בעיה עם הכרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הכרטיס מסך

Rhx

Recommended Posts

אוקיי יש לי את הכרטיס 6600GT ולאחר שאני מריץ בדיקה ב 3Dmark05/03 התמונה קופאת כל הזמן והמחשב לא מגיב ואני צריך לעשות ריסט

זה פוגע בכרטיס? אתם חושבים שנתנו לי כרטיס פגום ? חשוב לציין שהFPS שלי יותר גדול במשחקים זה לא שהוא זז אבל הבדיקה עם

לא עוברת...הסרתי את הדרייברים הישנים אחר כך הסרתי את השאריות עם DRIVER CLEANER והתקנתי דרייברים 77.77 וזה לא עזר.

הצעות?הגרסה המדויקת של הכרטיס מסך זה.. a6600gt tdh 128mb ויש לי שאלה קטנה גרסת ה PX זה לPCI-E ויצרו במיוחד את ה6600GT

לAGP ויש לו דגם אחד מבית לידטק שזה מה שקניתי?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות?

במנוחה זה 46-47,מעניין כמה הוא עולה במאמץ הבעיה שאני לא יכול לבדוק בזמן הבדיקה ב3DMARK אחרי שעשיתי את הבדיקה וזה נתקע וזה

נכנסתי לווינדוס בדקתי טמפ' היה 54 ואז אחרי כמה דקות חזר לטמפ' הרגיל,יש לך הצעה איך לבדוק אם הכרטיס באמת מתחמם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתח את המחשב, וכשהוא נתקע, שים את האצבע על הכרטיס מסך.

אם אתה מרגיש שהכרטיס לוהט - זו סיבה לדאגה.

תגיד אם המאורר שלו התקלקל מה אני עושה? אני יבדוק את זה עוד מעט....

מקסימום אני מתקשר אליהם שיחליפו לי הבעיה שהשתמשתי כבר באחריות נראה מה נעשה.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ולא עשית עליו |OC אולי יש לך בעיית התחחמות כללית במחשב ואין איוורור מספק. מה שגורם להתחממות כל פנים המארז.

אממ במאמץ המעבד שלי על 49 וזה בכלל לא כזה נורא,ההארד דיסק והלוח אם בסדר 38-40 זה במנוחה כאילו...

אני חושב שהמאורר של הכ"מ התקלקל יעני בא מההתחלה מקולקל או משהו אני עוד מעט יפתח את המארז ויבדוק..

ושאני משחק משחקים אין לי שום קירטועים וכל הדברים האלה אני שיחקתי עכשיו איזה חצי שעה - שעה CZ סתם לבדוק

ולא קרה כלום,אולי ב3DMARK הוא מאמץ את הכרטיס מסך יותר מדי מה שגורם להתחממות יתר של הכ"מ אם המאורר מקולקל

אתה יודע מה אני צריך לעשות?אם לא אז לקנות לו או משהו ?עוד מעט אני יבדוק עוד פעם ב3DMARK שהמארז פתוח ואז

נראה מה קורה שם.

נ.ב

הוא בלי OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...