האם הסתיימה שליטתה המוחצת של AMD, עם הצגת הConroe? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הסתיימה שליטתה המוחצת של AMD, עם הצגת הConroe?

SamurAchzar

Recommended Posts

מעניין לשמוע את דעתכם.

ההגיון שלי אומר, שחברה כמו אינטל, שספגה מכה כלכך קשה - בעיקר ליוקרה, הרווחים שלה עדיין בשמיים - לא תעשה צעד דרסטי כמו מעבר ארכיטקטורה בלי לוודא שהתוצר מוחץ את מה שיש ליריבתה. עם כוח הR&D של אינטל, ובעיקר המנטליות הפחות שחצנית שאינטל סיגלה לעצמה לאחר כשלון הP4 מול המתחרה, אני לא חושב שיהיה קל לAMD לספק תשובה הולמת.

ואולי אני טועה, וConroe ריק מתוכן?

דבר נוסף, מי מוכן להמר על אילו טכנולוגיות אבטחת מידע וניהול זכויות דיגיטלי (DRM) אינטל תנסה לדחוף לגרונות הצרכנים הפעם?

האם תשתף פעולה בנושא הזה, או שתספק אלטרנטיבה חופשיה משטויות כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה היא שהרוב המוחלט בעולם לא יודעים מה זה AMD

שלא נדבר על ההבנה שמאחורי הדבר שנקרא מעבד

כולם מתלהבים מפנטיום 4 ולא מבינים מה זה בכלל, בגלל זה אינטל עדיין מרוויחה טוב (אולי גם צריך להזכיר את עיקרי התביעה של נגד השתלטנות של אינטל)

אני באמת מקווה שסוף כל סוף אינטל תביא מוצר טוב שיתחרה בAMD (ואני גם מקווה שAMD תביא מוצר טוב שיתחרה בו, אני לא איזה פאן בוי של אינטל)

הצרכן מרוויח כל כך הרבה מדברים כאלו וזה מצויין שיש תחרות.

תראה בנוגע לConroe..... כמו שהרבה פעמים אומרים בפורום ובכלל... בחומרה אי אפשר לשער כמה טוב יהיה מוצר מסויים (גם כשהחברות בכלל לא מספקות פרטים על המוצר...... כדוגמת NDA)

AMD כבר גם בשלבים מתקדים בכל מה שנוגע למעבדים חדשים וזה עניין בערך של שנה עד שנוכל לדעת עם אינטל תגבור על .

נחייה ונראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק. אינטל איבדה נתח בשוק הביתי בטירוף מאז הכניסה המאסיבית של הAMD64, והרווחים שלה גבוהים בעיקר בזכות התעוררות של שוק הלאפטופים בעולם, שנחשב לרווחי מאוד (לכולם).

בשוק הביתי, הם ירדו בעשרות אחוזים.

והקטע הוא שהרי רוב המחשבים נמכרים דרך חברות כמו Dell, שאפילו לא השתמשה בAMD64. אני לא אתפלא אם בשוק המחשבים הנבנים בצורה עצמאית (שוק קטן אך איכותי, מאחר ולרוב הוא השוק שמוביל את המגמות) מוכרת שלושה מעבדים על כל אחד של אינטל (במקרה הרע).

אני לא חושב שצריך אפילו סקר בשביל לדעת שהרוב המוחלט כאן קנה מעבדי בשנה-שנתיים האחרונות.

אותם אנשים הולכים וממליצים לאנשים "במעגל השני" - כלמיני מכרים, לקוחות וכו' - על .

בקיצור, מכה קשה לאינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק. אינטל איבדה נתח בשוק הביתי בטירוף מאז הכניסה המאסיבית של הAMD64, והרווחים שלה גבוהים בעיקר בזכות התעוררות של שוק הלאפטופים בעולם, שנחשב לרווחי מאוד (לכולם).

והקטע הוא שהרי רוב המחשבים נמכרים דרך חברות כמו Dell, שאפילו לא השתמשה בAMD64. אני לא אתפלא אם בשוק המחשבים הנבנים בצורה עצמאית (שוק קטן אך איכותי, מאחר ולרוב הוא השוק שמוביל את המגמות) מוכרת שלושה מעבדים על כל אחד של אינטל (במקרה הרע).

אני לא חושב שצריך אפילו סקר בשביל לדעת שהרוב המוחלט כאן קנה מעבדי בשנה-שנתיים האחרונות.

אותם אנשים הולכים וממליצים לאנשים "במעגל השני" - כלמיני מכרים, לקוחות וכו' - על .

בקיצור, מכה קשה לאינטל.

כן שכחתי להזכיר את עניין הלפטופים.

העניין הוא שהרבה אנשים עדיין לא מודעים לAMD ולכן לא חושבים פעמיים על מה שהם קונים כל עוד כתוב על זה "פנטיום 4 3.0GHZ" ו"זכרון איכותי 256MB"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת לא לעניין כמו שאמרו... אינטל כיום עדיין שולטת על השוק, מה לעשות...

