דחוף בקשר לבגרות!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף בקשר לבגרות!!

love-its-my-name

Recommended Posts

הגישו אותי בלשון על מאה וקיבלתי בבגרות 80 וזה ממש לא הגיוני! בדקתי עם המורה שלי ללשון ועם עוד מורה את הבחינה ויצא 92 [היה לי הרבה זמן אז העתקתי הכול ].

יש איזה נוהל מסויים שיכול להעלות לי את הציון אם יש הפרש כ"כ גבוה? 20 נקודות זה ממש לא צחוק!

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישו אותי בלשון על מאה וקיבלתי בבגרות 80 וזה ממש לא הגיוני! בדקתי עם המורה שלי ללשון ועם עוד מורה את הבחינה ויצא 92 [היה לי הרבה זמן אז העתקתי הכול ].

יש איזה נוהל מסויים שיכול להעלות לי את הציון אם יש הפרש כ"כ גבוה? 20 נקודות זה ממש לא צחוק!

תודה.

אתה יכול לערער, קח בחשבון שאם אתה מערער זה יכול גם להוריד לך, וחייב להיות 10 נק' הפרש מינימום

יכול להיות שלא העתקת נכון.. גם אני מאוכזב מלשון =[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה דיי מוזר רק בהיסטוריה..

הגישו אותי על 59.. :nixweiss:(המורה :screwy::smile1:) וקיבלתי 96 במבחן בגרות... :smile1:

מה אני יכול לעשות כדי שהמגן לא ידפוק אותי...יש אפשרות לבטל אותו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה דיי מוזר רק בהיסטוריה..

הגישו אותי על 59.. :nixweiss:(המורה :screwy::smile1:) וקיבלתי 96 במבחן בגרות... :smile1:

מה אני יכול לעשות כדי שהמגן לא ידפוק אותי...יש אפשרות לבטל אותו???

לא, אין לך אפשרות לבטל את המגן, כי בשביל ההגנה הזאת יש גם מחיר שאתה צריך לשלם

במקרה שלי דווקא המגן העלה את הציון, קיבלתי 100 במגן ובבגרות 91, אז הסופי יצא 96 ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין לך אפשרות לבטל את המגן, כי בשביל ההגנה הזאת יש גם מחיר שאתה צריך לשלם

במקרה שלי דווקא המגן העלה את הציון, קיבלתי 100 במגן ובבגרות 91, אז הסופי יצא 96 ::)

אתה בטוח? כי לפי מה שהבנתי אם המגן נמוך ב-20-30 נקודות מציון הבחינה יש אפשרות לבטל אותו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...