האינטרנט שלי מתחיל להיות ממש אבל ממש איטי - יש הצעות? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האינטרנט שלי מתחיל להיות ממש אבל ממש איטי - יש הצעות?

Rhx

Recommended Posts

שלום.

בשבוע האחרון נתקעתי וסבלתי מאיטיות האינטרנט זה מתבטא בכמה אתרים ובכמה שליחות תגובות - לדוגמא מחצית מהאתרים עובדים לי

ומחצית מהאתרים לא עובדים לי (האתרים שאני גולש בהם) לאחר שעה-שעתיים אני יכול להכנס לכולם אבל יש לי גם בעיה בHWZONE

לוקח הרבה זמן עד שזה נכנס לפורום ועד שזה שולח תגובה עריכה וכו' .. סרקתי אד אוואר ספייוורים לא עזר..זה קורה לי במחצית היום.

יש לי Netvision 1.5 ואני משתמש בפייר פוקס גם,תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, יש לי גם netvision 1.5 ואין לי בעיה דומה.

כדאי לבדוק אם יש ברקע תוכנות "רעות", תבדוק אילו Processes פועלים אצלך ב Task manger.

למרות שבדקת כדאי לך לנסות את AdAware נגד ספיוויר.

גם כן לבדוק מה עולה בתחילת המחשב ב msconfig (התחל-run-לרשום msconfig ושם יש startup).

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, יש לי גם netvision 1.5 ואין לי בעיה דומה.

כדאי לבדוק אם יש ברקע תוכנות "רעות", תבדוק אילו Processes פועלים אצלך ב Task manger.

למרות שבדקת כדאי לך לנסות את AdAware נגד ספיוויר.

גם כן לבדוק מה עולה בתחילת המחשב ב msconfig (התחל-run-לרשום msconfig ושם יש startup).

מקווה שעזרתי.

מה שכן - לי ולחבר שלי התחילו להיות פינגים בחו"ל מ 110-120 כל הזמן יש 140-150 ושיש לאגים לי גם לו יש לאגים אותו פינג עולה,

אתה חושב זאת בעיה של netvision ? יש אצלי 36 Processes .. תגיד יש כמה מוזרים שאני רואה כמו

lsass.exe

WZQKPICK.EXE

drwtsn32.exe -פעמיים מופיע לי אותו המשימה לא יודע למה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lsass.exe-קובץ שחשוב ממש למערכת שלך זה קובץ Security שמאשר את המחשב שלך לתקשר יחד עם הSERVER שאיתו אתה מתחבר ...

WZQKPICK.EXE - פשוט זה ה WINZIP שלך הקובץ פשוט מפעיל את ה Tray Icon

drwtsn32.exe - Dr Watson שזה תוכנת DEBUGING של שוב אין סיבה לגעת בזה ! כל עוד זה לא עושה בעיות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...