צריך המלצה לאנטי-וירוס - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לאנטי-וירוס

tulz

Recommended Posts

אני צריך המלצה לתוכנת אנטי-וירוס,נוחה,טובה ובעלת יכולת זיהוי וירוסים ומחיקתם בצורה מושלמת שלא תחסום דבר,וחשוב שגם התוכנה לא תתפוס הרבה משאבים ותתנו המלצה לתוכנה שאתם הייתם לוקחים במקומי מכל הלב. או שעדיף להישאר עם Norton Security 2005???

נ.ב:צריך תוכנה לשימוש יומיומי קלה ונוחה עם ממשק מובן לא כמו NOD32 שצריכה מלא הגדרות והממשק שלה מסובך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב.

אנטי וירוס AVAST 4.7 קל בעל מאגר ויורסים יותר גדול משל הNORTON חינמי כמובן שהגירסה המלאה יותר טובה..

וכל הזמן מתעדכן בויורסים חדשים WWW.AVAST.COM

יש גירסת הHOME בחינים הייתי כרגיל ממליץ על קספרקסי הוא יותר טוב מבחינת זהו ומחיקת ויורסים אבל הוא כבד כמעט כמו הNORTON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהייתי עם כמה נורטונים שכרגע לא עובדים אצלי-גם לא אחרי פורמט

ואחרי שהייתי עם MCAFFE

ואחרי שהייתי עם KASSPERSKY

אני ממליץ על AVAST! -שאני כרגע עובד איתו-יש לי תגרסא החינם שלהם,אחלה תוכנה,סורקת ועוצרת כל קובץ עם וירוס עידכונים לבד וקיצר אני רק בודק שהיא פועלת וזהו-לא צריך להגדיר שום דבר פשוט להתקין ולהפעיל

והכי חשוב-התוכנה באה בחינם-משמע לא צריך לגנוב(להויד מתוכנת שיתוף קבצים) ולא צריך לשלם כסף על רשיונות ושטויות

ממליץ מכל הלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי עליה רק נפלאות,אבל האם היא מומלצת לשימוש יומיומי ודיפה על גבי נורטון?

הקספרסקי מעולה הוא יותר טוב מן הNORTON הוא יותר קל מימנו ובעל מאגר ויורסים הרבה יותר גדול ובנוסף הוא יכול לאתר ויורסים שלא נימצאים במאגר שלו לעומת הNORTON שלא יכול לעשות זאת אין גירסה חינמית של קספרסקי ובשל כך אני מעדיף לקחת גירסה חינמית של AVAST שהיא כמעט שווה לקספרסקי ואולי יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומבחינת "כובד" מה יותר טוב AVAST או KASPERSKY ?

הAVAST הרבה יותר קל הוא רץ על פנטיום 3 והמחשב פועל ללא בעיה לעומת זאת הקספרסקי בקושי רץ אצלי נורמלי יש לי 1.6GHZ 256KB

למי שלא מבין זה בערך פי 2 הפנטיום 3 שהרצתי את הAVAST עליו ושתהם עושים כמעט אותה עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AVG - אחת התוכנות הגרועות בשוק.

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=135767.0

ועוד מידע רחב:

טוב. אני לא נכנס לויכוח הזה בכלל.

על זה נאמר "על ריח ועל טעם אל נא נדון בזעם." (או בגרסה העממית: "על טעם ועל ריח אין מה להתווכח").

בקיצור, מי שיש לו סבלנות וכח לקרוא את הדיון המקצועי, המקיף והממצה ביותר בנושא תוכנות אנטי-וירוס שונות שקראתי אי פעם, הוא נמצא בפורומים של Techno:

http://www.techno.co.il/community/viewtopic.php?t=16910&start=0

תנסו לקרוא הכל. או לפחות את הרוב.

אני יודע שזה קשה אבל זה שווה.

השורה התחתונה שם: Kaspersky שולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...