איך ולמה בחרתם את הNICK שלכם? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ולמה בחרתם את הNICK שלכם?

iakovl

Recommended Posts

הכינוי שלי הוא בעצם, Blue sky - דהיינו, 'שמיים כחולים', שבהשראת השיר 'Imagine' של ג'ון לנון.

Imagine there's no heaven,

It's easy if you try,

No hell below us,

Above us only sky,

Imagine all the people

living for today...

רגע של השראה...   8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב הבנו חרשנו וזה כבר לא מצחיק

בכל אופן - כנראה שצריך להתחיל להרחיק כאן משתמשים(וזה מה שאני הולך לעשות אם משתמשים לא יפסיקו עם זה)

שוב - ההודעות הבאות שאני אראה שקשורות לקללות על המשתמש Bluesky ימחקו, ואותו משתמש יקבל אזהרה(שאחריה המשתמש יקבל באן אם הוא לא יפסיק עם זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוהג לפשל בדברים וניסוים או לאחר לאירועים.  וזה קשור למילה רגילה - screw up

ומפה יש גם תמילה screwdriver   מברג  להבריג זה כלי די בסיסי ויש אותו כמעט בכל בית, ואני טוב עם כלים, ו גם  screw   לדפוק או לזיין

עוד פעם לפשל,  והמחלקה במוח שאחראית על להזכיר דברים בזמן לפי סדר עדיפויות רצוי לא  מצטיינת בעבודתה אצלי.

ואת הקטע שכל האמריקאים החראות (מי שחרא, לא כולם)  ישר נתפלים לאיות שלך, ואומרים תלמד קודם לאיית ואז דבר, כשעיקר מהות השפה זה להבין

אחד את השני ולהתקשר ברמה בסיסית,   חוץ מאלה שנוצרו ע'י מחתרות\עבדים שמי שלא היה צריך להבין לא יבין.

אז דחפתי למילה תאות i  שמעוותת תהיגוי של המילה לגמרי,  כדי להתנקם באמריקאים השחצנים המפגרים האלה  שישברו תלשון מהשפה שבא

הם כל כך מתגאים שאין בה שום הגיון של היגוי לוגי במקרים מסויימים  ונשאר רק לזכור איך לאיית תמילה.  ואכן זה עובד.  הם פשוט לא יודעים איך להגות תכינוי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי קרא את הספר שרלוק הולמס והחליט לקרוא לי ככה מאז הכינוי שיש בכל מקום הוא sherlock\sherlock12\sherlock1212

חוץ מבicq שם זה פצצת חרא מגיל 4(סתם ירידות על הפרחות שהניק שלהם הוא פצצת אש מגיל 6 וכו' וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכינוי שלי עוד מתקופת ה-BBSים, מלפני בערך 10 שנים כשהייתי בחטיבה.

המקור הוא שם של סרט מפגר לחלוטין (עם פולי שור) שחיבבתי באותה תקופה:

http://www.imdb.com/title/tt0115683

(וואו נראה לי שזה הציון הכי נמוך שאי פעם ראיתי ב-IMDB ;D)

אח שלי הביא לי את הסרט מחו"ל והאמנתי שאף אחד אף פעם לא ישמע עליו בכל מקרה אז הוא יהיה מקורי מספיק.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדתי כמה דברים עד כה

יש אנשים נורמליים עם ניק טוב שבחרו אותו אם סיבה טוב

יש אנשים שיש להם ניק שפשוט נדבק להם

ויש אנשים (לא מזלזל) שסתם הקריצו את הניק שלהם בשביל לעשות "פוזה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...