איבדתי 9 שנים מהחיים שלי בגלל המחשב צריך עזרה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבדתי 9 שנים מהחיים שלי בגלל המחשב צריך עזרה

MasterDK

Recommended Posts

מה נטפלתם על המחשב כאיזה מגפה, בהתחלה היה רדיאו, אנשים היו יושבים שעות ע'י הרדיאו, אחרי זה , ועכשיו מחשב.

מי שלא מסוגל להנות ממחשב או תחביב אחר בבית משתגע, ואז לא נשאר לא כלום חוץ מלחפש תצמו בחוץ. עוד פעם כמו שרבים ציינו

"זה שורף לך תזמן מהר"   הכל צורות של שריפת זמן. אבל מי שתמייחס לחיים וחושב בצורה איך לשרוף תזמן פנאי, בן אדם אומלל.

בסופו של דבר כל בן אדם מחפש הנאה מנטלית, שהחומר שכחתי את שמו יופרש במוח (לא אדרנלין),  וכל 1 משיג את זה בדרכו.

אין רע במחשב, אבל לשמור על סדר עדיפויות נורמלי.

לבלות עם חברים זה כאילו  חבורה שלמה של משועממים נפגשת וזהו, ורק בגלל שהשיעמום הדדי זה מקל על הפרט - (זה נורמלי לא שלילי)

כושר בלי קשר, טוב לחיים בכללי. אדם בכושר בד'כ מרגיש טוב מבפנים.

למשל ללכת עם חברים לאיזה אגם וסתם לבהות בו במשך שעות, לרוקן תראש מכל המחשבות, או לבהות בעננים.

או להתרוצץ ביער, לחפש משהו, לצוד משו.  אלה בילואים טבעיים.  אבל אצלינו אין תתפאורה לזה.

או ללכת לאיזה חצי מסעדה לאכול ביחד   ואז בגלל שכל 1 נהנה מהאוכל נוצרת אוירה הדדית של הנאה.

לבנות משהו, ליצור,  ביצירה והנדסה הזמן טס, כשאתה מרגיש שאתה עושה משהו - זה לא מתאים לסביבה עירונית.  הכל מוכן כבר.

הנקודה:  שכל 1 מוצא תהנאה בדרך שלו.

פאב: אנשים הולכם לרוקן תראש מכל רגשות הלוואי של העבודה, משפחה, חיים, כל מה שמתריד. המוח מסטול מדי מכדי שהדאגה תורגש.

אם מחשב מספק  אותך, ולא נוצר מצב של התבהוט על המסך  ואתה חושב בכח יאללה  מה נעשה עכשיו  על המחשב,  אז זה בסדר.

סתם  בוא נביא אותכם לנקודת שלמות.  לכל 1 יש 1.8 מיליון שקל בבנק, אתם חיים מאחוזים. עם השנתי זה 6%  יוצא בחודש בסביבות 8500+ שח לחודש

בלי להרים אצבע.  מה אתם אושים ?  יוצאים לדיסקוטק כל ערב ? (איבדתם תשמיעה, ותשתעממו אחרי שבועיים) יוצאים למסעדה כל ערב ? (ניהיתם שמנים, ולא תרצו להסתכל על אוכל אחרי שבועיים)  להמשיך להסתובב אם החברים ? (אז למה אתם צריכים ת 1.8 מיליון שקל ?)

הבאתי סתם דוגמאות   אתם מוזמנים להרחיב. ולא הבאתי אותם כדי לפסול אותם, במקרה יצא כך.

ואללה צודק...

כל דבר שאתה עושה אפשר לומר שזה ביזבוז של זמן לדוגמא יש אחד ש10 שנים יואצ בקביעות כל יום יומיים למועדונים ואז אומר שהו איבד 10 שנים מחייו כי לא עשה משהוא אחר אבל זה משו שהוא אוהב פשוט הוא עדיין חושב שזה לא בסדר אבל זה נורמלי.

