סקר: כמה שעות אתם יושנים ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: כמה שעות אתם יושנים ?

thegodx

כמה שעות שיינה יש לכם?  

903 הצבעות

1. 1. כמה שעות שיינה יש לכם?

Recommended Posts

בזמן הלימודים אני ישן בסביבות 7-8 שעות בלילה.

בחופש זה 12 שעות בערך ... :bash:

בחופש הגדול של השנה ישנתי פעם אחת כל היום, ההורים שלי נסעו לחו"ל ונשארתי בבית רק עם אחותי, והיא הלכה עם החברות שלה ושכחה להעיר אותי, ומה שקרה שפשוט מצאתי את עצמי קם ב-11 בלילה בלי להבין איפה אני, אני רגיל לקום לאור, ופתאום אני קם ויש חושך. :smile1:

חשבתי שהלכתי לישון וקמתי אחרי חצי שעה ועדיין הלילה לא נגמר, אחרי זה שמתי לב שהשעה היא 11 והבנתי שמישהו כאן שם לי ברז... ::)

>:(

פעם אחת עוד תתאורר במאה הבא... :smile1:

הידעתם שבן אדם ממצוע יושן שליש מהחיים שלו? (לפי מחקרים)

אז נגיד אתה בן 60 - ישנתה 20 שנה!!! OMG.. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתעללות של בית הספר גורמת לך להגיע אליו ב-8 משמע לקום בסביבות שבע.

הזמן הרצוי לשינה של בני נוער (שמחסור בה פוגע השערות אופנים שונים בגוף ובעצם מצמצם את יכולות הגוף) הוא 9 שעות ורבע שעה בדיוק.

משמע שצריך ללכת לישון בערך ב...... עשר בלילה!

וכאשר אתה חוזר הביתה בשתיים שלוש, אתה מגיע למסקנה שיש לך שבע שעות ביום לעצמך. שבע!!! וזה מבלי לחשב את הזמן של שיעורים ומבחנים.

תאשימו את בתי הספר בזה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמן הרצוי לשינה של בני נוער (שמחסור בה פוגע השערות אופנים שונים בגוף ובעצם מצמצם את יכולות הגוף) הוא 9 שעות ורבע שעה בדיוק.

וכאשר אתה חוזר הביתה בשתיים שלוש, אתה מגיע למסקנה שיש לך שבע שעות ביום לעצמך. שבע!!! וזה מבלי לחשב את הזמן של שיעורים ומבחנים.

אתה יכול לא ללכת לבית ספר..ותצא עבודה מצויינת שגם תוכל לישון בא הרבה זמן...תיהיה הומלס.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת עוד תתאורר במאה הבא... :smile1:

הידעתם שבן אדם ממצוע יושן שליש מהחיים שלו? (לפי מחקרים)

אז נגיד אתה בן 60 - ישנתה 20 שנה!!! OMG.. :bash:

יש לי בעיה כזאת, אם לא מעירים אותי אני יכול להמשיך לישון שעות על גבי שעות.  :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה קצת מסובך אני לא ישן 3 -4 ימים ואז יושן יום שלם משהוא כמו 14-20 שעות :smile1:

ויש תקופות שאני יושן 3 שעות שזה בין 3 בבוקר ל 6, אבל ביום שבת אני משלים את כל השעות שינה 20 שעות לפחות

עבודה-לימודים-חברים-לימודים-עבודה.. אין זמן לינשום אפילו :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת בלתי אפשרי. אתה רק חוזר ב- 15:00, אוכל, נח טיפה, עושה שיעורים, הולך לחדר \ חברים, מתבטל על המחשב.. וכבר צריך ללכת לישון. באסה. וזה לא ביום עמוס לפני מבחן או משהו.

אגב, מי שעייף יכול לישון גם בצהריים, למרות שלדעתי זה עוד יותר מבזבז את היום. לכו לישון בעשר בלילה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...