צריך מפרט לחבר ב9000 לOC ומשחקים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט לחבר ב9000 לOC ומשחקים

oitb

Recommended Posts

אם לא צריך בכלל ציוד הקפי אז:

דגם מחיר כמות

AMD Athlon 64 3500+ Venice 1GHz FSB 512KB L2 Cache Socket 939 Processor BOX 1450 ¤ 1

DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D 860 ¤ 1

OCZ EL DDR PC4800 600MHZ Dual Channel Platinum Elite Edition 1950 ¤ 1

WD 200GB 7200RPM 8MB SATAII 635 ¤ 1

eVGA 7800GT 256MB 256BIT PCI-E 2550 ¤ 1

NEC ND-3540A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X BLACK 290 ¤ 1

Black Floopy Drive 70 ¤ 1

Sunbeam Transformer BLACK 400 ¤ 1

OCZ PS 420W ATX POWERSTREAM 530 ¤ 1

THERMALTAKE BIGTYPHOON 240 ¤ 1

סה"כ: 8975 ¤

הורכב מהאתר www.noacomp.co.il

החנות נמצאת בחיפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה שתלך יותר לכיוון מעבד כפול ליבה.

וכתוב שהוא לא צריך DVD חבל על 290 שקל.

אממ נ.ב זאת נראת לי עריכה 7 כבר...

אתה בטוח שהלוח הזה תומך זכרונות 600MGHZ? כמו שכתוב באתר

Supports DDR266, DDR333 and DDR400 SDRAM DIMM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה?

AMD 64 X2 Dual- processor 3800+(2.0GHz) BOX 2290 ¤ 1

DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D 860 ¤ 1

Geil ONE 512MB BH5 PC3200 400MHz Dual Channel 880 ¤ 2

WD 160GB 7200RPM 8MB SATAII 535 ¤ 1

GIGABYTE 7800GT 256MB 256bit PCI-E 2670 ¤ 1

Antec TruePower 430W 530 ¤ 1

סה"כ: ¤ 8645

דר"א חבר'ה רציתי לדעת מה עם הזכרונות האלו אם הם שווים משהו לאוברקלוק אם לא אתם מוזמנים להחליף..

אממ נשאר לך רק מארז שלפי דעתי זה עיניין אישי אני תמיד משאיר פתוח את עיניין המארז לפי דעתי כל אחד והטעם שלו עדיף שתסתובב בחנות ותראה איזה יש להם ומה אתה יותר אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם כל אלה שכותבים "בנו לי מפרט במיליון שקל " הם באמת בעלי אמצעים או בעלי מקלדת ומינוס בבנק.

מחשב ב "9000 אלף ש"ח " נו באמת ... ל FBI אין מערכות כבדות כאלה בחייאת כולה שימוש ביתי ..

OC למחשב חדש ? חכה עוד שנתיים שלוש לפחות שיסריח ויתיישן טיפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם כל אלה שכותבים "בנו לי מפרט במיליון שקל " הם באמת בעלי אמצעים או בעלי מקלדת ומינוס בבנק.

מחשב ב "9000 אלף ש"ח " נו באמת ... ל FBI אין מערכות כבדות כאלה בחייאת כולה שימוש ביתי ..

מאיפה הבאת את זה? אני אישית מכיר מישו שחסך וקנה מחשב ב 12000 ... יש כאלה שלא חסר להם כסף ומוכנים להשקיע..

חוץ מזה שקונים חלקים לאובר קלוק זה לא אומר שאיך שהוא מקבל את המחשב הוא ישר הולך ומשנה מהירויות הוא יכול גם לחכות ולעשות בעתיד... העיקר שהחלקים יתאימו והוא לא יצתרך להחליף אותם... הרי הוא יודע בבירור שהוא יעשה אובר קלוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב בהיגיון אם הוא מתכוון לעשות OC עתידי עוד 3 שנים לא עדיף לחכות 3 שנים ולקנות את החלקים בחצי מחיר ?

אני מדבר על הזכרונות בעיקר.

בינתיים פשוט יספיק לו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OCZ EL DDR PC4800 600MHZ Dual Channel Platinum Elite Edition 1950 ¤ 1

ממתי לוח של תומך זיכרון שהוא מעל 400 ? = 3200 = ???

תחשוב בהיגיון אם הוא מתכוון לעשות OC עתידי עוד 3 שנים לא עדיף לחכות 3 שנים ולקנות את החלקים בחצי מחיר ?

אני מדבר על הזכרונות בעיקר.

בינתיים זיכרון פשוט יספיק לו .

אוקיי, אלה התגובות מאלה שהיו הכי מטופשות שלך, אני לא קולט איך אתה מריץ מעבדה למחשבים, רואים מכל הודעה שלך שאתה פשוט clueless..

הבאס בלוח של הוא מקסימום של 1000 מה"ז, כלומר מנוצל לגמרי בסטוק ומכפלה 5 HTT, א"ק 250 עם מכפלה 4 HTT, א"ק 333 עם מכפלה 3, וככה הלאה.

PC4800 זה דירוג א"ק לזיכרונות, כלומר שהם נבדקו במעבדה ונמצאו כשירים לעבוד במאמץ של באס 300 מה"ז יציב. בלי א"ק זיכרונות כאלה יעבדו ב DDR400 או באס 200.

מאיפה הבאת את זה? אני אישית מכיר מישו שחסך וקנה מחשב ב 12000 ... יש כאלה שלא חסר להם כסף ומוכנים להשקיע..

חוץ מזה שקונים חלקים לאובר קלוק זה לא אומר שאיך שהוא מקבל את המחשב הוא ישר הולך ומשנה מהירויות הוא יכול גם לחכות ולעשות בעתיד... העיקר שהחלקים יתאימו והוא לא יצתרך להחליף אותם... הרי הוא יודע בבירור שהוא יעשה אובר קלוק...

צודק..

אגב, אומרים לך שהמחשב למשחקים, אז מאיפה הבאת "שימוש ביתי"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אלה התגובות מאלה שהיו הכי מטופשות שלך, אני לא קולט איך אתה מריץ מעבדה למחשבים, רואים מכל הודעה שלך שאתה פשוט clueless..

כנראה שמעבדת מחשבים יהוד שינתה שם... :silly::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שמעבדת מחשבים יהוד שינתה שם... :silly::lol:

אין לך מושג כמה אתה צודק

קודם היה "מעבדת מחשבים יהוד"

אחר כך "Duron Spitfire"

עכשיו הוא שינה בפרופיל ל "BEN DAVID CORE"

זה אותו הבנאדם ואותו חשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאס בלוח של הוא מקסימום של 1000 מה"ז, כלומר מנוצל לגמרי בסטוק ומכפלה 5 HTT, א"ק 250 עם מכפלה 4 HTT, א"ק 333 עם מכפלה 3, וככה הלאה.

PC4800 זה דירוג א"ק לזיכרונות, כלומר שהם נבדקו במעבדה ונמצאו כשירים לעבוד במאמץ של באס 300 מה"ז יציב. בלי א"ק זיכרונות כאלה יעבדו ב DDR400 או באס 200.

צודק..

אגב, אומרים לך שהמחשב למשחקים, אז מאיפה הבאת "שימוש ביתי"?

800 = 1600 HTT

1000 = 2000 HTT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...