חופש out, ביה"ס in - חוזרים לשגרה. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חופש out, ביה"ס in - חוזרים לשגרה.

Ran B

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב קודם כל היה חופש אחלה...ואני דווקא לא כל כך עצוב לחזור לבצפר. אני עולה ליב' ויהיה השנה הרבה לחץ ככה שהולכת להיות שנה מעניינת....

טופ גאן,

באמת איך יש לך 117 בציון מיטבי? זה ממש גבוה..

אני גם עושה הרבה יח'(43), הכנסתי את זה בלינק שהבאת יצא לי 107, זה בעקרון כי לא הכנסתי לשם עוד שני פרויקטים של 5 יח כל אחד שאני עושה,וגם כי הכנסתי ציוני מינימום שכנראה שאני פשוט לא אקבל...בכל מקרה,מה צריך כדי לקבל ציון כזה?

אני עושה פיסיקה,מת,אנגלית,אלקטרוניקה ומחשבים,מדעי המחשב ועוד שני פרויקטים הנ"ל והכל 5 יחידות. אם אני מוציא בכולם ציונים מעל 90 ובכל המקצועות העיוניים 85-90 אולי חוץ מתנ"ך(נגיד איזה 80),יש לי סיכוי לקבל משהו קרוב לציון שלך?

וגם לא ממש הבנתי מה הסכם בעצם אומר? זה תנאי קבלה לטכניון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיכלול של בגרויות ופסיכו, שמשמש (איזה מילה מגניבה :silly: ) כמין מדד להישגים שלך.

יש לי 34 יחידות:

9 חובה

+ 5 אנגלית, מתמטיקה, פיסיקה

+ 5 פרויקט באלקטרוניקה

+ 5 אלקטרוניקה, שמורכבות ממיתוג, חשמל, אלקטרוניקה, C, אסמבלר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיכלול של בגרויות ופסיכו, שמשמש (איזה מילה מגניבה :silly: ) כמין מדד להישגים שלך.

יש לי 34 יחידות:

9 חובה

+ 5 אנגלית, מתמטיקה, פיסיקה

+ 5 פרויקט באלקטרוניקה

+ 5 אלקטרוניקה, שמורכבות ממיתוג, חשמל, אלקטרוניקה, C, אסמבלר...

למדת במקרה במכללת אורט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קודם כל היה חופש אחלה...ואני דווקא לא כל כך עצוב לחזור לבצפר. אני עולה ליב' ויהיה השנה הרבה לחץ ככה שהולכת להיות שנה מעניינת....

טופ גאן,

באמת איך יש לך 117 בציון מיטבי? זה ממש גבוה..

אני גם עושה הרבה יח'(43), הכנסתי את זה בלינק שהבאת יצא לי 107, זה בעקרון כי לא הכנסתי לשם עוד שני פרויקטים של 5 יח כל אחד שאני עושה,וגם כי הכנסתי ציוני מינימום שכנראה שאני פשוט לא אקבל...בכל מקרה,מה צריך כדי לקבל ציון כזה?

אני עושה פיסיקה,מת,אנגלית,אלקטרוניקה ומחשבים,מדעי המחשב ועוד שני פרויקטים הנ"ל והכל 5 יחידות. אם אני מוציא בכולם ציונים מעל 90 ובכל המקצועות העיוניים 85-90 אולי חוץ מתנ"ך(נגיד איזה 80),יש לי סיכוי לקבל משהו קרוב לציון שלך?

וגם לא ממש הבנתי מה הסכם בעצם אומר? זה תנאי קבלה לטכניון?

לא הגיוני..לי יש "רק" 2 מקצועות מורחבים (מדעי המחשב וכימיה) בנוסף ל5 יח"ל במתמטיקה ו-5 באנגלית ושאר הציונים שלי נעים בין 90-95 (+-) ויש לי ממצוע מיטבי של 113-114 (לפי הטכניון) אז לך עם איזה מיליון מקצועות מורחבים חייב להיות יותר מזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגיוני..לי יש "רק" 2 מקצועות מורחבים (מדעי המחשב וכימיה) בנוסף ל5 יח"ל במתמטיקה ו-5 באנגלית ושאר הציונים שלי נעים בין 90-95 (+-) ויש לי ממצוע מיטבי של 113-114 (לפי הטכניון) אז לך עם איזה מיליון מקצועות מורחבים חייב להיות יותר מזה..

גם אני חושב ככה,אבל כמו שאמרתי לא הכנסתי עוד שני פרויקטים שאני עושה,כל אחד 5 יח' וגם הנמכתי כמעט את כל הציונים שלי בכמה נקודות (סביבות 5)

חוץ מזה שאר הציונים שלי, כלומר העיוניים נעים בין 85-90 (חוץ מתנ"ך ששם אני אקווה להוציא 80-85).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...