עוד עבודה!! עוד הרצאה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד עבודה!! עוד הרצאה...

love-its-my-name

Recommended Posts

נמאס לי מהמורה הזאת לאנגלית... כל הזמן בוחרת אותי והיא אומרת לי שזה מאהבה חחח שרמוטה...

היא הטילה עליי משימה לכתוב ולהרצות בעל פה על כל נושא ביום שישי הזה. עכשיו, אני לא יודע אפילו על מה לעשותת!!!!

חשבתי על גלישה אבל זה סתם לא יודע... יש רעיונות? חייב היום לבחור ולהתחיל [זה בסדר, מחר אני מתחיל ב 12]

ובקשר לרמה של הנושא - אני 5 יח'

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לי מהמורה הזאת לאנגלית... כל הזמן בוחרת אותי והיא אומרת לי שזה מאהבה חחח שרמוטה...

היא הטילה עליי משימה לכתוב ולהרצות בעל פה על כל נושא ביום שישי הזה. עכשיו, אני לא יודע אפילו על מה לעשותת!!!!

חשבתי על גלישה אבל זה סתם לא יודע... יש רעיונות? חייב היום לבחור ולהתחיל [זה בסדר, מחר אני מתחיל ב 12]

ובקשר לרמה של הנושא - אני 5 יח'

תודה מראש.

Girls Sweet Dream....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה כללית, ללא קשר לנושא שתבחר, בכל מצגת שאתה עושה או בכל עבודה שאתה כותב תתחיל "ממעוף של ציפור", תתמקד לאת לאת בנושה ספיציפי.

ברוב המקרים אם אתה לא תתן רקע כללי לנושא שאתה הולך לדבר עליו, אנשים פשוט לא יבינו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אתה לא יודע מה לי שנה שעברה נתנו לכתוב..

נראה אותך כותב על הצליל אממממממ (התעצבנה כי שיגענו אותה כל השיעור ואותי היא תפסה)

היה עבודה גם על כמה שיעור אנגלית חשוב

אממ היה גם עבודה על איזה ספר לא זוכר כבר

דוגרי זה לא הזיק לתרגל את החיבור ששוווההה המון ניקוד יחסית בבגרות

ועבודה שעשיתי למבחן בע"פ היה על קניית מחשב חדש משהו בסגנון של המדריך שבאתר של טומסהארדור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי יש לי רעיון ממש טוב!

ראיתי כתבה של בלדד על איך בחרו את השמות של הימים באנגלית sunday monday ct..

הקטע הוא שגלישה זה נושא יותר מעניין כזה... מה אתם אומרים?

תעשה מה שכולם עושים

תדפיס את הערך surfing מויקיפדיה ופשוט תקריא אותו בכיתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויקיפדיה באנגלית לא עובדת לי...

ואני לא צריך מצגת.. סתם לקום כמה דקות ככה ולדבר אנערף...

טוב אז אני אבחר בגלישה... בקשר לכתיבה אין בעיה כי דודה שלי מורה לאנגלית אז אני אשלח לה אולי מחר בעברית והיא תתרגם לי טוב ויפה :-)

הקטע הוא מה לרשום על גלישה? זה מסובך הכול...

אני בטוח אסביר איך לבחור גלשן כאילו לפי הגובה וכאלה ומה שהגגלשן צריך להיות.. זה מעניין ?

ואיך נוצרים גלים שזה מסובך לומר את זה בעל פה באנגלית ואני אצטרך לחפש קצת באינטרנט חוץ ממה שאני זוכר ולהסביר איך נהיית השבירה של הגל

ואולי גם איך בעצם תופסים גל ....

יש עוד משהו? מה שאמרתי בינתיים זה מעניין? נראה לי גם אני אצייר קצת על הלוח בשביל ההדגמה ואביא גלשן קטן מעץ ותמונה של גולש סתם בשביל המאה חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויקיפדיה באנגלית לא עובדת לי...

ואני לא צריך מצגת.. סתם לקום כמה דקות ככה ולדבר אנערף...

מזה לא עובדת??

http://en.wikipedia.org/wiki/Surfing

ומי דיבר על מצגת?

התכוונתי שתקריא את הטקסט ישר משם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...