מעניין שלא הגעתי לזה לבד תודה לך scriewy רק עכשיו אני מבין את הנקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני התחלתי ללמוד גיטרה ואני מנגן עכשיו הרבה, אם אתה אוהב אז כדאי, כי זה מכניס אותך לעולם שלא היית בו קודם, אתה גם מסתכל שונה על וגם מתחיל ליצור אותה בצורה שלך תוך כדי הנאה מזה... ולמרות שכרגע אני מנגן לבד ולומד עם מורה, אם יש לך חברים שמנגנים על כלים שונים אז אתה יכול לנגן איתם, להתחיל להקה או סתם לכיף וזה אחלה תחביב.

תשמע בסך הכל מה עושים בחיים ? עובדים, מנסים להתנתק מההורים אחרי הצבא ולהחזיק את עצמך ולפרנס את הבית, למצוא אשה ולהנות...

אפשר להנות מהעבודה עצמה, ממוזיקה, מתרבות, מספורט, מלימודים/השכלה, אפשר לחקור כל החיים ולהנות מזה, היעוד שלך בחיים זה לחיות ואתה צריך לחיות בצורה שהכי טובה לך, מה שמניע אנשים בדרך כלל בחיים זאת השאיפה ולא ההגשמה עצמה.

בסך הכל בחיים יש את השאיפה להגיע לכדי סיפוק והדרך עד למימוש אותו סיפוק (עד שמגיעים לאוורסט קורים הרבה דברים בדרך), זה מה שמניע אותנו והדרך באמצע אלה הם החיים עצמם, בנאדם שחי ללא מטרה (עבודה, בילויים, אהבה וכו') מרגיש ריק ומשועמם.

כמובן שיש מסגרות חובה וכל מיני דברים כאלה אבל גם שם קורה אותו מצב, ובאמצע קורים כל מיני דברים לא צפויים לטוב ולרע :-)

לא טוב לך מול המחשב ? (שלפי דעתי זה לא בזבוז זמן, מחשב זה כמו עולם עשיר בפני עצמו... אתה יכול לבזבז זמן בעולם הזה, להנות בו וללמוד ממנו וגם לעבוד בו במידה מסוימת, וכמובן שהוא לא תחליף לעולם "האמיתי") אז תחפש מה כן טוב לך, מה אתה אוהב ותתנסה בדברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע קשה לי להאמין שנסעת חצי שנה על סקט ולא הצלחת כלום, ולנסוע שעה בשבוע זה לא לנסוע, אז לפי דעתי אתה צריך לנסות שוב, זה כיף לאללה וצריך פשוט להתאמן הרבה, ובלי קשר, להתאמן זה חשוב מאוד, ואתה יכול לעשות את זה עם חברים, יש בלי סוף דברים לעשות, אתה פשוט מסתכל על דברים בצורה מוזרה עם ה 12 שעות האלה.

אתה פשוט צריך לעשות משהו חוץ ממחשב במשך היום, ללכת לרוץ או לחדר , ואז פשוט בערב לצאת, לך לשחק סנוקר, לך לפאב תשתה קצת, לא חסרים דברים, ואז למחרת תקום יותר מאוחר, ותראה שהשעות מחשב שלך יצתמצמו, אפילו אם יש הרבה שעות מחשב, אם אתה מתאמן ויוצא זה בסדר, כלומר אם זה מה שאתה אוהב אז ז מגיע לך, אבל אם כל החיים שלך זה המחשב, כלומר אתה לא יוצא ולא מתאמן, אז זה שלילי, אבל ביחד זה אחלה, מה לעשות זה מה שאתה אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי עד לא לפני הרבה זמן בדיוק במצב שלך והצלחתי לצאת ממנו.

אני יצאתי ממנו בעיקר בגלל בעבודה שעבדתי בה. עבדתי כטכנאי מחשבים עם אנשים שהם ממש לא ה"החננה הממוצע של עולם המחשבים". אלה אנשים ממש חיים ושחיו חיי נער כייפים ריגילים פחות או יותר כפי שהסברת בתגובות הראשוניות.

האמת היא שבכלל לקח לי המון זמן להבין שכמה שהחיים שלי משעממים ושכמה הנאה אני מפסיד בחיים.

