הבעייה נמשכת אפילו לאחר פירמוט מלא! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבעייה נמשכת אפילו לאחר פירמוט מלא!

Bug2000

Recommended Posts

המחשב שלי עושה RESTART במקום SHUT DOWN

אמרו לי לעשות פורמט. עשיתי! על ההתחלה הכל עבד בסדר ואחרי שהתקנתי את כל הדברים זה התחיל לעשות את הדבר המעצבן הזה שוב ואני לא זוכר אחרי איזה תוכנה.דריבר שהתקנתי זה התחיל לעשות את ה RESTART במקום SHOT DOWN .

אז בבקשה עיזרו לי :-\

נ.ב עוד משהו , לא יחלתי להשאיר תגובה/לייצור נושא אחרי הפירמוט פה בפורום זה ממש עיצבן אותי קשות ! אבל איך שהו הכל הסתדר ;)

(זה כתב לי שאני צריך להכנס למערכת למרות שכבר נכנסתי ) המנהלים לא עזרו לי :P:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

נו אתה אומר בעצמך שזה בגלל משהו שהתקנת..

ובקשר לבעיה שלך שהמנהלים לא הגיבו, אני ממש לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד שם.

צור קשר בפרטי עם אחד המנהלים וישתדלו לעזור לך בהנחה שזה עדיין רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בטוח שזו בעיית תוכנה סוררת!!!

בכל מקרה ידוע שתוכנת הצריבה Easy Cd Creator 5 Platinum עושה בעיות עם מערכת ההפעלה Win אם זאת הבעיה עליך להוריד עידכון לתוכנה מאתר היצרן וזה ישים סוף לסיפור.

מקווה שזה המקרה אצלך ובזה הבעיה תיפטר, אם לא תן יותר פרטים (מערכת הפעלה + תוכנות מותקנות) וננסה לעזור.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בטוח שזו בעיית תוכנה סוררת!!!

בכל מקרה ידוע שתוכנת הצריבה Easy Cd Creator 5 Platinum עושה בעיות עם מערכת ההפעלה Win אם זאת הבעיה עליך להוריד עידכון לתוכנה מאתר היצרן וזה ישים סוף לסיפור.

מקווה שזה המקרה אצלך ובזה הבעיה תיפטר, אם לא תן יותר פרטים (מערכת הפעלה + תוכנות מותקנות) וננסה לעזור.

לאחר מחשבה רבה אני התחלתי להזכר שהבעיה הזאת התחילה או אחרי התקנת ANTIVIRUS או אחרי EASY CD CREATOR !

ונראה לי דווקה אחרי העידכון זה התחיל לעשות בעיות :bash: אולי אתה יכול להביא לי לינק לעידכון נורמלי ;) אני חושב שאתה אכן צודק !

ובקשר לבן אדם הזה שאמר אם SHUT DOWN = RESTART אולי RESTART = SHUT DOWN

אמין או לא זאת המחשבה הראשונה שעלתה במוחי ! ;) ( כמובן שזה לא עזר :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הזו מוכרת לי . גם אני התקנתי את התוכנות האילו , ועוד רבות אחרות במחשב , לא הצלחתי לכבות אותו .

אכן אתה צריך לבדוק תוכנה תוכנה ולראות מתי הבעיה חוזרת על עצמה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקתי את EASY CD CREATOR ו הכל פועל פצצה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני שמח עד לשמיים ! הבעיה המעצבנת הזאת העלתה לי תפיוזים עד לגג עכשיו אני רגוע :P בכל אופן תודה לכל החבר'ה פה ! אתם כולכם פצצות !

ועכשיו שאלה !

איך אני מתקין את התוכנה הזאת שוב רק בלי שהיא תעשה את אותם הבעיות ? ;):bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני שמח שהבעיה נפתרה והתוכנה ה"סוררת" נמצאה.

:jump:

עכשיו הפיתרון:

לפי דעתי יש לך שתי אופציות.

האחת, לגשת לאתר הזה: http://www.roxio.com/en/support/roxio_support/ecdc/ecdc_software_updatesv5.jhtml

ולהוריד משם עידכון לתוכנה (סביר להניח שהגירסה שלך היא 5.0) לגירסה 5.1 או 5.2 , יכול להיות שתאלץ להרשם באתר כדי להוריד את העידכון (זה לא בעייה גם אם העותק לא חוקי), יכול להיות שהלינק שמסרתי הוא לא הכי מדיוק, אם זה המצב פשוט תחפש באתר roxio.com שהוא היצרן של התוכנה.

האפשרות השניה היא:

להוריד תוכנת P2P (שיתוף קבצים) זאת במידה ולא מותקנת אצלך תוכנה כזו (סבירות קלושה ביותר) כגון Kazaa או Imesh ודומותיהם ופשוט לעשות חיפוש תחת קטגוריית software ל Easy Cd Creator ושם כבר תמצא קבצי עידכון לתוכנה לגירסה 5.02 או 5.02b.

לאחר שהורדת את קובץ העידכון, תתקין שוב את התוכנה ולאחריה את העידכון וזהו הבעיה נפתרה...

:)

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...