איבדתי 9 שנים מהחיים שלי בגלל המחשב צריך עזרה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבדתי 9 שנים מהחיים שלי בגלל המחשב צריך עזרה

MasterDK

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אנשים צודקים פה.. אני עוד 4 חודש 19 ב- 17.5 סיימתי יב' , מחשב מגיל 15 נדפקו לי החיים בגללו חתיכת התמכרות ..מידי פעם הולך לחדר , עכשיו אני צריך לקחת הכל לידיים אם זה עבודה ואם זה כי רשיון הוצאתי ברוך ה' וחברים יש לי בטונות מוצא כל פעם חדשים - " חבר מביא חבר " ואם זה להתחיל לצאת מהבית ואם זה הכל ..קשה אני יודע אבל אין מה לעשות  :s07: ..צבא אא...לא יודע מה נסגר אז אני לא יודע אם אני מתגייס ולא יודע אם יצאתי מזה אז באמצע כזה  :nono::nixweiss:

כן בנות קצת קשה להשיג , אבל מהחומר היותר משובח לא איזה סתם בוצ'ה  :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קודם כל לקראת שנת הלימודים החדשה אני חושב שכדאי שתתחיל ללמוד,תעשה שיעורים וכאלה ותשקיע.

בבית אתה יכול לקרוא: אני יכול להמליץ לך על כמה ספרים,כמובן תלוי מה אתה אוהב יותר, אתה יכול לנסות את אחד הספרים של סטיבן קינג בתור התחלה או הארי פוטר או שר התבעות,נסה אייזק אסימוב או מייקל קריצ'טון,הרלן קובן ממש טוב.

חוץ מזה אתה יכול לראות , אפשר לעשות גם בבית,אגב אתה יכול גם לעזור להורים שלך קצת בעבודות בית- זה גם יעזור לך להעביר את הזמן וגם יביא תועלת לכלל המשפחה.

בחוץ- לך לעבוד,תעשה רישיון, תעשה כושר(אני אישית מעדיף שחייה,אבל אתה יכול לבחור מה שבא לך,יש מספיק אפשרויות). לך דחוף לבלות, אני לא יודע איפה אתה גר,אבל אני למשל גר בירושלים וביום האחרון של החופש מארגנים אצלנו הופעה של היהודים. תבדוק אם גם אצלך יש איזה מופעים או פעילויות לקראת סוף השנה. צא לשם תבלה תמצא חברים.

בתחילת שנת הלימודים תפתח קצת תתחיל לדבר עם אנשים,תיהיה נחמד,גם עם בנות, זה לא כל כך נורא לדבר איתן...

עוד משהו, כשתתחיל השנה תקבע לך מטרות,כשאתה חוזר הביתה אל תלך ישר למחשב,תאכל קודם ואז שב תעשה שיעורים, אחרי שהאוכל יתעקל קצת תעשה , ואז נגיד בערב בסביבות 7 תשחק קצת במחשב או תדבר עם אנשים ותנסה לקבוע לצאת עם אנשים ככה שבערב יהיה לך לאן ללכת...

בקיצור יש מלא דברים לעשות בעולם, העיקר שלא תתעצל ותעשה מה שקבעת לעצמך, ואל תגיד לעצמך :"טוב הנה רק כמה דקות על המחשב ואז אני אעשה את זה" כי אז אתה לא תתקדם. תגיע למחשב אחרי שכבר עשית כל מה שקבעת לאותו יום....

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש תעסוקה טובה תנועת נוער (אההמ צופים שולט אההמ) זה מצויין.

אני לא יודע אם הייתה אי פעם במשהו בסגנון אבל זה ממש תורם לך הרבה בתור בן אדם.

וגם אתה מכיר מלא אנשים בתוך התנועה, אז תמצא לך עוד כמה חברים.

תשתמש בסמים. ככה תצא מהבית הרבה, תפגוש אנשים מעניינים ויעבור לך המון זמן מהר מאוד.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מעביר את הזמן מהר...... אולי כי אתה שוכב שמונה שעות מסומם?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה דברים שלא יתנו לך לחשוב על המחשב.

כושר,תנסה למצוא חברים,לך לבריכה,מועדונים,שחק כדורגל תאמין לי יש מה לעשות

פשוט תבחר משהו שמתאים לך.לדעתי הכי שווה לך זה ללכת לעבוד במשהו שאתה אוהב כי ככה לא תחשוב על המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הקטע של ''ביזבזתי 9 שנים מהחיים שלי בגלל המחשב'' :eek2:

למחשב יש 3 מטרות:

1.לשחק.

2.ללמוד.

3.לעבוד.

מה אתה עושה על המחשב??

מסתכל על המסך ובודק עד כמה הוא יפה??

אתה אמור להנות ממנו לא ''להתמכר'' אליו זה לא סמים. :alcoholic:

לדעתי אתה לא צריך לעזוב לגמרי את המשחק,

לשחק מדי פעם זה נחמד.