אחרי שהבנתי התחלתי להשתנות... השתנתי המון מבחינת מראה, מבחינת דיבור ומבחינת חשיבה אבל בשביל השינוי הזה הייתי צריך לעבור משבר מאוד מאוד קשה של משהו כמו שנה. בתקופה של המשבר המשכתי לעבוד ופחות או יותר ללמוד אבל היה לי מאוד קשה כי הייתי כל הזמן בשאלה של מי אני? "אני הישן?" או "אני החדש?".

לאיזה קבוצה חברתית אני משתיך? שאלות כמו: "מה אני עכשיו?" "חנון?" "ערס?".

לפי הדיבור שלך נראה כי כבר עברת את הרוב שהוא לדעת שאתה צריך שינוי.

כמה טיפים שיעזור לך:

דבר ראשון וחשוב זה מראה חיצוני הן מבחינת דיבור והן מבחינת מראה - יכול להיות שתבין שמראה חיצוני הוא הפגישה והדעה הראשונית של אדם עליך ורק על פי מראה ראשונה יכול אדם לשפוט (אפילו לשוגג) מי אתה (גם גברים לא רק נשים). אני ממש לא יודע איך אתה נראה אבל אם אתה נראה כמו חנון ממוצע אז כמה טיפים לשיפור המצב:

1. במידה ויש לך תנסה לעבור לעדשות אני עברתי לעדשות ויש לי שנה כבר עדשות וזה ממש לא מפריע לי. אני לא יודע מה המצב שלך אבל אני בלי נראה בן אדם אחר לגמרי.

2. תנסה להסתובב עם תסרוקות אופנתיות - ממליץ לך בהתחלה ללכת לספר יחסית ברמה טובה שיעשה לך משהו יפה - אל תפחד גם מצבע בשיער.

3. חדר - כמו שהמון הדגישו זה דבר שדורש הרבה התמדה אבל זה משתלם ואתה תראה הרבה יותר ככה וגם זה יהיה טוב לך בכללי.

4. אתה רוסי אז אני לא יודע כמה הגנים שלך יכולים להשתזף אבל במידה ואתה כן, אז מומלץ מאוד שתלך כמה שיותר לים.

לגבי דיבור, זה כבר חלק יותר קשה... שוב אני לא יודע איך אתה מדבר אבל תיהיה תמיד משוחרר, תרים את הראש למעלה ואל תיהיה יותר מדי ספקן. אם חבר'ה מציעים לך לבוא איתם לעשות משהו שגם הכי לא נראה באותו הרגע תנסה מה שנקרא בסלנג "לזרום איתם". בצורה כזאת תכיר עוד אנשים והם גם יתחברו אליך.

מה שגם, אם בד"כ יש לך קול שברירי ורך כזה (שוב של חנון). תנסה להתחיל לדבר בטונים יותר חדים כי הטון הוא 60% מהדיבור שלך.

עוד דבר חשוב שלא הזכירו פה מספיק זה רישיון נהיגה. תזרז את הענין כמה שיותר מהר, כי אוטו זה הדבר שיביא לך הכי הרבה חיים. שיש לך אוטו אתה יכול להיות נגיש לכל מקום, תוכל להסיע חברים, וכמובן שקשה מאוד להשיג בחורה בלי אוטו. ;)

דבר נוסף חשוב זה עבודה. העבודה תכשל אותך במיוחד מנטלית ותעזור לך להשתנות ולתפוס דברים בחיים קצת בצורה אחרת שתעזור לך כמובן אחרי זה בחיים. כמובן שעבודה זה גם כסף לבילוים אוטו ומה לא. אם יש לך את האפשרות אז עדיף באמת שתעבוד עם בני גילך ככה תוכל להכיר חברים חדשים, אם לא גם עבודה עם מבוגרים תיהיה טובה.

