

קח בחשבון שלינוקס היא לא מערכת הפעלה נתמכת וקלה להפעלה כמו ווינדוס (למרות שהיום כבר רוב הגרסאות הם הרבה הרבה יותר ידידותיות למשתמש ממה שהיו פעם ..) אבל אם כל מה שאתה צריך זה עיבוד תמלילים ועבודות משרדיות אז לינוקס היא פתרון טוב וזול

לOFFICE יש לך את חבילת OPEN OFFICE לגישה נוחה לאינטרנט יש לך את ולצפייה בסרטים יש מגוון רחב של נגנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אמר שהוא רוצה להתעסק עם לינוקס לעומק, וללמוד איך לשנות בה כל דבר קטן.

הוא אמר שהוא רוצה מערכת הפעלה לעסק בחינם, שהמטרה שלה היא להפעיל תוכנות Office כמו Word, לגלוש באינטרנט ולצפות בסרטים.

לצורך כך, הפתרון הכי טוב לדעתי הוא Mandriva Linux 2005 Limited Edition, אלא אם כן יש הפצה אחרת עם התקנה יותר פשוטה.

Open Office היא חבילת Office שלמה ובחינם.

לגלישה באינטרנט אפשר להשתמש ב-, או אפילו ב-Konqueror (בלינוקס בד"כ אפילו לא צריך להגדיר רשת ולהתקין דרייברים, הוא עושה את זה לבד).

לצפייה בסרטים אפשר להשתמש ב-Kplayer, ב-, או בתוכנה אחרת לצפייה בסרטים.

לצריבת דיסקים אפשר להשתמש ב-K3B.

כל התוכנות שאתה צריך מגיעות בחינם ביחד עם המערכת הפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך כך, הפתרון הכי טוב לדעתי הוא Mandriva 2005 Limited Edition, אלא אם כן יש הפצה אחרת עם התקנה יותר פשוטה.

תודה ,הבנת בדיוק את מה שרציתי

איפה אני מוריד את מנדרייב הזה ??

מישהוא מכיר הפצה יותר נוחה??

ומה אתם אומרים על RED HAT ?

היא עונה על הדרשיות (המינימליות שלי..? )

עם כל ההפצות האלה אין שום בעיה של חוקיות ?

כי ראיתי באתר של רד הט שם מוכרים את ההפצה הזאת ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mandriva Linux

רוב ההפצות של לינוקס הן חופשיות ואפשר להוריד אותן בחינם מהאינטרנט. אם אתה רוצה לקנות דיסקים של לינוקס, אז אתה נדרש לפעמים לשלם מחיר סמלי עבור העלות של הדיסקים והמשלוח. אבל, במידה ויש לך מהיר וצורב אז אין צורך בכך.

בעיקרון, אני חושב שמנדריבה היא ההפצה הכי מומלצת למתחילים, אבל אתה יכול לבדוק גם את סוזה, פדורה ודביאן.

בתור בעל עסק, אתה יכול לשקול רכישה של Red Hat ולקבל תמיכה. אבל, אתה עשוי להסתפק גם ב-Fedora שהיא הפצה בת של Red Hat שמופצת בחינם, אך ללא תמיכה רשמית (ניתן להשיג תמיכה לא רשמית להפצות שונות של בפורומים באינטרנט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...