windows vista - גימיק רקוב או העתיד של מערכות ההפעלה ? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows vista - גימיק רקוב או העתיד של מערכות ההפעלה ?

HumanFly

Recommended Posts

כן אבל ההבדל הוא שמיקרוסופט לוקחת 250 דולר על מערכת מה שלינוקס לא עולה או שאפשר לקנות ת cd כבר מוכנים עם הכול ב 5 דולר

ובוא נזכיר את זה שגם ווינודס לא כזותי פתוחה אין לך שם אפשרות לשנות כלום הכול מוסתר

250$? מאיפה הבאת את הנתון הזה.

גירסאת HOME עולה 100$ וגירסאת PRO עולה 160$ (אתה מוזמן לעשות חיפוש בZAP ולראות את המחירים)

אף אחד לא מכריח אותך לשלם. ואם זה מפריע לך אתה יכול לעבור ללינוקס.

ואפשר לחשוב שאזרחי מדינת משלמים על המערכת ההפעלה הזאת. אז קיבלת אותה כמו . וMicrosoft זאת חברה שעושה כסף מתוכנות למה שהיא תפתח את קוד המוצר שלה?

זה כמו שתבקש מקוקה קולה את המתכון לקולה כי היא לא טעימה לך או יקרה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שם לב למה שאתה אומר.. בגלל שלינוקס לא נוחה לך אתה מפיל את זה על .  אם היית עובד על ועובר לWindows היית אומר אותו דבר?

לא, כנראה שלא הבנת כמו שצריך מה שרשמתי. בגלל שמיקרוסופט יוצרים לך מונופול, אתה רגיל לתוכנה, כל שאר התוכנות "מאלצות" אותך וגם המשחקים (רובן לפחות) להשתמש במערכת הפעלה של מיקרופוסט, וכאמור אתה נעשה "רגיל" לתוכנה, להתרגל למערכת הפעלה כמו לאחר שעבדת עם זמן רב כלכך היא לא משימה כלכך פשוטה סלח לי..

וכן זה פועל יוצא של התחרות של בזה שהשיווק האינטנסיבי שלה וקניית זכויות של תוכנות גולת כותרת שיעבדו בבלעדיות רק למיקרוסופט היא למעשה שיטה של "לאלף את הלקוח למוצר שלנו" ולהכריח אותך ולהרגיל אותך רק לוינדאוס.

צר לי אבל זו לא שיטת העולם החופשי והשוק הפתוח עד כמה שזה ישמע לך מגוכח ככה ביל גייטס הוא האיש הכי עשיר בעולם - בגלל הטקטיקה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה קצת לחזור אחורה לדיון על ווינדוס 98 והמוות שלו. אני לא יודע ממש לגבי לוחות אחרים של אינטל אבל לאלה שבאים עם PCI-E ושבבי ה Nforce 4 ל , כבר אין תמיכה ב 98. אין שום דרייוור של 98 ל PCI-E ולכן אין גם דרייוורים ל 4. בעיקרון זו "אשמה", של חברות החומרה. לא רק מייקרוסופט רוצים במותה של 98.

אני עוד זוכר שצחקו על מייקרוסופט לפני שיצא ווינדוס כאשר נודע שיש למערכת 50000 באגים, למרות כל הפיתוח שהושקע בה. בסופו של דבר זו מערכת מאוד יציבה ונוחה.

לדעתי לויסטה יהיה אותו גורל, כשכולם ימהרו לאמץ אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אני עוד זוכר שצחקו על מייקרוסופט לפני שיצא ווינדוס Xp כאשר נודע שיש למערכת 50000 באגים, למרות כל הפיתוח שהושקע בה. בסופו של דבר זו מערכת מאוד יציבה ונוחה.

לדעתי לויסטה יהיה אותו גורל, כשכולם ימהרו לאמץ אותה.

אני גם מסכים במקום כולשהו כל מה שצריך זה אנטי ויורס טוב חינמי פיירול ו2 תוכנות נגד רוגלות שהם טובות חוץ מזה אתה מסודר עם הכול לעומת זאת לינוקס זה יותר מדי מסובך למשתמש הממוצע וכל הרעיון הזה שרוב האנשים אומרים שדרישות הויסטה כ"כ גבוהות 1GB RAM !

אז זה כאשר ה WIN XP הראשון יצא לרוב המחשב היה 128RAM וזה היה נחשב לטוב 256 עלה די הרבה כסף והיה צריך מעבד חזק כדי להריץ את המערכת כעבור שנה שנתיים מאז שהWIN יצא רוב המחשבים כבר יכול להריצה אותה ללא בעיה גם אני חושב שבעוד שנה מאז שהויאסטה תיצא רוב המחשב כבר יהיה לפחות בעלי 512/1024RAM ומעבד ששוה לINTEL 3.0+- ולא תהיה בעיה להריץ אותה בכלל...

עידכון: וגם את רוב הבאגים שיהיה במערכת יפתרו עד אז..

שנה טוב לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מסכים במקום כולשהו כל מה שצריך זה אנטי ויורס טוב חינמי פיירול ו2 תוכנות נגד רוגלות שהם טובות חוץ מזה אתה מסודר עם הכול לעומת זאת לינוקס זה יותר מדי מסובך למשתמש הממוצע וכל הרעיון הזה שרוב האנשים אומרים שדרישות הויסטה כ"כ גבוהות 1GB !

לדעתי האישית גם עוד 10 שנים, כאשר לינוקס תהיה ברמה סבירה לחלוטין עבור צרכים בסיסיים עם ממשק דומה להפליא לזה של ווינדוס/אופיס בתחילה (כאשר לאט לאט הוא ישתנה תוך כדי לימוד אינטראקטיבי של השינויים עד שתיגמל סופית מטכנולוגיות ותלמד את הממשק הלינוקסי "היותר טוב" בלי להתאמץ), גם אז תשלוט בשוק - אפילו השוק התחתון של מחשבים זולים במיוחד (שימשיכו לרדת במחיר עד רמות מצחיקות כמו $200 למחשב קומפלט). כיצד? פשוט תשחרר גרסה רזה ב-$20 לעומת גרסת Home "הרגילה" אשר תמשיך לעלות כמו היום $50 ל-OEMים.

אני מנחש שגם עוד עשר שנים אנשים ירצו להחליף מחשב כל 3-4 שנים גג. בדיוק כמו שהיום הם מחליפים טלפון נייד כל שנתיים כי פשוט משעמם להם הסלולרי הישן איתו הם עובדים יום יום, או מחליפים מכונית כל 5 שנים בממוצע (סתם ניחוש פרוע שלי). זה אומר שתמיד יהיה "עודף" כוח מחשוב שתרצה לנצל ע"י שדרוג מערכת ההפעלה. ואם אתה כבר משקיע כמה מאות דולרים על חומרה חדשה, מה זה כבר עוד כמה עשרות דולרים על (בהנחה שבסופו של דבר כולנו נהיה חייבים לרכוש תוכנות - בזכות רכיב הצפנה בלתי-פריץ על לוח האם). מי שחושב שאת הכל ניתן יהיה תמיד לפרוץ "כי ככה היה עד עכשיו" (טיעון קלאסי ידוע) פשוט טועה בגדול. יהיה ניתן לפרוץ, בהחלט, אך השקעת זמן של מאה אלף שנה כדי לקרק תוכנה שעולה 50 דולר נראה לי אישית כדבר לא פרקטי לביצוע בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...