דבר אחרון זה הבית ספר. אחד הדברים שכמעט הכי שברו היה שאחרי שהשתנתי, אנשים בבית ספר פשוט לא קיבלו את זה. בשבילם "ברק הישן" היה עוד חרוט בזכרון. ובגלל זה עדין לא דיברו איתי יותר מדי ולא הציעו לי לצאת איתם ולא כלום. וזה הכי הכניס אותי למשבר. כי אחרי 5 שנים שהם מכירים בן אדם כחננה ופתאום הוא משתנה, באופן טבעי קשה להם לעקל את השינוי ואז הם עדין התיחסו אלי כ"כברק החננה". האמת היא שהבנתי מהר מאוד שאיתם אני לא אמצא חברה אז גם לא ניסיתי יותר מדי להתחבר כי ידעתי שהם ינסו לדחות אותי כי הם עדין זכרו אותי כשונה.

אני לא יודע מה המצב שלך מבחינת סטיגמות ודעות קדומות בבית ספר אבל אני בטוח שיש. אני לא יודע אם זה הכי אפשרי לך אבל אם זה אפשרי וזה רק אחרי שהשתנת באמת אז אם זה לא יפגע לך בלימודים תעבור בית ספר (אם יש עוד אחד שהוא פחות או יותר קרוב לביתך). ככה בבית ספר החדש אנשים לא יכירו את מה שהייתי ואיך שתציג את עצמך ככה יכירו בך.

אם האפשרות של מעבר בית ספר לא תיהיה אפשרית אז כמו שאמרו מעלי - תנועת נוער יכול להיות באמת נחמד כי ככה תוכל גם לעזור וגם להכיר הרבה אנשים שיהיה לך קל להתחבר איתם.

עוד משהו אחרון, גם אם עכשיו לא תמצא חבר'ה תמיד תוכל לחכות לצבא שעד שתגיע לצבא אני בטוח שתשתנה (כי אתה צריך להבין שבן אדם לא משתנה פיזית וכמובן מנטלית בכמה ימים וגם לא בכמה חודשים ספורים זה בד"כ תהליך מאוד ארוך).

בצבא אנשים לא ידעו מי היית ויהיה לך הרבה יותר טוב.

קצת עלי - אני עכשיו בצבא ואני מההתחלה באתי אחרי שהשתנתי ועכשיו אני מסתדרים ממש עם כולם ואני יוצא עם הרבה חבר'ה מהצבא בסופי שבוע ואני בתקופה הרבה יותר טובה, זה ממש לא היה קל להשתנות כמו שרשמתי מקודם אבל זה השתלם.

מקווה שתפנים ובתור אחד שהיה במצב שלך אני תמיד פתוח לשאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יצאתי ממנו בעיקר בגלל בעבודה שעבדתי בה. עבדתי כטכנאי מחשבים עם אנשים שהם ממש לא ה"החננה הממוצע של עולם המחשבים". אלה אנשים ממש חיים ושחיו חיי נער כייפים ריגילים פחות או יותר כפי שהסברת בתגובות הראשוניות.

...

אני אתייחס לכל מה שאמרת חוץ מדבר אחד:

למה לעבור ממשקפים לעדשות?! לא תמיד עושים את האדם "חננה" כמו שאתה אומר. אני אישית נולדתי אם סיכוי גדול מאוד של בעיה ראייה בעתיד עוד כשנולדתי אמרו לאמא שלי ש 95% שהבן שלה יצטרך . אז אני לא ממש חושב שבגלל שירשתי את זה כיבול מההורים שלי (שניהם אם עוד מבית הספר) אני אומר להיות "חננה". אבל שוב תלוי פעם גם אני חשבתי על עדשות אבל זה היה בגלל שהתביישתי להופיע במשקפיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום פנים ואופן אל תשתנה,בשביל למצוא חברים וכאלה!!!תשאר מה שאתה,תהיה נאמן לעצמך ולעיקרונות שלך.אתה עוד צעיר ויש לך עוד המון זמן לפניך.הכי חשוב שאתה תרגיש טוב עם עצמך ואל תשתנה בשביל למצוא חן בעיניי משהו,לא חשוב מי. ואם כיף לך באמת עם המחשב זה בסדר.תעשה מה שבאה לך ,לא לפי איזה תוכנית בנויה מראש ממישהו אחר....ואולי תמצא חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שבכלל לקח לי המון זמן להבין שכמה שהחיים שלי משעממים ושכמה הנאה אני מפסיד בחיים.

