בעיית "שלח/קבל" ב-Outlook 2003 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית "שלח/קבל" ב-Outlook 2003

friedman3010

Recommended Posts

בתקופה האחרונה, outlook 2003 נתקע לי (לרוב - לא כל הזמן, אבל אני לא מצליח לאפיין מתי הוא נתקע ומתי הוא מצליח לעבוד) בשלב בדיקת הדואר (שלח/קבל).

בחלק מהמקרים התקיעה היא כבר בפתיחת התוכנה (כי מוגדר לו לבדוק עדכוני דוא"ל אוטומטית).

הפעלה של התוכנה ב-Safe Mode שלה לא הועילה...

אני עובד על של Linksys ו-WinXP SP1 .

מה עושים?????

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם עוד לא הבין??? התוכנה אאוטלוק היא התוכנה עם הכי הרבה באגים שיש,כיום,למי שאוהב את דפדפן פיירפוקס יש תוכנה ששמה Thunderbird,היא יותר יעילה ונוחה וחוסמת ספאם ובחיים לא ראיתי בה באגים,יצרה אותה אותה חברה שיצרה את פיירפוקס והממשק דומה וגם התוכנה בעברית. ניתן להוריד את התוכנה מכאן: http://www.mozilla.org.il/thunderbird/ , התוכנה הינה מומלצת לשונאי הבאגים והפרסומות (ספאם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך בזה שמעליי.

אני כבר המון זמן משתמש בתאנדרבירד ועד עכשיו לא קרה לי אפילו פעם אחת שהתוכנה התרסקה\נתקעה\גיהקה

אאוטלוק ואאוטלוק אקספרס הם טעויות של הטבע.

דרך אגב הגרסה בעברית היא גרסה דיי ישנה ולא מעודכנת, אם אין לך בעייה לעבוד בבמשק באנגלית אז עדיף שתשתמש בגרסה האנגלית כי יש כמה תקלות בגרסאות ישנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעצתכם, הורדתי את thunderbir (גירסה עברית שבלינק שלמעלה)

אבל...

ניסיתי לייבא את הדואר וההגדרות מ-Outlook ו-Thunderbird נתקע.

נראה לי שאין תמיכה ממש טובה בעברית... (בעיות Word ישנות, כמו העובדה שאי אפשר לכתוב מילה באנגלית אחרי מילה בעברית ושהמשפט יהיה בסדר)

כמו כן, לא מצאתי דרך להקטין את התוכנה לשורה המשימות...

יש פתרון? (או שאולי בכל זאת Outlook יותר טובה..)

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לראות אם קובץ ה PST של אוטלוק השתבש (יש למיקרוסופט inbox repair tool שיעשה את זה).

כמה דואר יש לך שם ? לא בטוח ש thunderbird באמת תקועה.

ומה הבעיה למזער את hunderbird ? היא ממוזערת אצלי בלי שום קושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...