אבל אם באמת ממכר אותך,אז למה שלא תחשוב על..לזרוק אותו מהחלון :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הקטע של ''ביזבזתי 9 שנים מהחיים שלי בגלל המחשב'' :eek2:

למחשב יש 3 מטרות:

1.לשחק.

2.ללמוד.

3.לעבוד.

סתם מעניין אותי, אבל איפה בדיוק אתה מכניס את הפעילות באתר אינטרנט? זה לא ממש קשור לאף אחד משהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מעניין אותי, אבל איפה בדיוק אתה מכניס את הפעילות באתר אינטרנט? זה לא ממש קשור לאף אחד משהם...

אני חושב שאפשר לשלב את האינטרנט בשלוש הקטגוריות:

מהאינטרנט אפשר ללמוד הרבה, כל כתבה שאתה קורא מלמדת אותך על משהו חדש...היאנטרנט הוא משאב אין סופי של מידע...

אפשר גם לשחק באינטרנט אני בטוח שאתה יודע את זה.

וכן גם לעבוד אפשר,בניית אתרים פרסום באתרים,כתבים לאתרים וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון תנועת הנוער הוא רעיון טוב,גם אני בתנועת נוער אתה גם תורם לחברה גם לעצמך וגם זה מעביר לך את הזמן מאוד מאוד.

גם אם תרצה לשחק במחשב לא פשוט לא יהיה לך זמן,אתה תכיר חברים וגם תכיר בנות אחרי שבוע שאתה במחנה קורע את התחת ואוכל חול,

באמת נעים לחזור הביתה ולשחק במחשב.

עוד הצעה,לך לטניס שולחן, מאוד מהנה לא מעייף כמו ריצה וגם הרבה אנשים יכולים להיות שותפים איתך,אתה יכול לשחק עם הח'ברה וזהו..

אתה לא צריך לזרוק את המחשב כדי להגימל רק למצוא לעצמך עוד דברים שאתה אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נטפלתם על המחשב כאיזה מגפה, בהתחלה היה רדיאו, אנשים היו יושבים שעות ע'י הרדיאו, אחרי זה , ועכשיו מחשב.

מי שלא מסוגל להנות ממחשב או תחביב אחר בבית משתגע, ואז לא נשאר לא כלום חוץ מלחפש תצמו בחוץ. עוד פעם כמו שרבים ציינו

"זה שורף לך תזמן מהר"   הכל צורות של שריפת זמן. אבל מי שתמייחס לחיים וחושב בצורה איך לשרוף תזמן פנאי, בן אדם אומלל.

בסופו של דבר כל בן אדם מחפש הנאה מנטלית, שהחומר שכחתי את שמו יופרש במוח (לא אדרנלין),  וכל 1 משיג את זה בדרכו.

אין רע במחשב, אבל לשמור על סדר עדיפויות נורמלי.

לבלות עם חברים זה כאילו  חבורה שלמה של משועממים נפגשת וזהו, ורק בגלל שהשיעמום הדדי זה מקל על הפרט - (זה נורמלי לא שלילי)

כושר בלי קשר, טוב לחיים בכללי. אדם בכושר בד'כ מרגיש טוב מבפנים.

למשל ללכת עם חברים לאיזה אגם וסתם לבהות בו במשך שעות, לרוקן תראש מכל המחשבות, או לבהות בעננים.

או להתרוצץ ביער, לחפש משהו, לצוד משו.  אלה בילואים טבעיים.  אבל אצלינו אין תתפאורה לזה.

או ללכת לאיזה חצי מסעדה לאכול ביחד   ואז בגלל שכל 1 נהנה מהאוכל נוצרת אוירה הדדית של הנאה.

לבנות משהו, ליצור,  ביצירה והנדסה הזמן טס, כשאתה מרגיש שאתה עושה משהו - זה לא מתאים לסביבה עירונית.  הכל מוכן כבר.

הנקודה:  שכל 1 מוצא תהנאה בדרך שלו.

פאב: אנשים הולכם לרוקן תראש מכל רגשות הלוואי של העבודה, משפחה, חיים, כל מה שמתריד. המוח מסטול מדי מכדי שהדאגה תורגש.

אם מחשב מספק  אותך, ולא נוצר מצב של התבהוט על המסך  ואתה חושב בכח יאללה  מה נעשה עכשיו  על המחשב,  אז זה בסדר.

סתם  בוא נביא אותכם לנקודת שלמות.  לכל 1 יש 1.8 מיליון שקל בבנק, אתם חיים מאחוזים. עם השנתי זה 6%  יוצא בחודש בסביבות 8500+ שח לחודש

בלי להרים אצבע.  מה אתם אושים ?  יוצאים לדיסקוטק כל ערב ? (איבדתם תשמיעה, ותשתעממו אחרי שבועיים) יוצאים למסעדה כל ערב ? (ניהיתם שמנים, ולא תרצו להסתכל על אוכל אחרי שבועיים)  להמשיך להסתובב אם החברים ? (אז למה אתם צריכים ת 1.8 מיליון שקל ?)

הבאתי סתם דוגמאות   אתם מוזמנים להרחיב. ולא הבאתי אותם כדי לפסול אותם, במקרה יצא כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...