אחרי שהבנתי התחלתי להשתנות... השתנתי המון מבחינת מראה, מבחינת דיבור ומבחינת חשיבה אבל בשביל השינוי הזה הייתי צריך לעבור משבר מאוד מאוד קשה של משהו כמו שנה. בתקופה של המשבר המשכתי לעבוד ופחות או יותר ללמוד אבל היה לי מאוד קשה כי הייתי כל הזמן בשאלה של מי אני? "אני הישן?" או "אני החדש?".

לאיזה קבוצה חברתית אני משתיך? שאלות כמו: "מה אני עכשיו?" "חנון?" "ערס?".

לפי הדיבור שלך נראה כי כבר עברת את הרוב שהוא לדעת שאתה צריך שינוי.

כמה טיפים שיעזור לך:

דבר ראשון וחשוב זה מראה חיצוני הן מבחינת דיבור והן מבחינת מראה - יכול להיות שתבין שמראה חיצוני הוא הפגישה והדעה הראשונית של אדם עליך ורק על פי מראה ראשונה יכול אדם לשפוט (אפילו לשוגג) מי אתה (גם גברים לא רק נשים). אני ממש לא יודע איך אתה נראה אבל אם אתה נראה כמו חנון ממוצע אז כמה טיפים לשיפור המצב:

1. במידה ויש לך תנסה לעבור לעדשות אני עברתי לעדשות ויש לי שנה כבר עדשות וזה ממש לא מפריע לי. אני לא יודע מה המצב שלך אבל אני בלי נראה בן אדם אחר לגמרי.

2. תנסה להסתובב עם תסרוקות אופנתיות - ממליץ לך בהתחלה ללכת לספר יחסית ברמה טובה שיעשה לך משהו יפה - אל תפחד גם מצבע בשיער.

3. חדר - כמו שהמון הדגישו זה דבר שדורש הרבה התמדה אבל זה משתלם ואתה תראה הרבה יותר ככה וגם זה יהיה טוב לך בכללי.

4. אתה רוסי אז אני לא יודע כמה הגנים שלך יכולים להשתזף אבל במידה ואתה כן, אז מומלץ מאוד שתלך כמה שיותר לים.

לגבי דיבור, זה כבר חלק יותר קשה... שוב אני לא יודע איך אתה מדבר אבל תיהיה תמיד משוחרר, תרים את הראש למעלה ואל תיהיה יותר מדי ספקן. אם חבר'ה מציעים לך לבוא איתם לעשות משהו שגם הכי לא נראה באותו הרגע תנסה מה שנקרא בסלנג "לזרום איתם". בצורה כזאת תכיר עוד אנשים והם גם יתחברו אליך.

מה שגם, אם בד"כ יש לך קול שברירי ורך כזה (שוב של חנון). תנסה להתחיל לדבר בטונים יותר חדים כי הטון הוא 60% מהדיבור שלך.

עוד דבר חשוב שלא הזכירו פה מספיק זה רישיון נהיגה. תזרז את הענין כמה שיותר מהר, כי אוטו זה הדבר שיביא לך הכי הרבה חיים. שיש לך אוטו אתה יכול להיות נגיש לכל מקום, תוכל להסיע חברים, וכמובן שקשה מאוד להשיג בחורה בלי אוטו. ;)

דבר נוסף חשוב זה עבודה. העבודה תכשל אותך במיוחד מנטלית ותעזור לך להשתנות ולתפוס דברים בחיים קצת בצורה אחרת שתעזור לך כמובן אחרי זה בחיים. כמובן שעבודה זה גם כסף לבילוים אוטו ומה לא. אם יש לך את האפשרות אז עדיף באמת שתעבוד עם בני גילך ככה תוכל להכיר חברים חדשים, אם לא גם עבודה עם מבוגרים תיהיה טובה.

