שלום אני חדש כאן יש לי שאלה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני חדש כאן יש לי שאלה

et_gershon

Recommended Posts

תקשיבו אני דיי חדש בעעניין הזה ואני לומד וזה עכשיו אני ממש רוצה ללמוד לנתח את המפרט (אני יודע שאני נשמע כמו ליימר) בכל מקרה אני יודע לפרק את המחשב וזה אבל יש לי עם זה קצת בעייה אני ממש מבקש עם מישהו כאן גבר ובטוח יש אז אולי מישהו נגד ייביא נגיד 2 מפרטים (טוב ולא טוב) והוא יינתח כל דבר במפרט איתי יעני כאן בפורום וייגיד מה זה אומר וכמה זה הממוצע ממש תודה לכל העוזרים זה דיי חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי מה לא מובן שתביא איזה מפרט ולנתח את כל הפריטים בו

כאשר אתה אומר "תביא מפרט טוב ומפרט לא טוב" זה מאוד לא ברור מכיוון שלא מבין אתה מתכוון למפרט לא טוב מבחינת מחיר למשל מחשב שהביצועים שלו יהיו טובים מאוד אך אפשר למצוא מחשב באותה רמה במחירים הרבה יותר סבירים או שאתה בכלל מתכוון למחשב חדש שבא אם טכנולוגיות שהם או ישנות ולא שוות קניה או שאתה בכלל מדבר על משהו אחר לגמרי ?

ובנוסך באיזה סכום אתה רוצה שיבאו לך את המפרטים מפרט טוב יכול להיות ב3000 שקל ויכול להיות מפרט גרוע יחסית ב5000 בגלל שהחנות סתם יקרנים והסחורה שלהם לא שווה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני מציע שתיכנס בתדירות גבוהה יותר לכאן, לפורום מפרטים ותעקוב אחרי נושאים ותגובות של אנשים שונים. תראה מה מביאים בהתאם לדרישות ולתקציב, ותלמד לאט לאט ...

שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה אומר "תביא מפרט טוב ומפרט לא טוב" זה מאוד לא ברור מכיוון שלא מבין אתה מתכוון למפרט לא טוב מבחינת מחיר למשל מחשב שהביצועים שלו יהיו טובים מאוד אך אפשר למצוא מחשב באותה רמה במחירים הרבה יותר סבירים או שאתה בכלל מתכוון למחשב חדש שבא אם טכנולוגיות שהם או ישנות ולא שוות קניה או שאתה בכלל מדבר על משהו אחר לגמרי ?

ובנוסך באיזה סכום אתה רוצה שיבאו לך את המפרטים מפרט טוב יכול להיות ב3000 שקל ויכול להיות מפרט גרוע יחסית ב5000 בגלל שהחנות סתם יקרנים והסחורה שלהם לא שווה את זה

חפרת קצת......

בכל מקרה, בקשה מוזרה וגם אני לא הבנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני ייסביר באופן ברור את הבקשה שלי אני רק רוצה שמישהו יביא מפרט ויינתח את כל הפרטים בו נגיד את המעבד שייכתוב מה זה המעבד השכיח או ראם מה זה כות הראם הסבירה (למרות שאת זה אני יודע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אחרי ההסבר השני עדיין לא מובנת הבקשה.

למה שלא תביא מפרט בעצמך או שתי מפרטים ותכתוב מה לא מובן בהם ככה יהיה יותר נוח לעזור!

???

כי הוא לא כ"כ מבין בתחום המחשבים, והוא לא בטוח בקשר לזה בשביל הוא רוצה בתור התחלה שמישהו יביא מפרט ויסביר לו על כל דבר, אוקיי עכשיו בכדי לקדם קצת את העינינים תכנס לפורום מפרטי מחשב חפש למשל הודעה מבקש מפרט ב X כסף ואז אם אתה רואה משהו שאתה לא מבין במפרט ולמשל אם אתה רואה שרשום זיכרונות 521X2 533MHZ 3.3.3.8 לדוגמא ואתה לא יודע מה זה ה3.3.3.8 אז תעתיק את זה ותשאל מה זה אומר

בהצלחה ;) !

