התגעגעתם אליי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התגעגעתם אליי?

Merrymoon

Recommended Posts

שקרנים!!!

אז מה המצב? איך פה בלעדיי? אצלי הכל טוב, עולה על המטוס עם הדיילות הכוסיות והבירה כבר בלילה שבין שני לשלישי ומתחילה לעבוד ב-Augsburg. אם לא ילך, מקסימום, יש לי מלגה באיזה מכללה מחורבנת בעוד מדינה זרה שבחיים לא ביקרתי בה. חוצמזה, לחתולה שלי יש תולעים. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כאילו 24/5 ולא בארץ, אני נוסעת לגרמניה יום שלישי ב-1 וחצי בלילה ואני אהיה נאני ל-2 ילדים שם.

איך הם מצאו אותך? בצא'ט? LOL כאילו מה את וגרמניה? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם מצאו אותך? בצא'ט? LOL כאילו מה את וגרמניה? :screwy:

הופה הופה, יש לנו מצחיקן בצוות. מצאו אותי דרך סוכנות או-פאר ומה אני וגרמניה? יש לי רומן ארוך עם המקום הזה. זאת תהיה הפעם הרביעית שלי שם. פעם אחרונה גרתי שם איזה חודש בחווה בבוואריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, 250 יורו ככה, אבל אל תסתכל על זה כך, כי זה דיי ויותר בשבילי בהתחשב בעובדה שיש לי ביטוח בשווי 300 יורו לחודש, חדר משלי עם שירותים ומקלחת משלי, ומערכת סטריו בחדר, חופשי חודשי בכל המחוז, לימודי שפה פעמיים בשבוע 4 שעות, וכמובן כלכלה (אוכל וזה) על חשבון המשפחה. זה לא הכסף, אני מרוויחה מזה יותר. אני משפרת כישורי שפה, אני רואה תרבות חדשה, אני מטפלת בילדים (דבר שאני אוהבת לעשות), אני רואה חברים ועוד.

לפסטיבל אמנם לא הספקתי להגיע השנה אבל לפחות קיבלתי דיסק חתום ע"י הלהקה האהובה עליי מחבר טוב שעבר מאחורי הקלעים:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...