הלגו שלי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלגו שלי

The Grey Matter

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא היה לי לגו. לי היה את הדגמים שצריך להרכיב, אני עד היום עושה את זה. אני משקיע שעות בדברים האלה.

הנושאת נראת טוב. ד"א איפה קונים היום לגו?

בטח שלא בארץ! כי בארץ זה עולה פי 3 ויותר מהמחיר בחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שאת דגם הTeam Model הראשון שלי,הרכבתי בגיל שלוש.

דגם ממש טוב, הרבה אפשרויות בניה.

הדבר היחיד שמעצבן אותי בנוגע ללגו זה שאת הדגמים שמצויירים על הקופסא מאחורה אף פעם לא מסבירים איך לבנות וצריך לאלתר...

ואיפה רשום בדיוק מכמה חתיכות הדגם עשוי?

עריכה: לפי האתר של לגו הם לא מביאים דגמים לארץ באופן ישיר... משמע אין יבואן של לגו בארץ!

זה מסביר את המחירים... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל שלוש? לגו? אני התחלתי רק מגיל חמש (אבל התחלתי בגדול, שדה תעופה שלם ;D )

את ההוראות איך לבנות את הדגמים מאחורה היה אפשר בעבר למצוא דרך האתר של לגו, אבל היום אפשר למצוא אותם באתרים חיצוניים.

יש יבוא, אבל יבוא אפור (לא רשמי), ולכן הם קורעים במחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהייתי קונה לגו ישירות מ"מחסן הלגו", שהיו מוכרים כל חלק אפשרי גם בבודדים - רק במידה וחלק נדיר מסויים היה הולך לאיבוד. עד לפני שנתיים הייתי עוד קונה את הלגו הקטן יותר, רק כדי להשיג לי חלקים חדשים שיצאו כמו דרקון, איזה אביר עם שריון חדש או משהו, במקום לקנות את כל החלקים הגדולים, כי הייתי מרגיש כמו חובה לקנות. עכשיו, אני הפסקתי לעקוב.

נ.ב

אחד הלגויים שיש לי במדף זה רחוב שוייצרי שמורכב משני לוחות של כביש, והרבה בתים - זה היה פריט שלא נמכר בכלל בארץ, אלא יובא מחו"ל.

עריכה: מני, אני עכשיו אולי מתחיל לקשר בין כמה דברים - רב האנשים שהשתמשו בלגו עברו לעסוק בהרכבת מחשבים ובתחום החומרה, זה כנראה כי זה כמו לגו למבוגרים, אות המיומנויות שרכשנו באמצעות הלגו אנו מייסמים היום על פירוק, והרכבה של מחשבים. לכן, אנו חייבים תודה גדולה מאוד ללגו שלנו. כל אנשי הלגו - התאחדו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הלגו מהתמונות שהראו כאן זה לא הלגו עם החלקים המרובעים והפשוטים ששיחקנו איתם פעםם

אני מוטות עקומים ודברים שלא היו בדגמי ילדים

לי יש חלקים של רובוט ואי של שודדים מסתובבים בבית ובקופסאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושאת בנויה מאותם חלקים מרובעים כמו פעם.

המכוניות בנויות מלגו technic, הרבה יותר מסובך, מעט יותר מתוחכם, ואתם צריכים לראות מה קורה שמחברים לזה מנוע ומחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגו זה פאסה (כאילו דה!!! - סתם!) והיום יש כבר k'nex שזה יותר גמיש ונחמד, למרות שעד לפני שנה הייתי בונה בלגו. אולי אני אפרסם כמה של הדגמים המועטים ולא תמיד כל כך טובים שלי - בלי הוראות - (ביניהם מגדל בגובה מטר ועשרים, רובה גומיות שעובד(!) - יורה גומיה אחת חזקה ועוד שתיים ביחד פחות חזקות - אופנוע קטן וחמוד, מטרה לרובה ועוד.

בלגו בניתי עם הוראות את מרכז השיגור של עם מעבורת ובלי הוראות מרכז עתידני עם חלליות.

רובם חלקים רגילים אבל יש גם את השיפורים של לגו...

כולם התפרקו...

בניתי ספינת קרב מחיקוי של לגו - megablocks - כמובן עם הוראות. גם היא התפרקה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי פריק של לגו והיו לי המוווון דגמים ושיחקתי בלגו מגיל 4 ועד גיל 18 הייתי לפעמים ככה מרכיב כל מיני דברים(אגב היום אני 26.5)

בעיקר אהבתי את סידרת TECHNIC.... וכל פעם שאני מגיע לאיזו חנות צעצועים אני ניגש למדף של הלגו אך עם היה לי כסף....

חולה על זה....

עריכה:

לצערי היום הרבה חלקים אבדו או נשברו וגם כולם מעורבבים יחד בארגז גדול והורשתי את הכל לאחיין שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמעצבן אותי בנוגע ללגו זה שאת הדגמים שמצויירים על הקופסא מאחורה אף פעם לא מסבירים איך לבנות וצריך לאלתר...

ואיפה רשום בדיוק מכמה חתיכות הדגם עשוי?

זה כל הקטע, לאלתר ולתכנן לבד ולא שיאכילו אותך בכפית מחוברת הוראות!

אני ההיתי ספץ בלאלתר וכאלה והייתי בונה דגמים חבל"ז של כל הפורום הזה ביחד!

עריכה:

מישהו יכול להדריך אותי איפה אני מוצא קטלוג של הדגמים שלהם ברשת, הסתבכתי באתר שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...