עוד שאלה בקשר ל-X800GT וה-6600GT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד שאלה בקשר ל-X800GT וה-6600GT

Spring

Recommended Posts

תראו ששאלתי באתר אמרו שה-X800GT (בגירסא של ה-256MB)

אבל שבדקתי באתר, רשום את התוצאות הבאות:

היה רק איזה 3 משחקים ש-X800GT הביא איתם יותר אף פי אס וגם לא בהרבה, אבל לעומת זאת ה-6600GT הביא בהרבה יותר משחקים תוצאות יותר גבוהות ובחלק גם בהפרשים גדולים למשל ב-Doom3 ה-6600GT מביא 93 אף פי אס וה-X800GT מביא 68..

במשחק Return To Castle Wolfenstein ה-6600GT הביא 176 ולעומת ה-X800GT שהביא 156..(זה משחק ישן והאף פי אס ברמות כאלה לא ממש משנה אבל זה דוגמא)

במשחק Chronicles of Riddick - Escape from Butcher Bay ה-6600GT הביא 69 אף פי אס לעומת ה-X800GT שהביא רק 56..

זה כמה דוגמאות שמראות שההפרשים גדולים בינהם, ובמשחקים שבהם ה-X800GT יותר טוב, זה בערך ב-1-5 FPS ככה שזה לא ממש משמעותי כמו הפרשים גדולים של 10-20 + אף פי אס..

אם כך למה אמרת שה-X800GT עדיף למשחקים?

אגב את הנתונים לקחתי מהאתר Guru3D והנה לינק אליהם (זה כמה דפים, הבאתי לינק לדף הראשון של ההשוואה http://www.guru3d.com/article/Videocards/241/6/ ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-X800GT יותר חזק מה-6600GT.

לקחת השוואה אחת שבה ה-6600GT מנצח באופן מוזר.

עוד מעט יבואו ה-ATI Fans ויגידו ש-Guru3d הוא אתר חובבן ושהבדיקות שלו לא מדויקות ולא יודע מה.

אני אומר ככה, ה-X800GT חזק במעט מה-6600GT.

אבל תסתכל בהשוואה הזאתי:

http://www.hexus.net/content/reviews/review.php?dXJsX3Jldmlld19JRD0xNDg1JnVybF9wYWdlPTc=

מתי שה-X800GT יותר חזק משמעותית מה-6600GT זה באמת במצבים שהמשחק הוא Unplayble שהם מצבים ש"לא כיף לשחק" בהם מבחינת ההנאה.

גם כן, את ה-6600GT אפשר למצוא היום ב100-150 שקל פחות מה-X800GT מה שבאמת משפיע על הבחירה ביניהם.

זה מסתכם ככה, אם אתה בן אדם שהולך לשחק במשחקים כמו HL2 ומוכן להוסיף את הכסף בשביל עוד כמה FPS אז תיקח את ה-X800GT.

אם אתה אחד שמשחק במשחקים כמו 3,Riddick ואתה לא רוצה להוסיף עוד כסף לכרטיס שחזק במעט אז תיקח את ה-6600GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-X800GT יותר חזק מה-6600GT.

לקחת השוואה אחת שבה ה-6600GT מנצח באופן מוזר.

עוד מעט יבואו ה-ATI Fans ויגידו ש-Guru3d הוא אתר חובבן ושהבדיקות שלו לא מדויקות ולא יודע מה.

אני אומר ככה, ה-X800GT חזק במעט מה-6600GT.

אבל תסתכל בהשוואה הזאתי:

http://www.hexus.net/content/reviews/review.php?dXJsX3Jldmlld19JRD0xNDg1JnVybF9wYWdlPTc=

מתי שה-X800GT יותר חזק משמעותית מה-6600GT זה באמת במצבים שהמשחק הוא Unplayble שהם מצבים ש"לא כיף לשחק" בהם מבחינת ההנאה.

גם כן, את ה-6600GT אפשר למצוא היום ב100-150 שקל פחות מה-X800GT מה שבאמת משפיע על הבחירה ביניהם.

זה מסתכם ככה, אם אתה בן אדם שהולך לשחק במשחקים כמו HL2 ומוכן להוסיף את הכסף בשביל עוד כמה FPS אז תיקח את ה-X800GT.

אם אתה אחד שמשחק במשחקים כמו 3,Riddick ואתה לא רוצה להוסיף עוד כסף לכרטיס שחזק במעט אז תיקח את ה-6600GT.

אממ תשמע, אני קונה אותו בעיקר בשביל counter strike source אבל מתכוון לשחק בהרבה משחקים ולא רק בו ככה שגם חשוב לי האף פי אס במשחקים אחרים.

אם ככה, מה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תשמע, אני קונה אותו בעיקר בשביל counter strike source אבל מתכוון לשחק בהרבה משחקים ולא רק בו ככה שגם חשוב לי האף פי אס במשחקים אחרים.

אם ככה, מה עדיף?

קח את ה-X800GT בראש שקט.

תוודא שאתה קונה את הכרטיס של חברת מכיוון שהוא מגיע עם R480 שהיא טובה יותר לאוברקלוקינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך לשחק במיוחד ב-CS:S קח X800GT כי יהיה לו יתרון במשחקים שמבוססים

על המנוע של HL2...

קניתי את ה-6600GT AGP (מפרט בחתימה) ואני לא הכי מרוצה מהביצועים של הכרטיס ב-CS:S...

קצת יותר טוב מה-GF 4 MX 440 128MB/BIT שהיה לי לפני זה אבל רואים הרבה הרבה הרבה יותר טוב לפחות אתה יכול להנות קצת מהגרפיקה.

במשחקים אחרים כמו2 NFSU2, FIFA 2005 , הכרטיס מפעיל אותם סבבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את ה-X800GT בראש שקט.

תוודא שאתה קונה את הכרטיס של חברת מכיוון שהוא מגיע עם R480 שהיא טובה יותר לאוברקלוקינג.

ואם אני אקנה את של ספיר זה משנה?

כי גם ככה אני לא מתכון OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה, הם אומרים שהוא מגיע תוך שבוע ימים.

הבעיה היא שכבר הזמנתי את המחשב (ללא כרטיס מסך) והוא מגיע מחר..

ככה שאני צריך חנות שתוך גג 3 ימים תביא את הכרטיס  :(

ובאמת אפשר להזמין משם וזה עולה 1100 כולל משלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...