למה המתדלק לוקח לי כל הזמן אקסטרה כסף? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה המתדלק לוקח לי כל הזמן אקסטרה כסף?

PJ

Recommended Posts

אהלן , לאחרונה אני נתקל בתופעה די מעצבנת שבה כל פעם שאני מתלדק המתדלק לוקח לי שקל שניים על כל תידלוק , אפילו לא בשעות הלילה.

מישהו יודע את החוק בנוגע לזה? בלינק הזה :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3135282,00.html

כתוב שעל כל ליטר שנכנס לי לאוטו בעזרתו של המתדלק גובים ממני 11 אגורות , אז למה לוקחים ממני עוד כסף בלי קשר ל11 אגורות האלה? אם כבר שיקחו רק בשעות הלילה , אבל לוקחים ממני גם בשעות היום. אני צריך להגיד משו למתדלק?

וסתם עוד מקרה , פעם אחת תדלקתי בלילה ב50 שקל , והמתדלק הזרים לאוטו כמות דלק ששווה רק ל47.5 שקל , כלומר 2.5 על 50 שקל. זה יוצר 5% ! כן , אני יודע שזה נשמע רע , להתלונן ככה על כולה 2.5 שקל , אבל שעושים לך את זה כל הזמן זה ממש מעצבן.

אז מישהו יכול להגיד לי בדיוק כמה מותר לחארות האלה לקחת לי על כל תידלוק?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה מתדלק בלילה, שיש עמלת תדלוק? :s07:

(אגב, 5.9 לליטר בנזין, הכל מלפני 57 דקות בדיוק, גם המתדלק צריך להרוויח משהו, אתה לא חושב? 11 אגורות זה פייר, אם יש משהו לא פייר זה המיסים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שאל למה לוקחים.

הוא לא שאל את הדעה שלך בקשר ל 2.5 ש"ח האלו... ::)

Your knoledge of English must be as good as mine in Arabic, hence you couldn't understand my explenation to this oh so terrible phenomenon. Let me put it in a way you and your kind would understand:

TAX OR TIP.

Ferstehn? Ja, gut genau.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Der is the male form, of "the" and inspite of the fact I'm a bit androgenic, I still don't have a nuttsack hanging from between my legs hence you won't say "Der" when refering to me. As a matter of fact, you will say "Ja, meine Dame" since this noun requiers no "the" infront of it.

So much for a German lesson, haha.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Your knoledge of English must be as good as mine in Arabic, hence you couldn't understand my explenation to this oh so terrible phenomenon. Let me put it in a way you and your kind would understand:

TAX OR TIP.

Ferstehn? Ja, gut genau.

אוקי מה את משחקת אותה יודעת אנגלית..את לא היחידה

ראיתי שדיברת על הטיפ, פשוט להזכיר לו שהוא קמצן על 2 שקל קצת מעצבן את יודעת...

כל מקרה זה לא לדיון הזה...ואני לא מחפש לריב או משו..חח

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...