מאיפה אתם מעדפים להוריד? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה אתם מעדפים להוריד?

MYST

Recommended Posts

[ltr]StrongDC++

don't use sababaDC it's a fucking rip off of revconnect and it got serious leacher default settings.

the DC standard is a minimum of 5kb/s per slot. sababaDC, which is an israeli mod, default's is something like 5 or 10 slots (so you could connect to more hubs). forget the fact that because of that crappy program you can't download any israeli stuff, the real problem is that if people will keep using it, hubs will eventually ban the israeli ip range.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו... Usenet נראה חייתי, ממש הדבר הבא, הבעיה שצריך לשלם, ובתור אחד שאין לו כרטיס אשראי, זו קצת בעיה.

צריך לשלם גם על שרת ה- Newsgroups (כמו Newshosting) וגם על האתר שאתה מוריד ממנו NZB (כמו ניוזבין).

נמסיס, כמה שאלות לי אליך:

- האם המהירויות אגדתיות כמו שכולם אומרים? נגיד, אם החיבור שלי הוא 1.5Mbit, האם אני תמיד יוריד על 150 קילו?

- מה מבחינת זיופים? גרסאות לא טובות? לדוגמה, כנס לניוזבין ותראה שאין אף NZB שהוא SCENE RELEASE של איזו קבוצה מפורסמת. אתה בקלות יכול לפול על סרט שהוא לא איכותי או משחק שלא יעבוד. בהרבה מקומות לא מציינים בכלל אם זה PAL או NTSC... אבל בעיקרון זה איכותי מאוד אני מבין, אין סיכוי ליפול, הכל שם כמעט זה DVDR מלא, ובמשחקים ממילא קשה ליפול. מקסימום מנסים שוב, אם זה באמת כזה מהיר.. :P

- מה לגבי Upload? האם אתה מוריד וזהו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש באזוראוס...איך אתם מגיעים למהיריות האלו?

אזוראוס הוא אחלה קלינט אבל לא לארץ

הוא דורש קצב העלאה טוב (מה שאין בארץ)

כמו גם

מורידים ממקומות טובים קבצים פופולריים אז מגיעים למהירויות כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזוראוס הוא אחלה קלינט אבל לא לארץ

הוא דורש קצב העלאה טוב (מה שאין בארץ)

כמו גם

מורידים ממקומות טובים קבצים פופולריים אז מגיעים למהירויות כאלו

דבר ראשון ניסיתי את ABC ואת BC ושניהם לא היו מהירים כמו אזוראוס...אני מגיע בדרך כלל בטראקר טוב לבין כ30-50 שזה סבה אבל יש לי שני מגה...ככה שאם אתה יכול להביא לי תוכנה טובה אז תודה!ודבר שני אפשר טראקרים טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BITCOMET

ליצ'ר רמאי שיוצר בעיות עם חלק מהטראקרים (יש לו עבר מפוקפק) אבל לארץ הוא מעולה (יש לנו מהירות חרא)

אני לא זוכר זמן שאני מוריד פחות מ100

טראקרים טובים יש המון

השאלה מה אתה מוריד<?

איזה יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BITCOMET

ליצ'ר רמאי שיוצר בעיות עם חלק מהטראקרים (יש לו עבר מפוקפק) אבל לארץ הוא מעולה (יש לנו מהירות חרא)

אני לא זוכר זמן שאני מוריד פחות מ100

טראקרים טובים יש המון

השאלה מה אתה מוריד<?

איזה יש לך?

לרוב אני מוריד משחקים....גל למחשב וגם לפי אס 2

adsl 2.0 mb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמסיס, תודה על התשובות.

מגפיים, אם זה התחום שלך אז TBytes, TLeech, TDamage, TorrentIt, WildBytes, Filelist ועוד יהיו טובים בשבילך.

תודה רבה!אבל מה שמעצבן בחלק מהאתרים זה שההרשמות מלאות...אם יש לך הזמנות בבקשה שלך לי...alon7771@gmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...