שאלה של אלקרוניקה ואודיו - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה של אלקרוניקה ואודיו

miki26

Recommended Posts

אני שואל את זה פה כי זה יותר קשור לאלקרוניקה

יש לי מכשיר סטריאו של סניו ממש ישן ואין כל דרך לחברו למחשב חוץ מקלטת שמעבירה(עסק די לא איכותי)

האם יש לי אפשרות להשתמש ברמקולים אלו אולי אפילו ע"י פירוק המערכת והוצאת הרכיבים האמונים על הקול והוליום שבה(אין לי צורך במערכת עצמה)

או אולי אפשר למצוא ממש ישנים של מחשב ולחבר אליהם את הרמקולים הטובים של המערכת???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להשתמש ברמקולים של המערכת שמצאת איפהשהוא במחסן בתור למחשב, או שאתה רוצה להשתמש גם במערכת להגברה וכיוון?

אם אתה רוצה את הרמקולים, אין בעיה, אתה קונה בננה ומחבר לכבלים של הרמקולים. לא הולך? קרע את הכבלים כמה שיותר רחוק מהבסיס ותחבר לבד.

אם אתה רוצה את המערכת זה כבר יותר מסובך וקשה לי להסביר כי אין ליידי את המערכת.

לפעמים יש כניסה של אודיו ולשם אתה יכול להכניס את הכבלים (יש כבל שמפצל לימין ושמאל מכניסה משולבת כמו שיש ברוב המחשבים)

אם אין כניסה כזאת, אתה צריך למצוא דרך טיפה יותר מקורית.

אתה תמיד יכול להוציא את המעגל, למצוא את הכניסת אות של הCD או משהו ולחבר לשם תושבת לבננה שמתאימה לך.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהמערכת ישנה כך גם הרמקולים עצמם ישנים והכל בטח לא בדיוק מתפקד בצורה הכי טובה

אמליץ לך לא להתעסק יותר מדיי אלא לחפש מערכת איכותית עם צלילי עשיר וחד.

אם אתה רוצה משהו זול לך על ה ATP3.

אך אם אתה רוצה סתם להתעסק אז תצלם את המערכת שעלייה אתה מדבר אוככל לעזור לך יותר כי אני לא הבנתי איזו מערכת זו...

אם היא מגיע ה עם יחידת הגברה זו אינה בעיה כלל יש לך חיבורים מתאמים מאחורי המגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...