מאיפה אתם מעדפים להוריד? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה אתם מעדפים להוריד?

MYST

Recommended Posts

לא זין מהירות אני חושב שזה באמת זין זה מה שנקבל לפני שתקום חברה שתיתן ולא תסחט תבלום תעצור תמנע תגנוב תעלים תגביל תשתף פעולה תיהיה חלק מהמונופול של :pissed: ותזיין את הלקוחות לא תרצה להתנתק מהם וכו אתם רק יכולים להמשיך אותי פה ולהוציא את ה :pissed: על ה :screwy: חברות ה >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלוווווווווווווווווווווואיייייייייייייייייייייייייייייי :) :) :) :) והיה דבר כזה בארצנו הקטנה ויותר מזאת מהירות הורדה כמו בחו"ל 10 מגה דופלקס 8) אני יודע שזה מוזם אבל בכל זאת :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה... מהירכיים, אולי קצת מהתוסיק. סתם סתם. חחח... אין לי העדפה מיוחדת, יש לי Limewire והוא לא עושה בעיות.

דווקא לי הוא תוקע את המחשב איזו גרסה יש לך?

הוא גם לא מוריד מהר בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני מתשדל להוריד רק מאזורוס. מה שאפשר אני מוריד משם. מורידה לי מהירות של 50+- הורדות מאתרים "פתוחים" והורדות שיצאו הרגע\פרקים של סדרות פעם בשבוע\פרטיים 150+-

יש לי מותקנות גם קאזאה, אימיול, ליימוואייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מוריד הכל מביטורנט (קצת אימיול), אבל אני מת לנסות את ה- Newsgroups, זה נשמע פצצה (בקלות אני מגיע ל- 20 ג'יגה בשבוע).

הבעיה שגם Newshosting (השרת) וגם Newzbin עולים כסף, ואני עוד צעיר מדי בשביל כרטיס אשראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכשיו שסגרו חלק מהאתרים של אימיול אולי יותר אנשים יעברו לביטורנט והרשת תגדל אני מציע למישהו עם אשכים גדולים ;D להקים פה בארצנו הקטנה טרקר של ביטורנט פרטי נוו כמו בחו"ל ולנסות להרוויח מעט מזומן ושמישהו ינסה לעצור אותו אני מצטער אבל אני יכול לפתוח אני חייל עם יציאות מאוד קצרות 21/5

<עד מתי נוב 02> :hat: אני מוכן לעזור בפרויקט הזה כן גם במזומנים וציוד אני מת להעיף את קופסאות הפח שיושבות אצלי בבית ומעלות אבק אם מישהו רוצה אותם בתנאי שהפרויקט יהיה רציני אני רציני ב1000 אחוז

להצעות ZIEK@WALLA.COM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...