טענות לגבי איכותם של חברות שונות - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טענות לגבי איכותם של חברות שונות

MDK

Recommended Posts

ה"בעיה" של Gainward היא שהם משתמשים בזיכרונות של Eurotec או משהו כזה, הדרעקים האלה מגיעים מקסימום עד 580MHz :-\

אפילו ה שלי עבר את זה LOL .

הגעתי איתו למהיריות שעון וליבה של ה4600 שזה די מכובד , אבל הורדתי את זה עד שאני אקנה מכובד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MDK המוכרת לא צדקה. ואי אפשר לדעת כלום כי אנחנו רק יודעים שהכרטיסים של ושל SUMA הם בעלי פילטרים מאוד איכותיים. ועל ממוצעים כי הייתה פה ביקורת באתר. על GAINWARD אין לנו שום מידע, וידוע שגם לASUS יש פילטרים ממוצעים. אז אל תגיד שהיא צדקה כי אנחנו לא יודעים אם הפילטרים של GAINWARD איכותיים אבל ממליצים עליהם בהרבה אתרים אז אפשר להסיק שהם די טובים. תראה אמרו שאולי תיהיה באתר השוואת פילטרים בין חברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב - היא טוענת שהיא בעלת תואר של הנדסת מחשבים.

כן, ולקופאית אצלי בסופר יש דוקטורט במינהל עסקים.

אל תאמין לכל מה שמוכרים אומרים. דברים נשמעים "יותר נכונים" כשהם באים מפי מהנדס מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא רוסייה יכול להיות שיש לה ;)

אם אני לא טועה היא ואחיה אשר מנהלים את החנות מוצאם מפולין ורומניה...אבל היית קרוב! ;D

עינת קולודני - ממש לא נשמע רוסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסוס ברמה של מה זה SUMA הם טובים ל O/C מה הבעיה שלכם ? למה אתם לא מעריכים את ? אני פשוט לא מבין :bash:

אסוס עדיף מגנוורד ומגיגהבייט וזהו! והוא ממש ממש ממש לא ברמה של ה הבינוני ביותר

המוכרת צדקה ! (פחות או יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=18;action=display;threadid=14655;start=10

לא נפסיק, כי זאת המציאות.

כרטיסי מסך ממוצעים חסרי כל ייחוד, והחיסרון המרכזי נעוץ במחיר שלא נותן תמורה.

לעומת , שגם לא מציגים שום ייחוד (חוץ מאיכות תמונה עדיפה מאסוס) ונחשבים גם כן לכרטיסים בינויים אלב עולים בהתאם ונותנים תמורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"למוכרים יש אינטרס למכור את הסחורה שלהם..."

לדעתי זה לא נכון רובם פשוט באמת לא מבינים על מה הם מדברים.

תראה החברה הכי טובה זה אחרי זה יש לך את SUMA ואחרי זה.. בעעע... לא ידוע.

בקשר למה שהיא אמרה על GAINWARD זה ממש לא נכון הם נחשבים מאוד יציבים בOC.

אתה טועה. למוכרים יש אינטרס למכור. ואתה יודע את זה טוב מאוד. אולי עם חוסר ידע, אבל למכור.

סומה הם בהחלט לא החברה השניה הכי טובה בעולם. הם בסדר, וגם דיי טובים לOC, אבל זה. אם תגיד משתלמים, OC, אז תמחק את לידטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...