עדכון: הייתי צריך לירשום 3-3-3-8 בתיזמונים לא שמתי לב אבל העיקרון ברור לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הנה כמו שאתה מבקש הנה סתם חמפרט שמישהו בשם עומרי הביא כאן אז סתם לקחתי

P4 3.2 Ghz S-775 1M Cache 1

1295

1295

לוחות אם למעבדי אינטל? GIGABYTE כמות

מחיר סה"כ

8I945G-MF S775, 945G 1

695

695

זכרונות? II 533 כמות

מחיר סה"כ

512MB A-DATA 2

270

540

כרטיסי מסך? כמות

מחיר סה"כ

6600GT 128MB DVI, TV, PCI-E 1

970

970

דיסקים קשיחים? כמות

מחיר סה"כ

160GB SATA II 7200RPM 8MB 1

525

525

אחי אני רוצה פשוט שאולי תעזרו לי לנתח אותו ולהסביר כל קטע דוגמא מה זה אומר

דיסקים קשיחים? כמות

אני מודה לעוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הנה כמו שאתה מבקש הנה סתם חמפרט שמישהו בשם עומרי הביא כאן אז סתם לקחתי

P4 3.2 Ghz S-775 1M Cache    1 מעבד 4 בסוקט{שקע}775{חריצים}

1295

1295

לוחות אם למעבדי אינטל? כמות

מחיר סה"כ

8I945G-MF S775, 945G    1 לוח של גיגהבייט עם ערכת שבבים של 954 תומכת DDR2

695

695

זכרונות? II 533 כמות -זכרונות 533 MHZ של חברת ADATA

מחיר סה"כ

512MB A-DATA    2

270

540

כרטיסי מסך? כמות-כרטיס מסך חזק של .הכרטיס הוא מסדרת גיפורס 6 של ,והרבה חברות בונות את הכרטיס.

מחיר סה"כ

6600GT 128MB DVI, TV, PCI-E    1

970

970

דיסקים קשיחים? כמות-דיסק קשיח של חברת בטכנולגיה החדשה SATA2 עם 8 מגה חוצץ{BUFFER}

מחיר סה"כ

160GB SATA II 7200RPM 8MB   1

525

525

אחי אני רוצה פשוט שאולי תעזרו לי לנתח אותו ולהסביר כל קטע דוגמא  מה זה אומר

דיסקים קשיחים? כמות

אני מודה לעוזרים..

::)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

western digital

זאת חברה שמייצרת הארדיסקים יש עוד חברות שמייצרות הארדיסקים כמו מקסטור היטאצ'י ויש עוד כמה.

כמו שאתה רואה השורה הראשונה היא השורה של המעבד מעבד של p4 עובד בתדר של 3.2GHZ

שורה שניה כמובן זה לוח האם של ג'יגהבייט

שורה שלישית אלו זכרונות פועלים בתדר של 533MGHZ אתה רואה שכתוב בצד ימין 2 זאת אומרת שתי סטיקים שכל אחד 512MB דר"א הם של חברת

A-DATA ושוב כמו עם ההארדיסקים יש עוד חברות של זכרונות kingston micron geil ועוד רבים וטובים.

אח"כ בא הכרטיס מסך 6600GT זה הסוג שלו כמובן והוא כרטיס PCI-E שזאת הטכנולוגיה החדשה שמחליפה את כרטיסי ה-AGP המתיישנים.

אין הרבה הסברים עליו חוץ מזה שזה כרטיס טוב  :smile1:

כדי לדעת עוד תצטרך לחפש ולקרוא עוד על או על כל דבר שבא לך לדעת.

בהסבר אחד לא תצליח להבין שום דבר.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול תוכל להיעזר בחיפוש כמובן שייתן לך את הכי הרבה מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...