מ-NTFS ל-FAT32, איך? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מ-NTFS ל-FAT32, איך?

RedHat_Lover

Recommended Posts

יש לי כרגע Windows2000Pro עם מערכת קבצים של NTFS איך אני מפרמט ל-Windows98 עם מערכת קבצים של FAT32?

אין.

אולי תנסה עם Partition magic או משהו דומה.

איך היא תעזור לי בדיוק!?

אלי היא תאפשר לך לשנות את סוג המחיצה. אמרתי לך מראש - אין אפשרות, אבל אולי יש בתוכנה הזו אופציה לעשות את מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע Windows2000Pro עם מערכת קבצים של NTFS איך אני מפרמט ל-Windows98 עם מערכת קבצים של FAT32?

אין.

אולי תנסה עם Partition magic או משהו דומה.

איך היא תעזור לי בדיוק!?

אלי היא תאפשר לך לשנות את סוג המחיצה. אמרתי לך מראש - אין אפשרות, אבל אולי יש בתוכנה הזו אופציה לעשות את מה שאתה רוצה.

לא, זה לא נשמע הגיוני שכאשר אתה מתקין מערכת קבצים של NTFS אתה לא יכול לעבור ל-FAT32.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר ועוד איך וזה פשוט מאוד.

לך לביוס תכוון שBOOT יבוצא מה CD ROM.

שים WIN2000 CD.

אחרי שהכל נטען ואתה מגיע לחלון של ההתקנה ובחירת המחיצה להתקנה,אתה פשוט מסמן את המחיצה או כל המחיצות בעלות

NTFS FILE SYSTEM, ומוחק אותה.

אחר כך תעלה WIN98 BOOT DISK.

FDISK

וכולי'

יש עוד אפשרויות זו אחת מהן.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא נשמע לך הגיוני ?

אז כנראה שאתה לא ממש יודע מה ההבדל המשמעותי ביותר בין NTFS ל FAT32.

בוא אני אסביר לך משהו. NTFS, כולל בתוכו מספר מנגנונים , כמו למשל דחיסת המידע, הצפנתו, וסידורו בצורה יעילה יותר על הדיסק, על מנת לאפשר למערכות ההפעלה המבוססות על ליבת ה NT לנצל את המקסימום ממערכת הקבצים. FAT32, הוא בסך הכל הרחבה של FAT, והוא סובל מאותן מחלות וחסרונות.

עכשיו תאר לך שאתה איש בכיר עם חומר סודי על מערכת ההפעלה WIN2K שלך, וכל המידע שלך שמור על NTFS מוצפן ודחוס. עכשיו תחשוב שמישהו גנב את המחשב, או שסתם מישהו נכנס עם דיסקט איתחול של דוס. ברגע שאין לו את הסיסמה שלך, אין לו גישה למערכת קבצים ! ואם אפשר היה להפוך מערכת NTFS ל FAT32 ? אז מה כל הטעם במערכת מאובטח ודחוסה, אם ברגע אפשר להפוך אותה למערכת הרבה פחות טובה ?

מ FA32 ל NTFS - אין בעיה. ההיפך - בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית?

לא.

תנסה ותחזור תודיע.

אם אתה בטוח במה שאתה אומר אז אתה לא צריך לפחד לעשות את זה.

סליחה ! סליחה ! סליחה !

טעות שלי ! :)

אני הייתי בטוח שאתה רוצה להפוך את המערכת קבצים מ NTFS ל FAT32 ולהשאר עם הנתונים ! לכן נתתי לך כזו תשובה.

מה ש schneiderman אמר נכון. נסה את זה :)

שוב - המון סליחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לכך ש Partition Magic יודעת להפוך מחיצות מ NTFS ל FAT, נכון?

ולראיה: http://www.powerquest.com/partitionmagic/pmdetails.cfm

ציטוט:

With PartitionMagic, convert file systems without losing data. Conversions include FAT to FAT32 and NTFS; FAT32 to FAT; NTFS to FAT and FAT32; Primary to Logical and vice versa; and FAT32 to NTFS under 2000 Professional.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:

With PartitionMagic, convert file systems without losing data. Conversions include FAT to FAT32 and NTFS; FAT32 to FAT; NTFS to FAT and FAT32; Primary to Logical and vice versa; and FAT32 to NTFS under 2000 Professional.

אז תחת ה- Windows2000Pro שלי אני יכול להפוך את מערכת הקבצים מ-NTFS ל-FAT32 בעזרת התוכנה הזו?(רק כדי להיות בטוח ובשביל ראיות בבית המשפט ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:

עכשיו אנחנו יודעים :) תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...