שאלה לגבי Volcano 7+ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי Volcano 7+

gil1908

Recommended Posts

א. אפשר להוריד את המהירות של המאורר המקורי של ה VOLCANO 7+ ולכן יורדת גם רמת הרעש.

על פי הרבה מאוד דיווחים שקראתי במהירות גבוהה מאוד הוא מרעיש באופן בלתי נסבל וגם במהירות בינונית הוא דיי רועש

במהירות נמוכה הרעש נסבל אבל הביצועים דיי נמוכים.

ב. חבל על הכסף לקנות כזה Heatsink ואחר כך גם להוסיף עוד מאורר.

ג. רוב ה Heatsinks הטובים רועשים מאוד, אם אתה לא מתכנן אובר קלוקינג עדיף לקנות אחד שהוא שקט במקור כמו הזלמן 5100 Cu

עולה כמו הולקנו ,ביצועים קצת פחות טובים ושקט הרבה יותר.

ד.מנגנון החיבור של ה VOLCANO 7+ לCPU לא יציב במיוחד (נתפס רק על ידי 2 זיזים) ואני באופן אישי לא היתי תולה צינק במשקל מעל 600 גרם בצורה כזאת מעל כרטיס המסך שלי. הנזק במקרה של נפילה יהיה כואב מאוד.

המשקל המומלץ על ידי לצינק הוא עד 300 גרם.זאת אומרת שלפני כל הזזה של המחשב מהמקום תצטרך לפרק את הצינק וזה אומר

שצריך לנקות את כל המשחה הטרמית מהמעבד ולשים שוב חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך לפחד שזה יפול. בסה"כ זה מוחזק טוב מאוד וגם לגבי הזזה של המחשב, אפשר לחשוב שאתה שולח אותו במטען של מטוס או משהו כזה. מקסימום שם אותו בתוך האוטו ;) וגם זה פעם ב...

הבעיה היחידה זה הרעש. חבל לי בעצם לשים בצד את כל הסיפור הזה אחרי שהוצאתי עליו כסף, אפילו שזה לא סכום כזה גדול, ולהוציא עוד כסף על דגם אחר. אם אפשר רק להחליף מאורר זה יהיה פתרון פשוט ויחסית זול. ממילא החלק החשוב יותר הוא ההיטסינק (עד כדי כך שבמנוחה מספיק לפעמים רק היטסינק!).

גם במהירות הנמוכה של המאורר, הוא עדיין יותר מדי רועש לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...