דבר אחרון זה הבית ספר. אחד הדברים שכמעט הכי שברו היה שאחרי שהשתנתי, אנשים בבית ספר פשוט לא קיבלו את זה. בשבילם "ברק הישן" היה עוד חרוט בזכרון. ובגלל זה עדין לא דיברו איתי יותר מדי ולא הציעו לי לצאת איתם ולא כלום. וזה הכי הכניס אותי למשבר. כי אחרי 5 שנים שהם מכירים בן אדם כחננה ופתאום הוא משתנה, באופן טבעי קשה להם לעקל את השינוי ואז הם עדין התיחסו אלי כ"כברק החננה". האמת היא שהבנתי מהר מאוד שאיתם אני לא אמצא חברה אז גם לא ניסיתי יותר מדי להתחבר כי ידעתי שהם ינסו לדחות אותי כי הם עדין זכרו אותי כשונה.

אני לא יודע מה המצב שלך מבחינת סטיגמות ודעות קדומות בבית ספר אבל אני בטוח שיש. אני לא יודע אם זה הכי אפשרי לך אבל אם זה אפשרי וזה רק אחרי שהשתנת באמת אז אם זה לא יפגע לך בלימודים תעבור בית ספר (אם יש עוד אחד שהוא פחות או יותר קרוב לביתך). ככה בבית ספר החדש אנשים לא יכירו את מה שהייתי ואיך שתציג את עצמך ככה יכירו בך.

אם האפשרות של מעבר בית ספר לא תיהיה אפשרית אז כמו שאמרו מעלי - תנועת נוער יכול להיות באמת נחמד כי ככה תוכל גם לעזור וגם להכיר הרבה אנשים שיהיה לך קל להתחבר איתם.

עוד משהו אחרון, גם אם עכשיו לא תמצא חבר'ה תמיד תוכל לחכות לצבא שעד שתגיע לצבא אני בטוח שתשתנה (כי אתה צריך להבין שבן אדם לא משתנה פיזית וכמובן מנטלית בכמה ימים וגם לא בכמה חודשים ספורים זה בד"כ תהליך מאוד ארוך).

בצבא אנשים לא ידעו מי היית ויהיה לך הרבה יותר טוב.

קצת עלי - אני עכשיו בצבא ואני מההתחלה באתי אחרי שהשתנתי ועכשיו אני מסתדרים ממש עם כולם ואני יוצא עם הרבה חבר'ה מהצבא בסופי שבוע ואני בתקופה הרבה יותר טובה, זה ממש לא היה קל להשתנות כמו שרשמתי מקודם אבל זה השתלם.

מקווה שתפנים ובתור אחד שהיה במצב שלך אני תמיד פתוח לשאלות.

אני אוהב אותך בן-אנוש :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאתה מדבר עליו זה רק להראות טוב מבחינה חיצונית, אני אישית חושב שזה חשוב לא להראות רע או משהו אבל אתה הופך את כל הבנאדם למראה חיצוני...

לשנות את קול הדיבור שלך ? זה דבר קצת דבילי לבקש... ו"לזרום עם חברים" זה גם דבר דבילי, תלוי לאן זורמים ותלוי אם זה מתאים לך.

זה שהאופי שלך דפוק מלפני זה ואתה מכיר בזה אז זה דבר טוב ולנסות לשנות את עצמך ולהפתח מבחינה חברתית זה דבר טוב אבל להיות זונה זה גם לא דבר טוב.

בכלל להשתיך לקבוצה חברתית זה נראה לי כזה פטתי, אני כל כך צוחק על אנשים שכולם פוזה אחת גדולה... ערסים או גוטים כולם פוזה אחת גדולה, זה לא דבר רע לשחק, לא צריך להיות שקוף כל הזמן אבל להגיד לעצמך אני עכשיו מנסה להיות מישהו אחר ולהתנהג כמו בבון או ללבוש רק שחור בשביל שמישהו יזרוק עליי עין זאת דרך עומללה למצוא חברים.

