מה פשר הפרסומת של לוגיטק? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה פשר הפרסומת של לוגיטק?

Ghosthunter

Recommended Posts

באותה מידה, אם שמתם לב בעיתונים חברת Fuji (היבואנית..) התחילה לפרסם את המצלמות החדשות שלהם (שבכלל לא משהו :-X :-\ ).

כאמור פירסום הוא פשוט להביא את הציבור לתודעה של ""היי,וואו,אני כאן! :smile1: " כמו ש-Zebra אמר.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני תופס מלוג'יטק כחברה עם מוצרים דיי איכותיים נתקלתי בדבר המוזר הבא:

הייתי באמצע התקנה של מחשב חדש עם סט עכבר + מקלדת אלחוטיים לוג'יטק שעולה בערך 600ש"ח (חדשים מתוך הקופסא)

ודיי נדהמתי שראיתי שהמקלדת הגיעה עם האותיות T ו Y הפוכים כלומר במקום T היה Y ובמקום Y היה T, פשוט הפכתי אותם בשביל לסדר את זה.

אולי זה טעות שקרתה במקום שמדפיסים את העברית על המקלדות? ::)

דיי מוזר שדבר כזה קרה למקלדת כזו עם שם כי אפילו במקלדות ג'נריים הכי זולים שיש לא נתקלתי בדבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה הוא התוכן של הפרסומת או איזה דגם הם פירסמו...

זה שפותח הת'רד התייחס לפרסומת ופתח ת'רד ואנחנו הגבו על זה... לוג'יטק השיגו את מה שהם רצו.. התייחסות לפירסומת

בעוד זמן קצר אף אחד לא ייזכור איזה דגם הם פירסמו אבל ייזכרו את השם של החברה... ופעם הבאה שיהיו בחנות העין תימשך ללוגו כי הוא מוכר.. זה לא שהתייחסנו אליו בעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני תופס מלוג'יטק כחברה עם מוצרים דיי איכותיים נתקלתי בדבר המוזר הבא:

הייתי באמצע התקנה של מחשב חדש עם סט עכבר + מקלדת אלחוטיים לוג'יטק שעולה בערך 600ש"ח (חדשים מתוך הקופסא)

ודיי נדהמתי שראיתי שהמקלדת הגיעה עם האותיות T ו Y הפוכים כלומר במקום T היה Y ובמקום Y היה T, פשוט הפכתי אותם בשביל לסדר את זה.

אולי זה טעות שקרתה במקום שמדפיסים את העברית על המקלדות? ::)

דיי מוזר שדבר כזה קרה למקלדת כזו עם שם כי אפילו במקלדות ג'נריים הכי זולים שיש לא נתקלתי בדבר כזה.

אני לא יודע מה לעשות עם הייתי במקומך הייתי מתקפל לתנוחה עוברית ומתחיל לאכול לעצמי את האצבעות ברגלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה הוא התוכן של הפרסומת או איזה דגם הם פירסמו...

זה שפותח הת'רד התייחס לפרסומת ופתח ת'רד ואנחנו הגבו על זה... לוג'יטק השיגו את מה שהם רצו.. התייחסות לפירסומת

בעוד זמן קצר אף אחד לא ייזכור איזה דגם הם פירסמו אבל ייזכרו את השם של החברה... ופעם הבאה שיהיו בחנות העין תימשך ללוגו כי הוא מוכר.. זה לא שהתייחסנו אליו בעבר

כן.. אני מניח שאתה צודק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה משנה כי לוג'יטק היא major player בתחום הציוד ההקפי, ביחד עם מייקרוסופט ו..?

הם כמו או ATI בשוק החומרה בחו"ל. בארץ יש להם פשוט פחות מודעות, אז היבואן החליט להביא אותה

בפרסומת...כמה נחמד. אולי הצרכן הישראלי לא יקנה חרא לשם שינוי =].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...