לעניין, קשה לדעת, צריך לחכות ל BENCH אמיתי כדאי לדעת.. אני לא חושב ש INTEL עדיין הגיע לנקודה כזו קשה שהיא ממש משקיעה בתגובה הולמת (זה כמו ש MICROSOFT עדיין לא המציאה טכנולוגיה אחת שיותר טובה ממה ש GOOGLE מציע בתחום מסויים, אם זה חיפוש, אם זה דוא"ל וכו'...), וזה בגלל שעדיין היא המובילה במכירות, ולא נראה לי ששוק המערכות העצמאיות הוא גם מה שמוביל את המגמות....

אני מניח שהמעבדים של INTEL בהחלט יהיו שיפור על ה P4, אבל צריך לראות כמה הם יהיה טובים מול ה AMD64... בכל מקרה, כמובן שאינטל עדיין מובילה (ותמשיך בינתיים) בשוק ה LAPTOPS...

צריך גם לראות מ מכינה לנו בעתיד עם ה SOCKET M2, ומעבר לעולם של DUAL בלבד גם כן...

הנחה פרועה היא שאולי שתי החברות יהיו זהים מבחינת ביצועים +-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, מכה קשה לאינטל.

צר לי , אבל כל מה שכתבת הם שטויות  , אם העולם האמיתי היה כמו בפורומים , אז היית צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, מכה קשה לאינטל.

עשרות אחוזים???

הנתח של הו אאיזה 20%...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי , אבל כל מה שכתבת הם שטויות  , אם העולם האמיתי היה כמו בפורומים , אז היית צודק

הרשה לי להניח שהבעיה היא פשוט בהבנת הנקרא שלך. אני לא טוען שהשוק הhardcore הינו רוב המכירות, אבל מה שהשוק הזה רוצה כיום הוא מה שיהיה בmainstream בעוד שנתיים-שלוש.

כמה אנשים אתה מכיר שפשוט רוכשים מחשב בלי ייעוץ ממישהו "שמבין"? אני לא מכיר הרבה כאלו, אם בכלל. ורוב "מי שמבין" כרגע נוטה לכיוון הA64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשרות אחוזים???

הנתח של AMD הו אאיזה 20%...

http://www.anandtech.com/tradeshows/showdoc.aspx?i=2444

תלוי באיזה שוק. בשוק הרלוונטי ליצרני הלוחות (כמו , וכו'), כלומר לא השוק שמשתמש בלוחות מקוריים של אינטל, המצב של אינטל הרבה יותר גרוע.

הם מדברים על 65% מכלל הלוחות שמיועדים לAMD!

מסך השוק, מדובר על 16 אחוז לAMD. אבל מאחר ושוק הלפטופים הרבה יותר מסובך משוק הPC (שם אנשים לא מרכיבים מחשבים לבד ואין הרבה קומבינות של יצרנים קטנים, כך ששיתוף פעולה עם OEM גדול כמו הינו קריטי, ומעבר לכך, לאינטל יש פתרונות מעולים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שהמעבד החדש נוצר בישראל? כבוד :yelclap:.

לא יודע על מה אתם מדברים, רוב האנשים שאני מכיר קנו .

שלא לדבר על זה ששמעתי סיפורים על היבואן של בארץ שעושה בעיות עם האספקה...

והאמת שרוב האנשים בכלל לא רוצים מעבד חזק במיוחד ובטח לא כרטיס גרפי מטורף (מסתפקים במה שיש בלוח :P).

ולא הבנתי את הכותרת, השליטה המוחצת של AMD? על מה אתה מדבר? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהרוב לא מתייעצים עם קניית מחשב (הם מתייעצים עם המוכרים שקונים P4)...

הנה אבא שלי קנה לפני חודש מחשב P4 חדש דנדש (והוא ממש לא טיפש), כמוהו רבים...

כמובן שאני קניתי AMD64 חדש עכשיו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי להניח שהבעיה היא פשוט בהבנת הנקרא שלך. אני לא טוען שהשוק הhardcore הינו רוב המכירות, אבל מה שהשוק הזה רוצה כיום הוא מה שיהיה בmainstream בעוד שנתיים-שלוש.

כמה אנשים אתה מכיר שפשוט רוכשים מחשב בלי ייעוץ ממישהו "שמבין"? אני לא מכיר הרבה כאלו, אם בכלל. ורוב "מי שמבין" כרגע נוטה לכיוון הA64.

הבעיה שיש את אלה שלא מבינים ועושים כאילו הם מבינים (ואני מכיר את זה מהשכבה שמעליי - אחד אומר שהאת'לונים הם ברגוע ב70)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שיש את אלה שלא מבינים ועושים כאילו הם מבינים (ואני מכיר את זה מהשכבה שמעליי - אחד אומר שהאת'לונים הם ברגוע ב70)

אני חושב שהמינוח הקליני לתופעה כזו נקרא "NOOB".

ובשביל לא לבזבז את ההודעה הזו, אצרף גם שתי תמונות:

whatinfuck.jpg

tasty.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ומה לעשות, ככה זה... ל אין מספיק כסף כדי לשווק את המעבדים שלה בצורה ארגסיבית מספיק כדי לשבור את הסטיגמה... (או שיש לה והיא מעדיפה לעשות איתו דברים אחרים)...

וגם יש את התביעה הדי רצינית ש הגישה נגד בנושא המונופול שצריך לראות איך זה יתגלגל בחודשים הבאים (לא שזה בהכרח ישנה משהו בסוף)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...