נ.ב

וזה שאין לך חברים עכשיו (סביר להניח שאולי משהו לא בסדר אצלך ואתה סגור) אבל לא בטוח שהאופי שלך לא בסדר ולא בטוח שאתה צריך לשנות משהו, אל תנסה בכוח להשתנות כשאתה לא רוצה את זה זה נראה לי טמטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהאופי שלך דפוק מלפני זה ואתה מכיר בזה אז זה דבר טוב ולנסות לשנות את עצמך ולהפתח מבחינה חברתית זה דבר טוב אבל להיות זונה זה גם לא דבר טוב.

בכלל להשתיך לקבוצה חברתית זה נראה לי כזה פטתי, אני כל כך צוחק על אנשים שכולם פוזה אחת גדולה... ערסים או גוטים כולם פוזה אחת גדולה, זה לא דבר רע לשחק, לא צריך להיות שקוף כל הזמן אבל להגיד לעצמך אני עכשיו מנסה להיות מישהו אחר ולהתנהג כמו בבון או ללבוש רק שחור בשביל שמישהו יזרוק עליי עין זאת דרך עומללה למצוא חברים.

נ.ב

וזה שאין לך חברים עכשיו (סביר להניח שאולי משהו לא בסדר אצלך ואתה סגור) אבל לא בטוח שהאופי שלך לא בסדר ולא בטוח שאתה צריך לשנות משהו, אל תנסה בכוח להשתנות כשאתה לא רוצה את זה זה נראה לי טמטום.

זה באמת פאטתי, אבל במקרה שלך זה עדיף על כלום, וככה גם אתה יכול "להשיג" כמה חברים במכה אחת. אבל אם זה לא האופי שלך להשתייך לקבוצה חברתית ואתה חושב שאתה ברמה קצת יותר גבוהה מזה אין בעיה. גם אם באופייך אתה בן-אדם יחסית מופנם וסגור לא תהיה לך בעיה להשיג חברים, זה תלוי ברצון שלך (חוץ מזה שכמובן שיש אנשים אחרים מופנמים, אולי יהיה לך נוח יותר להתחבר איתם. אנשים כאלו הם אחלה בני-אדם, רק קצת בישניים, זה הכל). תנסה להכנס למסגרות חברתיות שונות ולרצות להכיר אנשים, וככה לא תהיה לך בעיה. מסגרת חברתית יכולה להיות חדר- (אם כי פחות), חוגים למינהם (כדורגל, כדורסל, נגינה או משהו אחר) וכמובן המסגרת הכיתית. אם תרצה באמת להשיג חברים לא תהיה לך בעיה עם זה, פשוט כי גם כמעט כל השאר מעוניינים בכך בעקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתייחס לכל מה שאמרת חוץ מדבר אחד:

למה לעבור ממשקפים לעדשות?! לא תמיד עושים את האדם "חננה" כמו שאתה אומר. אני אישית נולדתי אם סיכוי גדול מאוד של בעיה ראייה בעתיד עוד כשנולדתי אמרו לאמא שלי ש 95% שהבן שלה יצטרך . אז אני לא ממש חושב שבגלל שירשתי את זה כיבול מההורים שלי (שניהם אם עוד מבית הספר) אני אומר להיות "חננה". אבל שוב תלוי פעם גם אני חשבתי על עדשות אבל זה היה בגלל שהתביישתי להופיע במשקפיים.

גם אני חשבתי בדיוק את אותו הדבר...

שמע יש כאלה שמשקפים יותר משפיע על הלוק שלהם ויש כאלה שפחות. אני יודע ובטוח שמשקפים משנים בצורה מאוד קיצונית את הפנים שלי אז אני נראה הרבה יותר בלי. אני ממש לא יודע מה בקשר אליך כי בחיים שלי לא ראיתי אותך.

בקשר לזה שמשקפים לא עושים אותך אדם חננה זה נכון מאוד. אבל אתה צריך להבין שאתה נמצא בגיל מאוד בעיתי, בגיל שאנשים ובחורות בו הוא הם מאוד סטריוטיפים ויכולים ישר לשפוט שאתה כזה וכזה רק בגלל משקפיים\מראה חיצוני. שוב אתה יכול להשאר בגישה שלך אבל לדעתי הרבה אנשים שנראים טוב בלי נראים פשוט זוועה עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...