עזרתכם מתבקשת : להישאר עם xp או ל win2k sp3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרתכם מתבקשת : להישאר עם xp או ל win2k sp3

itayze

Recommended Posts

יש לי כרגע xp והוא עושה לי כמה בעיות , שגיאות מוזרות שבאות משום מקום , 2002 לא עולה , cs עושה כמה בעיות , ועוד כמה תוכנות שפשוט לא רוצות לעלות ...

שווה לי להתקין את win2k במקום ?

האם תהיה בעיה למשתמשים אחרים ברשת הביתית לגלוש מאחר שיש להם winxp ?

תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת בעיה לגלוש אין שום בעיה.

מבחינת השאלה האם לעבור זה תלוי.

לדעתי אין הבדל בין תמיכה של משחקים ב2000 לXP ואם יש היא נוטה לכיוון , ככה שאם זה השיקולים שלך אל תעשה את זה.

כמובן ש2000 יותר יציבה אבל אם הבעיות שלך עם המחשב הם רק עם תוכנות זה בעצם בעיה בהגדרות המחשב, ואני די בטוח שאפשר לסדר אותם.מעבר למערכת אחרת לא יעזור לך, אלא אם כן אתה משתמש בתוכנה ספציפית מאוד שלא עובדת עם (שזה מאוד נדיר).

אם היית אומר שיש לך בעיה שהמערכת נתקעת או שהיא לא תואמת חומרה מסוימת, או אפילו שהמחשב שלך לא מספיק חזק והמערכת עובדת לך לאט גם הייתי ממליץ לך לעבור ל2000. אבל שוב הכל שיקולים שלך אתה תמיד יכול לווותר על היתרונות של לטובת היציבות של 2000.

מה שלא תחליט נקווה שלא יהיו לך בעיות.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בספק אם ה SP 1 יסדר משהו... הוא יכלול 95 % מהעדכונים שיצאו עד עכשיו (אבטחה ותיקונים למיניהם) ועדיין יש בעיות תאימות רבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP זה לילדים שמתלהבים מ GUI מתלהב.

לא מדוייק, אבל אם אתה אומר ככה שיהיה.

מה שחשוב שGUI יפה אף פעם לא מזיק, כל עוד הוא לא גורע בצורה משמעותית במחשב ויש לך מחשב חזק שיספק לך את הצרכים שלך נותנת יתרונות שאין ב2000.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רושם ש SP1 הולך לצאת עוד מעת אז תחשוב על זה שוב פעם :-\

אם האקספי שלו צרוב, להתקין SP1 יהיה צעד גרוע מאוד, הכינה הפתעה קטנה למי שצרב ועידכן.

5 שעות אחרי שישתחרר העדכון לרשת, יצליחו לפרוץ את "ההפתעה" הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...