האם הוספה של רמקול 3 למערכת יוריד איכות או עוצמה ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הוספה של רמקול 3 למערכת יוריד איכות או עוצמה ?

KoDkOd

Recommended Posts

אני לא חושב הוספתי עוד שני רמקולים למערכת כולל השניים שיש ושומעים מצויין ולא הבחנתי בירידת עוצמה כי שני רמקולים מתחלקים בעוצמה וביחד נותנים צליל ניראה לי יותר גבוה ויותר טוב וראיתי איתם סרט והיה טוב ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב הוספתי עוד שני רמקולים למערכת כולל השניים שיש ושומעים מצויין ולא הבחנתי בירידת עוצמה כי שני רמקולים מתחלקים בעוצמה וביחד נותנים צליל ניראה לי יותר גבוה ויותר טוב וראיתי איתם סרט והיה טוב ביותר

מצטער אבל זאת טעות.

המגבר (של המערכת מיני או של הרסיבר או של כל דבר אחר) שולח כמות מסוימת של וואטים לכל זוג טרמינלים לרמקול (רמקול אחד=2 טרמינלים), בתוך הרמקול עצמו יש קבלים ונגדים (שיוצרים את הקרוסאובר).

כאשר מחברים שתי רמקולים לאותו טרמינל, החלוקה בין שניהם לא תהיה שווה ולא מדויקת אף פעם, אבל בפיצול בין הכבלים של הרמקולים, העוצמה תתחלק בין שניהם בצורה מסוימת. לא משנה איזה.

ככה שאם יש לך מגבר של 15 וואט, והקיבולת של הרמקול היא 15 וואט, הוספת נוסף לא תשפר כלום ורק תוריד את האיכות.

אם הרמקול השלישי בעל התנגדות יותר גבוהה, אז עדיף לך להחליף, אבל עדיין, איכות הסטריאו תרד בגלל ההבדלים בין שני הרמקולים.

אביעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...